Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii ale my caly sezon jedziemy bez tej intensywności co rok temu, przecież to widać bo samym pressingu jaki zakładamy
4
@macio_944 no ta. PSG ma ekipę 20 zawodników u nas jest 13
0
@directedbyfcb może taki plan jest by przetrwać rundę jesienną i ruszyć dopiero od nowego roku. PSG tak wyglądało rok temu, a już mistrzowie jesieni byli jak Liverpool
3
@Laminedependencia psg ma 20 zawodników, my mamy 13
0
@ViscaelBarca2007 Laporta niech sprzeda połowę Camp Nou ale trzeba go tu sprowadzić
0
@Michal03 Gavi też by miał używanie
0
@Filipem Olmo to bez komentarza. Jasne Ferran ma liczby i kogoś takiego można mieć na ławie no ale to nie jest titular. Nic zarząd nie zrobił
0
@macio_944 tylko w momencie jak przychodzili to z myślą o pierwszym składzie + aktualnie to jednak Ferran jest starterem i Olmo też tak był rozpatrywany do momentu jaka tragedie zaczął grać w tym sezonie
3
Druga sprawa to z takimi problemami finansowymi wywalić 100 baniek na zawodników typu Olmo i Ferran to serio trzeba mieć nierówno pod kopułą. Tacy piłkarze to może być uzupełnienie ekipy jako 14-15 zawodnik, a nie budowanie z nich 11.
0
@ali3gator ale my od początku tak wyglądamy, nie licząc meczu z Valencia. Rok temu do listopada chodzili jak małe samochodziki
0
Wgl my jakoś fizycznie kiepsko wyglądamy, przecież Rayo też nas potrafiło tak zabiegać. Co oni musieli robić w tym presezonie
0
@ViscaelBarca2007 wszyscy o nieobecności Paryża tylko dalej Lucho se wprowadza Lee Kanga czy Ramosa, a u nas na ławie Robert i sami środkowi obrońcy czy jakieś młodziki 16 lat
0
Ale PSG ze swoimi armatami to musi być walec. Jak tam. Z boku latają takie pociski jak Mendes i Hakimi i dodać do tego Kvare i Dembele. Strach się bać
0
@barcelonaLM jak Chelsea ogarnie formę to dostaniemy na dziurę bo to jest graniem PSG v2. Też piekielnie pressuja + z nimi zawsze się nam ciężko gra
3
A kogo miał Flick wprowadzić? Jak na ławce Robercik i sami obrońcy. Olmo nie dojechał, a jak Frenkie dostał żółtą i zaczął grać asekuracyjnie to straciliśmy kontrolę w pomocy. Bardzo brakuje kogoś do środka bo te Bernale czy inne Casado to nie to albo jeszcze nie to na najwyższy poziom.
2
Yamal ruletka i jeden zewnętrzna i se można pójść tik toki kręcić
0
Ale z nami jechali od 30 minuty
0
Ale piach od tego gola gramy ze szok
3
Kurwa Olivier skąd cię wytrzasnęli
1
Ten sędzia to widać z ryja ze nie taki
0
Niech Rashford bije te wolne
0
Kurwa co to za zasady są że nie dają drugiej
1
A kartka gdzie? XDDDDDD
2
Olmo wypierdalaj.
0
No brakuje nam pomocnika a nawet nie ma kogo wpuścić
2
A ten Ukrainiec to co jakiś Pique w prime
0
Ale Pedri jak na jego standardy też kiepsko dzisiaj
1
Dobra Flick dawaj Dro na kierownicę bo tych 50 minut Olmo to się nie da przebić
4
Olmo dzisiaj przechodzi pojęcie
4
Ten Mendes to jest jakiś robocop czy co to jest