0

@Azazel_Pazuzu białowłosy za 60 baniek?

0

Ferran przegrywa wszystkie pojedynki fizyczne a w rozegraniu wygląda jak Robercik xd z drugiej strony na 10 biega Olmo co chyba boi się piłki

0

@Bartula gramy dwóch na pięciu w środku. Tylko Frenkie i Pedri. Olmo ucieka od gry

4

Olmo 60 baniek xD

1

Ale vibe Xaviego wjechał po tym golu XD

7

Tego Olmo sam wywiozę z tej Barcelony

4

Nuno to taki kocur. Wymieniłbym go za Balde. Tego drugiego i tak nigdy nie ma

0

Ale Olmo jest tragiczny

1

Ferran frajerze

0

PSG na 4 w środku? Pedri z Frenkiego będą mieć ciężary bo z obecnym Olmo to 2v4. Chyba że Flick na kontry liczy, szkoda że nie ma Raphy

0

1

Eric w pierwszym to chyba mocny strzał w apostoła xd

0

@Pingwinek jestem

0

@BorzyKrzys zobacz sobie zdjęcia potem z prywatnego koncertu w Paryżu. Tutaj tak wyszło albo doszło do jakiejś mocnej przeróbki. Dalej wygląda mocno naturalnie tylko mocno schudła

Edit: z resztą dopiero co była w Wenecji i tam się nikt nie czepiał

0

@Kasy on praktycznie wgl nie łapie długich kontuzji

0

ale ma forme Mbappe

0

@Ryoumen mówiłem od początku że Xabi do grudnia

0

@A4ron przy kreczu nie dostajesz hajsu za mecz więc nie wiem co to zmienia, nie chce grać to niech kreczuje

1

@macio_944 ciekawe czy taki pressing to nie będzie samobój, Bayern tak zagrał i dostał szybkie gongi. Chociaż oni tam chyba bez tych skrzybkich skrzydeł teraz

1

nie ma 9 na rynku do wyjęcia + z naszym budżetem nie stać nas na nikogo, do tego dochodzi jeszcze nowy limit płac który spadł bo już dźwignie w to nie wchodzą xD trzeba imho go przedłużyć, bo nawet z ławki to będzie fajna wartość. Może w 2027 już z nowym CN się ogarną nasze finanse i będzie można kogoś szukać

0

@MichuZ44 musi wygrać jeszcze

3

Realowcy w końcu ogarneli że Valverde piłkarsko jest tragiczny i totalnie nie nadaje się do środka pola. Ale ma kopyto i nastrzelal kilka bramek więc lepszy niż Pedri bo ma liczby XD

7




xDDDD

0

Bayer Xabiego też miał problem z drużynami co agresywnie pressowaly i Real chyba idzie tak samo drogą. Ciekawe jak w meczu z nami będą wyglądać

1

Pierwszy sensowny rywal i poszła weryfikacja. Coś jak psg z kms

0

Olmo dzisiaj absolutny potwór na SPO. Totalnie wart tych 60 baniek

3

ale ładna bramka

0

Olmo dzisiaj gra dla Oviedo

3

Jakiś Kvara czy kogo tam ma PSG to zrobi wiatrak z teo Martina jak mu Hasan tak wjeżdża

0

Orłowski oglądał pierwszą połowe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?