Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eric_Abidal_22 no i właśnie zobaczyłem i przeczytałem relacje sprzed rozpoczęcia meczu gdzie dziennikarz określił Lewandowskiego jako wk …… przypuszczalnie tym że nie zagrał w I składzie . I może tak być . Flick się kompletnie pogubił i jak dalej będzie tak to rozgrywał to zagra sezon z jednym napastnikiem a Ostatni sezon Lewego w Barcelonie będzie wyjątkowo nieudany . Będzie wręcz katastrofą . Dziwi bo akurat Flick powinien znać ego i ambicje Lewego . A tak naprawdę wpuścił go gdy cały zespół stał w miejscu i słaniał się na nogach . Teraz taki Kibic Barcy pisze : jakże słaby jest Lewy bo bramki nie strzelił . A Torres strzelił ….. oj ma Flick o czym myśleć
0
@maj_lo szczerze to co miał zrobić ? Biegał jak oszalały do presingu , reszta drużyny zmęczona nie dawała już rady , byłaś szansa na 2 podania żeby coś wyczarować to i Yamal I Torres koncertowo to SP…… Yamal w 2 połowie nie istniał
0
@Eric_Abidal_22 wybór ma taki że może mu się nie chcieć grać po 15 minut w meczu .poczuje się niedoceniany , złapie kontuzje i tyle . MATS złapał to i Lewy może. I nagle okaże się że Barca gra sezon z Torresem na 9 tce . Jak się skończyło z mocną drużyną to już wiemy po wczorajszym meczu .
0
@Eric_Abidal_22 jakiś nie chce mi się wierzyć że Robert zniesie w dłuższym terminie rolę rezerwowego . Dlatego . Taka wymienność niby dobra ale nie wiadomo kto jest pierwszy kto drugi . Moim zdaniem ten eksperyment się nie sprawdzi w dłuższym okresie czasu
2
@kanver_ być może masz rację . Lewy nie wie co grać bo od 15 lat nie wchodził z ławki . Dlatego ten eksperyment Flicka nie działa . Oni muszą grać razem bo niestety Rashford to nie ten poziom . Barca może grać na dwie dziewiątki
16
Naprawdę to już jest słabe, wręcz żenujące . Lewandowski tylko dwa razy celnie podał i tylko 4 razy był przy piłce …? A to jego wina czy pomocy , która nie dograła żadnej dobrej piłki ? A może Torresa który zagrał mu do tyłu zamiast do przodu ? A może Yamala bo jak Lewy był świetnie ustawiony to egoista wolał posłać piłkę Panu Bogu w okno. Flick musi zdecydować : albo Ferran jest nr 9 i wtedy Lewy out albo Lewy i wtedy Ferran na ławkę jako Joker. Torres zagrał dla mnie bardzo słabo , mnóstwo podań niecelnych a jak raz powinien podawać to tak strzelił że nic z tego nie wyszło . Bramkę strzelił a powinien 3 .
1
@kanver_ patrz , a ja widziałem jak to Torres zagrał Lewemu piłkę do tyłu zamiast do przodu . Torres grał tak niecelne podania przez cały mecz że to był dramat . Flick musi postawić na jednego napastnika. Albo Ferran i Lrwy out albo Lewy i Ferran z ławki na ostatnie 20 minut p
0
Gdzie Katar tam wajcha . Ja pierd …. Jakby z Realem Madryt
0
Nuno był genialny , chował pół Barcy do kieszeni . Kounde nie wiedział co się dzieje . Ale już wiadomo , że powinien wylecieć z czerwienią. Uwaga : niezbyt rozgarnięty sędzia stwierdził że to nie Mendes faulował . Gruby i ewidentny błąd sędziego - żółta się należała za przerwanie dogodnej akcji do strzelenia bramki.
