Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CurryTheGoat30 wszyscy ci którzy są za Realem . Tłumy jednym słowem
1
@borys27 trochę nie rozumiem. Klub zakomunikował Szczęsnemu i innym że numer jeden to Garcia a Wojtkowi zaproponowano rezerwy był był mentorem dla Garcii . Wojtek propozycję przyjął . Z Sevilla wybronił kilka piłek , do jednej bramki można się przyczepić choć bramkarz chroni przede wszystkim krótki róg . Był najlepszym graczem Barcy. W tym wieku prezentuje taki poziom a nie inny. Pretensje do Deco co najwyżej
0
@Pussy Patrol masz rację ale z drugiej strony bramkarz zawsze chroni krótki róg
1
Świetne słowa . Mądre . Wielu młodych piłkarzy Barcelony powinno spijać te słowa z ust Szczęsnego i głęboko chować w sercu .
7
Katastrofalnie zagrali wszyscy, ale tytuł zaczyna się : katastrofalny Lewandowski . Trochę wygląda to tak , jakby część kibiców szczerze nienawidziła Lewandowskiego i przy każdym złym meczu przeżywała radość , że Lewy zagrał słabo . Zagrał fatalnie , nie ma co go bronić , Flick meczem z PSG ugotował Lewego jak homara . Teraz Flick niech się martwi …. Torres czy Olmo zagrali równie dramatycznie ale jakoś nie ma tytułu : Katastrofalny Olmo . Proszę o równe traktowanie wszystkich .
5
Na Lahoza zawsze można liczyć … łosoś …. Nie wiedziałem że ten jeden z najgorszych arbitrów na świecie to taki ichtiolog . Może nawet wędkarz na emeryturze . Ale co do karnego ma oczywistą rację.
2
Pau , biegowo byłeś dziś tak wolny, że mi mowę odjęło . Powiedz szczerze , Flick Was zajechał ? Treningi nie takie ? Za małą płacą? Pensje nie w terminie ? Nie chcę myśleć o używkach ale jakaś przyczyna być musi …
2
@Cules69 ująłeś wszystko w punkt. tak samo definiujesz problem Lewego . Kilka razy w jego karierze trenerzy sadzali go na ławkę i zawsze kończyło się to źle . Mecz z PSG bardzo źle na niego zadziałał , pisałem o tym od razu po meczu . Torres był dziś tak niemiłosiernie przestawiany przez obrońców że aż mi się go żal zrobiło. A są tu tacy którzy twierdzą że napastnik nie musi walczyć z obrońcami , Rashford na skrzydle to kompletny niewypał , 0 udanych dryblingów na 4 próby . Jedyne co zostaje Flickowi to próbować Rashforda na 9 tce z Yamalem po prawej i Raphą po lewej
5
Zmiana Christensena za Hansiego Flicka ? Flick wszedł na boisko? Oj to słabo z Barcą jak trener musi grać ….
1
@sokot też tak myślę . Rashford nie nadaje się na lewe skrzydło i jedyne co można z nim zrobić to spróbować na 9 tce
0
Strzelił bramkę ale on nic nie daje z lewego skrzydła nic . 0 udanych dryblingów . Jedyna szansa to próbować go na 9 tce . Torres jest za słaby a Lewego spalił już Flick .
1
Cubarsi 7,2 i od razu mówię wsadźcie sobie ten algorytm …. Najlepiej w czarną dziurę . Świat kompletnie oszalał… na marginesie , zapytałem Google o ilość odcinków serialu Scheda , AI odpowiedziało 10 . Coś mi nie pasowało zapytałem jeszcze raz : AI odpowiedziało osiem. Finalnie okazało się , że odcinków jest 7.
0
Pierwszy raz nie wystawię bo zawalili absolutnie wszyscy . Rashford nie nadaje się na lewe skrzydło , Torres przestawiany przez obrońców dramatycznie , Lewandowski katastrofa . Jedyna opcja to gdy wróci Yamal i Rapha , spróbować Rashforda na 9!tce
6
Karny kompletnie z czarnej dziury . Ronald włożył nogę za nogę napastnika a nie przed a napastnik koncertowo się wywrócił . Niemniej wiadomo, jak sędziowie podchodzą do Barcy a Ronald dał sędziemu pretekst .
