0

@BORO_12 jeszcze tydzień temu bym się z Tobą zgodził . Ale teraz Lewy mógł odebrać ruch Flicka jako votum zaufania . I jeśli tak to jak go znam jest już głową poza Barceloną. Lewy został w Barcie bo tak jak piszesz chciał wygrywać z Barcą i ponoc odrzucił giga kontrakt od Arabów . W zamian dostaje ogony od Flicka. Ja bym chyba podziękował . Cała ta nasza pisanina to spekulacje , czas pokaże jak będzie . Dobrego weekendu

0

@BORO_12 czekaj bo wydawało mi się że odniosłem się bardzo szczegółowo . Zgadzamy się że Ferran sam nie pociągnie bo wg mnie to gość który ma siły na 45 min a duzi obrońcy zgniotą go jak przepiórcze jajko. Po drugie napisałeś , że Lewy będzie jako rezerwowy grać dużo ogonów . A ja napisałem, że mam olbrzymie wątpliwości czy będzie mu się chciało grać te ogony . Jest wielką gwiazdą a ma kończyć jak jakiś cienias ? Ja bym na to nie poszedł , wszystko albo nic . On ego ma większe niż moje . Z drugiej strony mówi się że jest hiperprofesjonalistą, bierze kasę to będzie wypruwał żyły . Stąd moja myśl że w styczniu może spróbować zejść z okrętu . Flick powinien znać doskonale swojego zawodnika więc może ma jakis plan . Oby ten plan pasował do planów Lewego bo Barca zostanie z jednym przeciętnym napastnikiem.

0

@BORO_12 wiem że Ferran nie da rady . Ale patrząc na cały przebieg kariery Lewego od 1go meczu w Lechu to już jest po ptakach . Flick wyciął go z najważniejszego meczu sezonu . Jeden z dziennikarzy polskich który był na tym meczu opisał, że Lewy bardzo źle to zniósł . Zastanawiam się jak ja bym podszedł do tego zagadnienia gdzie trener daje mi kopa w zad i pokazuje , jesteś teraz drugi …. A Lewy ego ma wielkie . Więc niech się teraz Flick martwi żeby mu się Lewy już w styczniu nie spakował

0

Jednym słowem Ferran 5 x droższy od Lewego …. El Nacional czyli wieści z czarnej dziury informują że Lewy zapowiedział odejście z Barcy … niby plotki ale po meczu z PSG wcale bym się nie zdziwił . Flick stawia na Rekina to Lewy musi odejść . Ciekawe na ile znajdzie motywację by wypruwać sobie żyły w tym sezonie . Bo jak nie znajdzie to Barca wygra co najwyżej Puchar Tymbarka .

0

A mnóstwo inteligentnych inaczej pisze dziś tutaj, że jak najbardziej Yamal powinien wypruwać żyły w reprezentacji! Bo kibice chcą oglądać ! Wuj że chłopak padnie na pysk ! Kibice chcą i tyle

0

Spoko. Z Valencią nie zagra ale mnóstwo dziwnych ludzi tutaj twierdzi że w reprze powinien grać ile się da . Pozdrawiam serdecznie niezbyt ogarniętych ps pisze o zajechaniu młodego organizmu już od kilku miesięcy - nie cierpię mieć racje w takich sprawach ….

1

@polcza i dlatego prowadząc 3:0 Yamal grał nadal na środkach przeciwbólowych , de facto kontuzjowany . A potem nie zagrał w 4 meczach u swojego pracodawcy . Koniec dyskusji

2

@kanver_ nie dyskutuj z nim…nie ma sensu . To musi być fan Realu skoro chce zamordować FC Barcelona . Bo na przykład mnie kadra Hiszpanii interesuje znacznie mniej niż FC Barcelona

0

@danijacek Chodzi o to że musi grać w kadrze bo takie są przepisy . Choćby k…. nawet nie chciał . Gra za darmo a jego pracodawca ma z tego same kłopoty

