Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja myślę że Robert nie zgodzi się tylko na jeden rok . Raczej będzie chciał jeszcze dwóch lat . Wszystko jest kwestią ceny. I do hejterów : Arabusy dałyby mu teraz że 30 milionów na rok, może nawet 50 . A on będzie chciał grać za znacznie mniejsze pieniądze w Barcelonie . Szanujcie i doceniajcie taką postawę….
3
Oby się Elche utrzymało . Bardzo trzymam kciuki
1
@Kgorecki2500 głos rozsądku !
1
@MagdJanko czyli krakowskim targiem zawalili obaj . I tu uśmiech bo emotikonów brak
1
No tak - cel Realu Madryt : robi się szum koło sprawy , pokazuje że nawet ludzie Barcy mówili co mówili , sąd podczas przesłuchań może zapytać o wypowiedzi publiczne . Mówił Pan tak a teraz zeznaje coś innego - proszę to wytłumaczyć . To tylko pokazuje, że RM jest sprawny w męczeniu buły . Ale nic nie zamaże łomotu od AM
1
@Marcelinho132 jak możesz coś takiego napisać ??? Są jakieś granice absurdu
4
Prawdziwie drużynowa wypowiedź ! Wielki Wojtek ! A teraz sobie wyobraźcie MATSa w takiej sytuacji ….
0
A to nie Andreas zawalił bramkę ? Bo miałem wrażenie, że strzelec był kompletnie sam a Andreas krył nie wiadomo kogo…. Ktoś zawalił
21
Najlepsze to radość Yamala i Lewego po bramce . To było niesamowite, autentycznie byli uradowani. Może gala ZP spowodowała, że Yamal doszedł do wniosku, że golami ZP nie zdobędzie ale asystami jak najbardziej . Może słuchał Dembele, który mówił o drużynie i grze zespołowej . Może …. W każdym razie wejście Yamala było świetne . Najgorsze to znów dramat sędziowania . Błędy tak szokujące, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.. pudło Lewego też na płacz , co jak co ale on tam jest by trafić w bramkę . Ale strzelona bramka na uśmiech , 3 punkty i RM ogląda plecy Mistrza . I nie tylko plecy ….
27
Cały stadion widział że ślepy sędzia nie wiadomo dlaczego nie wyrzucił gracza Realu za drugą żółtą przy cięciu równo z trawą Lewego od tyłu . Ja to nawet widziałem z odległości 2 tys kilometrów. To tyle panie trenerze w zakresie wzroku i widoczności .
7
@Soetie bardzo . I ta radość z asysty . Może zrozumiał że nie zdobędzie Złotej Piłki poprzez strzelanie goli ale może ją zdobyć dzięki asystom . Może słuchał Dembele na gali . W każdym razie było świetnie . I grając tak zespołowo Barca rozjedzie każdy zespół
21
Brak 2 żółtej kartki dyskwalifikuje tego sędziego . Z odległości 2 tysięcy kilometrów widziałem że ciął Lewego od tyłu równo z trawą.
0
@LukaszFan myślę dokładnie tak samo .
0
@Kilotopy super , cieszyłem się jak małe dziecko . Real ma bardzo słabą obronę
0
@bartoszek czy ja coś napisałem o karłach ??? Ale widzę że niskorosli utkwili ci w pamięci . Informacje i zdjęcia były ogólnie dostępne , nie widzę sensu powielać
0
Trochę to dziwne . Aż boję się pomyśleć co tam się będzie działo biorąc pod uwagę kreatywność syna na imprezach rozrywkowych ….ktos popuści wodze fantazji ?
0
Nie spiesz się tak. Wyzdrowiej dobrze żeby nie skończyć jak Milik.
8
A to przykre…. Bardzo przykre…. Jak mógł ? Przecież LM w tym sezonie wygra FC Barcelona
4
I tak oto znawcy robią z Lewandowskiego Jokera na 25 minut . Jakoś w to wątpię i jestem gotów się założyć że z PSG Lewy wyjdzie w podstawie . Jutro pewnie też . No bo kto pociągnie ten wózek teraz ?
0
Duża szansa że go wezmą…. Jest dobrze
2
@RAFI9 zasadniczo się zgadzam i fakt, że nikt z nas nie wie ale Hiszpanii z dużej litery . Nazwiska też ….
3
Czad . Ktoś musi dać głowę za to - przygotowanie fizyczne chyba jest do bani .
7
Brak jednego pytania : skąd ta plaga kontuzji …? Inne zespoły miały leżeć i kwiczeć po KMS a tutaj totalny szpital polowy w Barcelonie .
0
Może zagrać Torres na prawym ale ustawiony bardziej do środka . Na 10 tce Olmo. Chyba że Torres na 10 tce ale kto na prawym skrzydle cały mecz
0
@Soetie fakt faktem Martin nigdy w życiu nie grał tak dobrze jak teraz . A co da Balde to się okaże
0
Trzymam kciuki za trofeum dla Flicka . Z osobistej sympatii oraz na złość spoconemu Jankowi, który jak czytamy w innej informacji nazywa Flicka Panem Niemcem.
0
W zasadzie to wielka kompromitacja dla tych 3 ekspertów bo nawet Francuzi ustawili Yamala na pozycji numer 1. Na ich miejscu zrobiłbym się buraczany ze wstydu …
0
@Esteban_ Spocony Janek to ciul niemniej Polak zawsze z dużej
7
Pan Niemiec - głupi , spocony Janek . Jezu jak można być takim pierdem . Ale on chyba w Pisie był no to musi jechać po Niemcach zgodnie z dewizą partii. Wyjątkowy parch intelektualny .
27
Rozsądne typy ale brak Pedriego w 10 tce dyskwalifikuje Iwańskiego na wieki wieków amen .