Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze że ja oglądałem interstellar jak miałem wakacje
0
@PatrychoO bardziej podejrzewam, że to powiedziała, bo już jakieś tenisistki wcześniej mówiły, że do nich też pisał xD
0
Rune jaki zdesperowany XD no ale Anna jedna z ładniejszych w turze
0
Perchal to ma takiego farta i przyciąga takie losowe sytuacje czy tak w 90% wygląda życie na emigracji?
7
@kanver_ przecież Isak już grał w PL xd
5
ferran topeczka, ale się zabrał w tej drugiej akcji
1
@cules100pro imho będzie retail jak te Brazylia z 2002
3
Az musiałem sprawdzić czy to serio Lis
5
Cash tyle bramek co Wichniar w kadrze?
1
@draxidox a co spełnił z obietnic?
Serio pytam bo ja polityką się tylko interesuje jak raz na 5 lat jest debata w TVP
0
Czego chcieć więcej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ten typek z trójki co chwilę gada o jakiejś żałobie, ktoś umarł?
3
Dla mnie ten sezon miał być decydujący czy Gavi wywalczy sobie miejsce czy idzie na sprzedaż i wpadnie fajny hajs. W obecnej sytuacji pozostaje już tylko sprzedaż po sezonie ale fajny hajs nie wpadnie
0
@matiz1514 dalej nie wiadomo gdzie będziey grać więc ciężko cokolwiek sprzedawać
1
@Safrani a takich przedmiotów kiedyś nie było w szkole? Jak ja chodziłem to jakieś wdżr były
0
@partymaker kleją?
1
Skorup dzisiaj chyba w powerkeeper
0
@directedbyfcb frenkie najlepszy z rayo? Bo taką ocenę miał na flashscorze
0
Ogląda ktoś Hiszpanię? Pedri na SPO czy lysy się ogarnął? Frenkie nawet na Polaków nie dowozi
0
@Filipem dzieki
0
Kojarzy ktoś z was z jakiego to filmu/serialu?
3
Szkoda że tego goata nie było
0
Jak rodzina nie zareaguje to Vukov nie do ruszenia
1
@Eklerek właśnie zwolniła trenera i zostaje z Vukovem na jedynce xD no ale oni są w toksycznej relacji, gość podobno odciął ja od rodziny xD
5
Przyjemna koleżanka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@frankstein druga ręka ci zostaje, tylko jest wysyp fejków więc też trzeba uważać
0
@Popitek12 nie no przecież to jakieś karyńsko jest
0
@BorzyKrzys ten film to nie ma jakoś mocno odbiegać od książki i być jakimś soft porno? czy to jakieś fejk info chodziło?