0

Łysy wuj . Gaviego wykończył , Pedriego prawie teraz weźmie się za Yamala . Mógł szczerze powiedzieć, że nie lubi Barcelony , woli Madryt i zrobi wszystko by zajechać jej graczy …

1

@danijacek tak ? A ile reprezentacja płaci Pedriemu czy Yamalowi ??? Bo klub płaci ciężkie miliony

0

@directedbyfcb jak Yamal z Pedrim zagrali po 150 minut to o 150 minut za dużo . Hiszpania ma takie bogactwo zawodników że ci którzy grają po 4000 minut w sezonie nie muszą grać z ogórkami . Inna kwestia gdy są jakieś finały ME czy MŚ wtedy jasne . Ale zajeżdżanie najlepszych graczy jest bez sensu. Przypomnę : Pedri kontuzja , Gavi bardzo ciężka kontuzja no i teraz Yamal grający z kontuzją

0

@polcza jeśli w reprezentacji grają ogórkowe mecze to ci najlepi powinni być oszczędzani . Jak widać Ruiza z PSG łysy może oszczędzać . Druga kwestia że lysy już załatwił 3 graczy Barcy w tym jednego ciężko . Trzecia kwestia : klub im płaci ciężkie pieniądze !!! Reprezentacja płaci nic lub niewiele więcej niż nic . Więc praca jest w klubie a repra to mniej lub bardziej przyjemny obowiązek

6

No i lysy pierdziel zajedzie jeszcze kilku graczy . Może nawet kolejnego wpędzi na drogę pod tytułem kariery . W sumie to niesprawiedliwe że trener repry może zajeżdżać graczy na śmierć .

1

@DonPancio ty tak na poważnie …. Ja pamiętam jak Torres podaje do Lewego za plecy zamiast do przodu na 18 metrów przed bramką . Była szansa na wyrównanie ale rekin nie potrafi dobrze podać . Jak ktoś pisze że rezerwowy Lewandowski nic nie wniósł to prawda bo taki Torres nie potrafi dobrze podać piłki . Jakoś Rashford potrafił dobrze podać . Yamal w drugiej połowie nie istniał , Torres również . Kto miał Lewemu zagrać piłkę ? Jakie ty masz wyobrażenie o piłce nożnej ? Że jak na podwórku Lewy miał przejąć piłkę na 40 metrze , przedryblować 6 graczy i strzelić bramkę ???? Wybacz ale to nie Maradona , nigdy tak nie grał

1

@maj_lo nie wniósł . Ale oceniać go najgorzej jak się da gdy Torres marnował co się dało jest żenujące . I o tym ta dyskusja . Lewy ani nic nie zrobił ani nic nie zepsuł . Biegał walczył podań nie dostał .

1

@addept masz rację , nie da się tego czytać . W redakcji są ludzie Torresofile, którzy z nieznanych mi powodów są zakochani w Ferranie.
Zalety: biega, czasem coś strzeli , jest ruchliwy
Wady: podania do nikogo , brak warunków fizycznych do walki z obrońcami , mnóstwo sytuacji zmarnowanych , wysiada fizycznie po 45 minutach .

Ale jakby co to winny porażki Lewandowski który wszedł w 72 minucie gdy drużyna już stała w miejscu i nie dostał żadnego dobrego podania .

Wczoraj widziałem urywki meczu MC - cały czas wszyscy dogrywają piłki do Hallanda. Non stop. I pyk 2 brameczki

Barca musi się na coś zdecydować . Albo gra na 9 albo nie . Bo wczoraj tak coś czuję Lewy poczuł się dotknięty decyzją Flicka . Na najważniejszy mecz usiadł na ławie i dostał 18 minut . A to oznacza że wielkich zwycięstw w tym sezonie nie będzie.

1

@norbi77 tak oglądałem . Trzeba zdjąć tylko różowo Ferranowe okulary . Jak widzisz poniżej inni też widzieli to tak jak ja. Więc nie używaj słowa bzdury jak ci coś nie pasuje do własnej koncepcji

3

Jak ktoś mnie przekonuje że Ferran zagrał wczoraj świetny mecz to w zasadzie nie ma o czym rozmawiać . Co podanie to strata . Zawodnik który po 45 min nie ma siły biegać i gaśnie . Yamal też ale ten to po kontuzji . Wczoraj był mecz przełomowy : Lewy musi odejść i Ferran też .

