0

@Meff Culers nie kupuj bo to jakieś nie wiadomo co. Imho nawet bez socio kupisz bilet na klasyk (chyba że będziemy grać na jakimś cruyffie xD )

1

@macio_944 zajebsicie zima tam jest. Byłem o 1 w nocy jak jechałem z Wawy. Wypizd taki, wszystko zamknięte tylko jeden automat z herbatą, żule na ławce.

1

@gumaz ze co? Duda pracuje w kanale zero? XD

0

@szkutnik91 na gości musisz być socio albo w penyi i złożyć wniosek o bilet

0

O Gavim było jakieś info?

0

Sabalenka vs Kyrgios bitwa płci to jakieś legit info?

1

@graco14 piękne miasto

5

@Encore proste reguły gry, nie trzeba śledzić zgód tak jak u nas

4

@maroon ten od tej gry madden

1

@Encore Osaka zawsze dojebane te stroje ma xD

0

@daniel32778 wygrała 4 szlemy w 2 lata i od pandemii to już nie ta Osaka

0

@daniel32778 umiejętności to ona zawsze miała tylko z głową nie tak

0

@Criss18Barca od drugiej połowy u nas juz nie było nikogo w ataku więc ciężko by taki napadzior jak Lewy cokolwiek zrobił, w pierwszej połowie chociaż się coś działo

0

@blondasek no ale o refunda chyba mogę się zgłosić nie? pytanie tylko czy wtedy na nowe konto też dostanę bana czy nie (czy jest po ip czy konsoli)

0

@Antimadridista_WR no ja miałem 3 czasowe więc za 4 jest perm by wychodziło xD

1

@Luciano99 żałuje, że nie zablokowałem tej opcji komunikacji xD

6

@MesQueUnClub_87 u jest obok i, to moze ze nie trafilem w literke

0

@clyde dostałem, typ mi jeszcze wczoraj pisał, że leci report i se online za to nie pogram xD wbiłem na konsole to nie łączy mi z siecią

0

@Luciano99 no nie moge nawet zalogować xD wylogowało mnie z bomby, no samo u gay napisałem

0

@clyde typ się mnie zapytał english or spanish a ja mu ze u gay xD ale mnie wkręcił

0

@Luciano99 ale online będe mógł?

0

@clyde ta no miałem jakieś kiedyś czasowe xD ale no

2

jak dostałem perma na ps network i nie mogę grac online, a kupiłem fife 26 w preorderze to idzie to jakoś przenieść na inne konto czy po ptokach? nie wiedziałem, że za słowo gay mi wlepią perma

0

ale tragedia ten mecz. Kounde i Eric bezoceny, De Jong nie zrobił nic, Pedri się starał ale nic nie wychodziło, Yamal przeszedł obok meczu. No tylko Garcia na wyróżnienie

0

Garcia i Kounde dzisiaj takie meczycho zagrali. Jeden gorszy od drugiego

4

Rashford to wgl miał piłkę?

2

To Eric tak fatalnie podaje czy Kounde nic nie ogarnia

2

Ale mamy bramkarza w końcu

0

Ale mnie wkurwia ten gazda gdy w kazdym zdaniu chce nawiązać do filmu

1

Olmo od wiosny topeczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?