2
@TheBigShow trzeba było . Zgadzam się
8
Żeby wygrać z Realem trzeba zawsze pokonać sędziego . Kamery, tłumaczenia a oni i tak robią co chcą.
0
@pax napiszę tak , załączasz swoje opracowania historyczne jednocześnie przypisując sobie monopol na prawdę . Każdy ma prawo do swojego zdania ale kompletnie nie wiem dlaczego ty uważasz że twoja prawda mojsza . Zgodnie z przyjętą przez ONZ w 1948 Konwencją w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobòjstwa , punkt 5 , za ludobojstwo uważa się przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy . Vide tysiące ukraińskich dzieci ukradzionych przez Rosję . Szach i mat . Pouczasz wszystkich tutaj o tym czym jest ludobojstwo a chyba czegoś nie doczytałeś. Polecam opracowanie dr hab. Marcina Marcinko z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego UJ, choć nie sądzę, żebyś był w stanie przyznać się do błędu . Masz prawo do odrzucania racjonalnych argumentów , ja mam prawo do własnego obiektywizmu . I z grzeczności nie napiszę, co jest obrzydliwe …. Z mojej strony koniec dyskusji .
0
@pax nie można przyjąć tylko trzeba przyjąć . Zagłodzono na śmierć kilka milionów Ukraińców . Więc wszystko to co wpisałem w 1 wpisie jest prawdą a jestem tu odsądzany od czci i wiary nie wiadomo dlaczego . Doceniam , że pojawił się ktoś kto przedstawia wreszcie jakieś konkretne argumenty . I żeby była jasność : jestem po stronie Palestyny a nie Żydów . Niemniej bezpośrednią przyczyną wojny był atak N bezbronnych , niewinnych cywili . Chyba nie muszę przypominać kto obwoził zgwałcone i zamordowane kobiety na pickupie jako trofeum. To naprawdę obrzydliwe . Mój wpis wg Ciebie obrzydliwy wg mnie nie , bo akurat MC to klub mający sponsorów arabskich . Wg jednych będzie to miec oczywisty związek wg drugich nie . Definicję ludobojstwa i zbrodni wojennych są określone więc nie ma co manipulować przekazem że to jest ludobojstwem a to nie jest . Obie wojny są też wynikiem absurdalnych błędów przywódców , którzy myśleli że będzie inaczej a potem już się nie mogli wycofać . I dziś nawet nie chcą bo wiedzą że są kompletnie bezkarni . Wg mnie obaj powinni skończyć tak samo . Ale moje oburzenie wewnętrzne co do pewnych postaw jest absolutnie zasadne : wielu nie protestowało gdy mordowano Ukraińców . Dziś wielu oczekuje że wszyscy zaprotestują przeciwko działaniom Izraela . No nie wszyscy , bo jest światowa polityka i wpływy interesów .
0
A gdyby tak Real Madryt poprosił …. Oj nie , przecież tam mało Hiszpanów w składzie , więc prosić łysego nie mają o co
3
@Kgorecki2500 bo to kluby płacą zawodnikom ogromne pensje a nie reprezentacja
0
@pax zgadzam się z Tobą w 100%. Eksterminacja Ukraińców zaczęła się w 1932 roku . Była znacznie dłuższa i znacznie większa w zakresie ofiar niż ta w Palestynie . Tak jak napisałem wcześniej . Więc jeśli rozpatrywać samą wojnę , trwa ona dłużej na wschodzie , jeśli rozpatrywać cały cykl eksterminacji również trwa dłużej na wschodzie . Gdzieś napisałem nieprawdę? Pozdrawiam
0
@addept jak już piszesz o kompromitacji to Holodomor rozpoczęcie 1932 , powstanie państwa Izrael 1948 . Zdecydowanie eksterminacja Ukraińców ma dluzszą historię i znacznie więcej ofiar . Dokładnie tak jak napisałem na samym początku . Koniec dyskusji bo zmierza to kompletnie donikąd i jeszcze mnie ktoś weźmie za rzecznika którejś ze stron toczących wojny . A ja kibicuję pokojowi na świecie . Pozdrawiam
0
@asaf zgadzam się z Tobą w 100%. Sowieci rozpoczęli ludobojstwo Ukraincow na wielką skalę gdy Izraela nawet nie było ( powstanie 1948 ), Holodomor ( 1932-1933 ).
