Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinia co on z tymi wolnymi wyprawia xD chyba tylko sam z drużyny wie co chce zrobić
0
Olmo dzisiaj też topeczka chyba drugi najlepszy po Casado
1
oj będą ciężary
2
ale Ter Stegen vibe xD
2
niezły Rashford xD
0
absolutnie obrzydliwe 20 minut Casado
1
@MirusAmisz ja mam tego vertical mx z logitecha i polecam
1
@macio_944 ale to kibic Barcelony ten skorpion
1
Szkoda bo liczyłem że w lecie go sprzedamy i wpadnie fajny hajs. Teraz fajny hajs i tak nie wpadnie + nikt go nie sprzeda bo każdy będzie liczył że sezon2026/27 to już będzie ten Gavi xD i tak się będziemy z nim tułać jak z jakims Umtitim. jeszcze Laporta niech mu kontrakt przed wyborami przedłuży
3
Mbappe to idzie śladami swojego idola Penaldo
0
Real Ancelota w 2014/15 też równo jechał jakoś do stycznia i potem się wysypał. Spokojnie. Xabi do grudnia
0
Mówiłem i będę mówił dalej. Pogonić w lecie, szkoda, że w tym się nie udało, ale no może jeszcze ktoś się nabierze.
0
Aitana też zasłużona ZP nie ma co
6
Jeszcze figo zdrajca świnia
0
@AlexDark00 może nie chcą ale muszą patrząc jak wygląda tam obecna sytuacja na rynku pracy. Praktycznie większość to robienie w sektorze pod turystykę i tam angielski jest wymagany. Nie licząc małych miejscowości gdzie są starsze osoby to praktycznie wszędzie na luzie się dogadasz po angielsku.
0
@daniel32778 84 i 86. Zobacz sobie De Niro czy Pacino. Oni też normalnie ustami ruszają. Capello ledwo żuchwa chodzi. Mi chodziło o jego sposób mówienia, a nie jak wygląda
0
@daniel32778 no moja babcia czy dziadek normalnie potrafią ustami ruszać a są starsi
0
@AlexDark00 nie no w Hiszpani od jakiegoś czasu jest mega poprawa i wgl ciężko jest gadać po hiszpańsku jak usłyszą że nie jesteś native bo z bomby przechodzą na angielski. Przynajmniej od 2 lat ja mam z tym problem. W wywiadzie z Rashfordem Lineker powiedział to samo
0
O kurde co się Capello stało?
0
@Szopeninho losowe dzieciaki by coś wydukały ale ci piłkarze to mieli totalnie wywalone w edukację, a nauczycieli musieli ich puszczać. Przecież u nas jest to samo z młodymi. Przypomnij se wywiad Pawłowskiego
0
Dlaczego on to drugi raz wygrał
0
Oby się ktoś w lecie na niego nabrał. Krzyżyk na drogę
3
Var tutaj nie może pod czerwo?
3
Jak on się do tego zbierał to już widziałem że nie trafia
0
Detaliczne błędy? XD
2
@addept Alvarez to nie jest typowa 9 tylko takie znowu niewiadomo co. Już mamy takiego trochę gorszego Ferrana więc nie wiem po co nam Alvarez
5
@Faro Gavi na 10 xd
A dobra sprawdziłem nick. Na lewe skrzydło bym dorzucił Fatiego
0
@directedbyfcb a Vitinha z Nevesem? Pedri od nich lepsza ale ta dwójka lepsza niż Fdj
0
@Popitek12 obciach
1
dobra jechać z nimi, oni już zesrani sa