0

@Beztroskii ale my caly sezon jedziemy bez tej intensywności co rok temu, przecież to widać bo samym pressingu jaki zakładamy

4

@macio_944 no ta. PSG ma ekipę 20 zawodników u nas jest 13

0

@directedbyfcb może taki plan jest by przetrwać rundę jesienną i ruszyć dopiero od nowego roku. PSG tak wyglądało rok temu, a już mistrzowie jesieni byli jak Liverpool

3

@Laminedependencia psg ma 20 zawodników, my mamy 13

0

@ViscaelBarca2007 Laporta niech sprzeda połowę Camp Nou ale trzeba go tu sprowadzić

0

@Michal03 Gavi też by miał używanie

0

@Filipem Olmo to bez komentarza. Jasne Ferran ma liczby i kogoś takiego można mieć na ławie no ale to nie jest titular. Nic zarząd nie zrobił

0

@macio_944 tylko w momencie jak przychodzili to z myślą o pierwszym składzie + aktualnie to jednak Ferran jest starterem i Olmo też tak był rozpatrywany do momentu jaka tragedie zaczął grać w tym sezonie

3

Druga sprawa to z takimi problemami finansowymi wywalić 100 baniek na zawodników typu Olmo i Ferran to serio trzeba mieć nierówno pod kopułą. Tacy piłkarze to może być uzupełnienie ekipy jako 14-15 zawodnik, a nie budowanie z nich 11.

0

@ali3gator ale my od początku tak wyglądamy, nie licząc meczu z Valencia. Rok temu do listopada chodzili jak małe samochodziki

0

Wgl my jakoś fizycznie kiepsko wyglądamy, przecież Rayo też nas potrafiło tak zabiegać. Co oni musieli robić w tym presezonie

0

@ViscaelBarca2007 wszyscy o nieobecności Paryża tylko dalej Lucho se wprowadza Lee Kanga czy Ramosa, a u nas na ławie Robert i sami środkowi obrońcy czy jakieś młodziki 16 lat

0

Ale PSG ze swoimi armatami to musi być walec. Jak tam. Z boku latają takie pociski jak Mendes i Hakimi i dodać do tego Kvare i Dembele. Strach się bać

0

@barcelonaLM jak Chelsea ogarnie formę to dostaniemy na dziurę bo to jest graniem PSG v2. Też piekielnie pressuja + z nimi zawsze się nam ciężko gra

3

A kogo miał Flick wprowadzić? Jak na ławce Robercik i sami obrońcy. Olmo nie dojechał, a jak Frenkie dostał żółtą i zaczął grać asekuracyjnie to straciliśmy kontrolę w pomocy. Bardzo brakuje kogoś do środka bo te Bernale czy inne Casado to nie to albo jeszcze nie to na najwyższy poziom.

2

Yamal ruletka i jeden zewnętrzna i se można pójść tik toki kręcić

0

Ale z nami jechali od 30 minuty

0

Ale piach od tego gola gramy ze szok

3

Kurwa Olivier skąd cię wytrzasnęli

1

Ten sędzia to widać z ryja ze nie taki

0

Niech Rashford bije te wolne

0

Kurwa co to za zasady są że nie dają drugiej

1

A kartka gdzie? XDDDDDD

2

Olmo wypierdalaj.

0

No brakuje nam pomocnika a nawet nie ma kogo wpuścić

2

A ten Ukrainiec to co jakiś Pique w prime

0

Ale Pedri jak na jego standardy też kiepsko dzisiaj

1

Dobra Flick dawaj Dro na kierownicę bo tych 50 minut Olmo to się nie da przebić

4

Olmo dzisiaj przechodzi pojęcie

4

Ten Mendes to jest jakiś robocop czy co to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?