1

Lewy odejdzie po sezonie , Ferrana , Olmo Casado trzeba sprzedać . Może wtedy na Alvareza starczy . Inaczej tego nie widzę

0

Alvarez TAK! Ale co z karą od UEFA? Trzeba będzie sprzedać zawodników za 120-130 milionów . Jakieś typy ? Olmo ? Może 40 ktoś da …. Casado 30 ?

0

@Ronad10 Niech będzie . Ja też nie widziałem przepychania meczów . Dobrego dnia

0

@Tatazolwinia musisz z nim pogadać . Dziś rano pojawiła się relacja polskiego dziennikarza twierdzącego że Lewy był bardzo sfrustrowany przed meczem. W najważniejszym meczu jesieni wchodzi z ławki na ostatnie kilkanaście minut . Osobiście uważam że Lewy mógł to przyjąć jako policzek od Flicka. Nic nie powie ale jego mowa ciała przed meczem mówiła wszystko. Moim zdaniem Flick popełnił olbrzymi błąd , który może rzutować na cały sezon. Ps wczoraj widziałem urywki meczu MC, ile piłek dograno Hallandowi … drużyna gra na 9 a 9 strzela . Barca musi się na coś zdecydować bo na Lalige egoistyczna gra wystarczy ale na klasowe drużyny w LM nie wystarczy

0

@Marek_z_Marek wczoraj po meczu napisałem, że Garcia to jeden z 3 który zagrał na normalnym poziomie . Zgadzam się z Tobą

2

To musiał napisać jakiś fan Ferrana Torresa . Mnóstwo niedokładnych podań i zmarnowanych sytuacji . Strzelił bramkę ale miałem ochotę go zamordować . I tak naprawdę ten hiper rekin ma siły na górę 45 minut. Później pada fizycznie . I tak jest zawsze . Problem Flicka nie mój, ja po wczorajszym meczu nie widzę sezonu gdzie Barca się meczy z Torresem na 9 tce

0

@Ronad10 ale dlaczego przypisujesz mu prześcieradła ? Napisał przecież nam więc identyfikuje się z Barcą . Ma prawo do swoich odczuć , ja mam inne niż on i ty pewnie też . Atleti pięknie rozjechało Real . Milo było popatrzeć

2

@Skowa przy tej pierwszej bramce pamiętam głównie jak Kounde bezradnie biegł za Mendesem i nie mógł go dogonić , Akcje Cubarsiego pomijam milczeniem . Rashford zgadzam się z Tobą w 100%

0

@Kubsoleon jak na razie zagrał jeden dobry mecz . Lewe skrzydło praktycznie nie istnieje . Wczoraj asysta ok ale tak naprawdę niewiele się działo na lewej stronie

0

Nie popadajmy w przesadę . Ok byli lepsi , rezerwy PSG okazały się znacznie lepsze od rezerw Barcelony. Flick nawet nie miał kogo wpuścić za beznadziejnego Olmo. Trzeba było grać na 2 dziewiątki . Yamal w 2 połowie nie istniał , Rashford , Torres również a nie wiedzieć czemu Lewy wszedł w 72 minucie . Jest co jest . Skończyło się jak z Interem , może sztab trenerski wyciągnie wnioski.

0

@Greenalley bardzo możliwe że tak jest i masz rację . I dlatego ten sezon może być kompletną klapą zarówno dla Lewego jak i całego zespołu . Szerzej napisałem o tym w innym wpisie . Ja cały czas się zastanawiałem jak Lewy zniesie rolę rezerwowego wpuszczanego na ostatnie kilkanaście minut . Już chyba wiem i Flick też już chyba wie . ( odnoszę to do przeczytanej dziś relacji na jednym z portali ) . Zobaczymy czy Torres uciągnie cały sezon bo tak naprawdę on ma sił na 45 minut. Potem gaśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?