0
Jak Cubarsi ma lepszą notę od Szczęsnego to nie ma o czym rozmawiać . Całe te statystyki psu na budę
0
Bardzo słabe zarządzanie meczem . Lucho dał lekcje trenerską
1
No zobaczyliśmy . Dobrze że czerwonej nie dostałeś . Choć dla mnie DeYong był jednym z nielicznych którzy zagrali na poziomie
0
Na normalnym poziomie zagrali: Szczęsny , Garcia , DeYong. I tyle . Cała reszta razem z trenerem poniżej normalnego poziomu . Rashford Olmo bezproduktywni Yamal pierwsza połowa świetnie , druga dramat i egoizm , Torresa pomimo bramki bym chętnie wysłał na wykopki . Nawet Pedri miał 2 takie straty jak nie on . Ufff, naprawdę bardzo słabo . Ale chłodna głowa Olmo i Torresa i byłoby 3:0 . Niestety było jak było . Karny i czerwień pomijam
1
No i Gucio. Jedziemy z koksem. Ferran wymęczy ich na śmierć , wejdzie Lewy na gotowe i strzeli 3 bramki. 4:1 tak to widzę
0
@KibicBarcy84 ale na 4 propozycje bramek miesiąca , dwie są autorstwa Lewego . Więc nie aż taki drewniany
0
Powiedzmy sobie szczerze , w meczach z PSG Ronald już raz zabłysnął ..
0
Darek od razu podkreślił… Słusznie . Bo to kandydat do najlepszej akcji … Dobra, nie snuje teorii fantazyjnych , genialna akcja . Ale zaraz , mnóstwo tutaj pisze że Lewy to drewno i dobijak a tu jego 2 bramki w 5 propozycjach ??? Co się stało ??? A jeszcze dziś KibicBarcy pisał , że żaden mocny klub by Lewego nie wziął a w Barcelonie gra z braku laku. Jak to życie potrafi z człowieka zakpić …
1
@Symson no tak . Głupio napisałem . Po prostu powinien nie przychodzić na stadion .
2
@spiderman1899 dobre
0
@KibicBarcy84 dużo prawdy . Barcy nie stać na Hallanda i Alvareza i dlatego Lewy będzie grał jeszcze 2-3 lata . Mnie to cieszy
0
W zasadzie wszystko super : nie ma problemu z kadrą , nie ma problemu z kontuzjami , nie ma problemu z MATSem . Deco bezproblemowy człowiek .
9
Miałby honor i został w domu . Są granice których nie powinno się przekraczać .
29
Uwielbiam chłopaka …. Jest świetny . I mimo wszystko cholernie niedoceniany
11
No tak , ale tu mówisz Barcelona tu Elche i każdy wie o co chodzi . A Ci Baskowie tacy drażliwi … ale może trzeba to uszanować , być może Deco powinien o tym wiedzieć i to uszanować
2
@KibicBarcy84 to że mu nie odpowiada to jasne . Nie wiem czy rozumiesz niuans : nie idzie na kasę bo ceni inne wartości . Benzema na ten przykład poszedł za kasą bez mrugnięcia okiem. I wielu innych . A Lewy ma dobre życie w Barcelonie i świadomie odpuszcza giga zarobki . Woli mieć mniej ale stabilne życie dla dzieci i rodziny . Doceń to zamiast wyśmiewać bo na lepszego napastnika Barcelony teraz nie stać. I jeszcze długo nie vide kara od UEFA
0
Alvarez tak! Ale skąd Barca weźmie 120-150 milionów euro ? Bo taniej nie będzie …. No i kara od UEFA . Trzeba by sprzedać 2-3 zawodników . Ja nie wiem dlaczego wszyscy w rozważaniach pomijają te karę…
1
Tylko Pedri. Koniec tematu, dziękuję za uwagę .
0
@Marcelinho132 trzeba się postarać by dowcip był dowcipem
4
@axegrinder jeszcze się nie wpisał bo jest w szoku. Ciężki nokaut
7
Ja myślę że Robert nie zgodzi się tylko na jeden rok . Raczej będzie chciał jeszcze dwóch lat . Wszystko jest kwestią ceny. I do hejterów : Arabusy dałyby mu teraz że 30 milionów na rok, może nawet 50 . A on będzie chciał grać za znacznie mniejsze pieniądze w Barcelonie . Szanujcie i doceniajcie taką postawę….