2

teraz trzeba ich dobić bo tam głowy w doł poszły

2

boze ten Garcia to jak z nieba nam spadł

3

Raphinia to w swoją gre gra dzisiaj widze

0

ale pressują xD na takie coś to Araujo się nie nadaje

1

Araujo kurwa chłopie weż graj do najbliższego bo każda piłka do przodu to strata

0

Ferran juz stracił pierwszy skład?xD

1

Ten Liverpool od jakiegos czasu taki vibe Realu XD zawsze w tym doliczonym wala mam wrazanie

0

Perczi miał rację że Sloth to wfista xD

2

To jest ten słynny doping na Anfield? Gdzie ich goście zagłuszają xD

0

Ale ten Wirtz się nie może odnaleźć

0

klasyczny Lenglet xD

5

Carvajal jakis to jest pies xD chłop miał rok kontuzje to był spokój

1

to jest ten futbol De Zerbiego? wywalić się na rozgrywaniu przed swoim polem karnym?

0

ale Real ten pressing to zakłada jak za jakiegoś Ancelota xD

1

Auba za Xaviego takie ładuje

0

@Beztroskii jest tu jeden fan Fatiego co sam mu układał ten plan powrotu do formy to jego pytaj

1

@JanuszKorwinMikke ja byłem teraz na półfinale lm to za Bramką na samej górze ale widok był serio dobry. Tam chyba z każdego miejsca jest git, oczywiście na trybunach powinno być najlepiej

0

Klasyczny Fermin po tym meczu złapie uraz na 2 tygodnie

0

Ale Olmo jest irytujący

0

Olmo topeczka w tym sezonie

1

Sociedad taka frajernia?

2

nie no czerwonej nie powinno być ale czerwo powinien dostać Tchouamnie w maju

2

@ACMaldini3 Pamiętam jak Bonus RPK, a raczej Oliwier był jeszcze moim serdecznym kolegą. Wy myślicie, że te kawałki o bastionie patologii i ciężkim życiu na woli to prawda? Ten gość wychowywał się na strzeżonym osiedlu na Żoliborzu. Wszystko wyjebane w marmury i złote klamki. Pamiętam jak zaprosił mnie do siebie w 2001 żeby pograć w Tony’ego Hawka, bo wtedy miał zajawkę na deskę. Jako jedyny z ekipy miał komputer. Z czasem poznał grupkę zwyrodnialców i zaczął strugać dzieciaka ulicy z biednego domu. Pamiętam jak do niego zadzwoniłem:
- Oliwier mogę wpaść pograć w komputer? Dostałem od kolegi Wormsy. Fajna gierka, chodzisz robakami…
I wtedy stało sie cos strasznego... Nie sądziłem, że tak mi odpowie:
- Wypierdalaj, człowieku i nie mów do mnie Oliwier bo to pedalskie imię. Teraz jestem Bonus RPK i mam innych kolegów.
Generalnie to mu odjebało bo pogłoski chodziły że wącha klej, że zaangażował się w życie przestępcze i że grubasy go ścigały i musiał knagę opierdalać na Bielanach żeby mu dali spokój. W ogóle wciągnęli go do ekipy bo był z bogatego domu i chłopakom piwo i jointy kupował. Sponsor RPK.

3

o pan z ostatnich odcinków milionerów to kibic Barcy. ciekawe czy ma tutaj konto


2

Jak za wcześnie? Przecież ktoś tutaj pisał że po kadrze już z bomby będzie grał bo miał specjalny plan

0

@Joe_Pesci zeszyty z Robertem pewnie

1

@Eklerek teraz chyba czas na Litwę

2

@Eklerek xDDDDDDD niech wynajmuje ten pokój za 17k koron

2



Niesamowity jest ten gość

18

@Comentateiro jest jeszcze Kosiniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?