0
@partymaker przeczytaj dokładnie to co napisałem: ludobojstwo trwa dłużej a jego skala jest znacznie większa. Dokładnie tak jest . W kwestii okrucieństwa chyba jednak Izrael nie dorówna Sovietom , choć to już jest kwestia ocenna nie dająca się sklasyfikować więc w tym zakresie nie będę polemizował czy bombardowanie dzieci jest bardziej okrutne od strzelania do nich . Tu już dyskusja zmierza w złą stronę . Generalnie przywódcy za to odpowiedzialni powinni zawisnąć by było to przestrogą dla innych . Niestety nic takiego się nie wydarzy, ale ludzie będą się mordować bez końca .
0
@Thiaggo wskaż gdzie skłamałem czy podałem nieprawdę. Poczytaj wyżej o czym napisał adept o Holodomorze na przykład . Kilka milionów ludzi zginęło śmiercią głodową . Jak chcesz to porównać do Gazy ? Historia to nie dziś i teraz , historia to cały cykl zdarzeń na przestrzeni lat , wieków czy tysiącleci . Ludobojstwo Rosji wobec innych narodów także wobec Polski jest znacznie większe i znacznie dłuższe niż ludobójstwo Izraela wobec Palestyńczyków . I dokładnie o tym napisałem . Nic innego . Ps widzisz ze żołnierze izraelscy strzelają do cywilów i słusznie cię to dotyka , mnie też . Ale mnie też dotknęło ludobojstwo gdy jedna bombą zamordowano matki z dziećmi w Mariupolu .800- 1000 osób w jednym miejscu . Izrael chyba do takich sk… jeszcze nie dotarł . I żeby było jasne , wcale nie przepadam za Żydami .
0
@partymaker no zgadzam się z Tobą , ale jaką moją tezę podważasz ? Gdzie napisałem nieprawdę lub niezgodność z faktami ?
0
@addept aż sprawdziłem definicję ludobójstwa i zgodnie z nim cała wojna na Wschodzie podlega tej definicji zgodnie z tym co Putin wielokrotnie mówił o Ukraińcach . Dokładnie tak samo jest w wojnie Izraela. Delikatną różnicą jest fakt że samą wojnę jednak zaczął palestyński Hamas. Że przypomnę nagie ciało Żydówki obwożonej na pickupie jako dowód zwycięstwa . Dziś jednak I tu i tu chodzi o wyniszczenie obu narodowości . Rosja zaczęła to dużo wcześniej , dobrze że przypomniałeś Holodomor, tego sympatycznego dziadka z wąsami - mordercy wszechczasów. Dobrze się dyskutuje z kimś kto ma wiedzę i logiczne argumenty zamiast inwektyw .
0
@addept w 90% się zgadzam . Niemniej eksterminacja w Buczy i Mariupolu nie była ludobojstwem ??? Atak na ponad 1000 matek z dziećmi w Mariupolu nie był ludobójstwem??? To jest w ogóle nieporównywalne z Gazą. Wywiezienie dziesiątek tysięcy dzieci przez Sowietów to wojna ? Zamordowanie tysięcy cywili ? Ludzie , co z Wami ? Obie te wojny są straszne i obrzydliwe a 3 przywódców powinno wisieć . Jeden z nich nie żyje , wątpię czy pozostałym dwóm spadnie włos z głowy
0
@KamilS689 mowa o ludobojstwie . Nie , nie trwa w c… dłużej . W drugim poście przytaczam konkretne daty.
0
@clyde ok , mógłbym odpowiedziec równie niegrzecznie , ale kulturalnie spytam się o konkrety . Bo wg Wiki wojna Izraela trwa 2 lata a wojna Putina 4 . Żydów bronić nie zamierzam bo nie przepadam , ale przypomnę że to palestyński Hamas rozpoczął ludobojstwo na obecną skalę zabijając setki cywili żydowskiego pochodzenia. Fakty