Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
teraz trzeba ich dobić bo tam głowy w doł poszły
2
boze ten Garcia to jak z nieba nam spadł
3
Raphinia to w swoją gre gra dzisiaj widze
0
ale pressują xD na takie coś to Araujo się nie nadaje
1
Araujo kurwa chłopie weż graj do najbliższego bo każda piłka do przodu to strata
0
Ferran juz stracił pierwszy skład?xD
1
Ten Liverpool od jakiegos czasu taki vibe Realu XD zawsze w tym doliczonym wala mam wrazanie
0
Perczi miał rację że Sloth to wfista xD
2
To jest ten słynny doping na Anfield? Gdzie ich goście zagłuszają xD
0
Ale ten Wirtz się nie może odnaleźć
0
klasyczny Lenglet xD
5
Carvajal jakis to jest pies xD chłop miał rok kontuzje to był spokój
1
to jest ten futbol De Zerbiego? wywalić się na rozgrywaniu przed swoim polem karnym?
0
ale Real ten pressing to zakłada jak za jakiegoś Ancelota xD
1
Auba za Xaviego takie ładuje
0
@Beztroskii jest tu jeden fan Fatiego co sam mu układał ten plan powrotu do formy to jego pytaj
1
@JanuszKorwinMikke ja byłem teraz na półfinale lm to za Bramką na samej górze ale widok był serio dobry. Tam chyba z każdego miejsca jest git, oczywiście na trybunach powinno być najlepiej
0
Klasyczny Fermin po tym meczu złapie uraz na 2 tygodnie
0
Ale Olmo jest irytujący
0
Olmo topeczka w tym sezonie
1
Sociedad taka frajernia?
2
nie no czerwonej nie powinno być ale czerwo powinien dostać Tchouamnie w maju
2
@ACMaldini3 Pamiętam jak Bonus RPK, a raczej Oliwier był jeszcze moim serdecznym kolegą. Wy myślicie, że te kawałki o bastionie patologii i ciężkim życiu na woli to prawda? Ten gość wychowywał się na strzeżonym osiedlu na Żoliborzu. Wszystko wyjebane w marmury i złote klamki. Pamiętam jak zaprosił mnie do siebie w 2001 żeby pograć w Tony’ego Hawka, bo wtedy miał zajawkę na deskę. Jako jedyny z ekipy miał komputer. Z czasem poznał grupkę zwyrodnialców i zaczął strugać dzieciaka ulicy z biednego domu. Pamiętam jak do niego zadzwoniłem:
- Oliwier mogę wpaść pograć w komputer? Dostałem od kolegi Wormsy. Fajna gierka, chodzisz robakami…
I wtedy stało sie cos strasznego... Nie sądziłem, że tak mi odpowie:
- Wypierdalaj, człowieku i nie mów do mnie Oliwier bo to pedalskie imię. Teraz jestem Bonus RPK i mam innych kolegów.
Generalnie to mu odjebało bo pogłoski chodziły że wącha klej, że zaangażował się w życie przestępcze i że grubasy go ścigały i musiał knagę opierdalać na Bielanach żeby mu dali spokój. W ogóle wciągnęli go do ekipy bo był z bogatego domu i chłopakom piwo i jointy kupował. Sponsor RPK.
3
o pan z ostatnich odcinków milionerów to kibic Barcy. ciekawe czy ma tutaj konto
2
Jak za wcześnie? Przecież ktoś tutaj pisał że po kadrze już z bomby będzie grał bo miał specjalny plan
0
@Joe_Pesci zeszyty z Robertem pewnie
1
@Eklerek teraz chyba czas na Litwę
2
@Eklerek xDDDDDDD niech wynajmuje ten pokój za 17k koron
2
Niesamowity jest ten gość
18
@Comentateiro jest jeszcze Kosiniak