Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Meff Culers nie kupuj bo to jakieś nie wiadomo co. Imho nawet bez socio kupisz bilet na klasyk (chyba że będziemy grać na jakimś cruyffie xD )
1
@macio_944 zajebsicie zima tam jest. Byłem o 1 w nocy jak jechałem z Wawy. Wypizd taki, wszystko zamknięte tylko jeden automat z herbatą, żule na ławce.
1
@gumaz ze co? Duda pracuje w kanale zero? XD
0
@szkutnik91 na gości musisz być socio albo w penyi i złożyć wniosek o bilet
0
O Gavim było jakieś info?
0
Sabalenka vs Kyrgios bitwa płci to jakieś legit info?
1
@graco14 piękne miasto
5
@Encore proste reguły gry, nie trzeba śledzić zgód tak jak u nas
4
@maroon ten od tej gry madden
1
@Encore Osaka zawsze dojebane te stroje ma xD
0
@daniel32778 wygrała 4 szlemy w 2 lata i od pandemii to już nie ta Osaka
0
@daniel32778 umiejętności to ona zawsze miała tylko z głową nie tak
0
@Criss18Barca od drugiej połowy u nas juz nie było nikogo w ataku więc ciężko by taki napadzior jak Lewy cokolwiek zrobił, w pierwszej połowie chociaż się coś działo
0
@blondasek no ale o refunda chyba mogę się zgłosić nie? pytanie tylko czy wtedy na nowe konto też dostanę bana czy nie (czy jest po ip czy konsoli)
0
@Antimadridista_WR no ja miałem 3 czasowe więc za 4 jest perm by wychodziło xD
1
@Luciano99 żałuje, że nie zablokowałem tej opcji komunikacji xD
6
@MesQueUnClub_87 u jest obok i, to moze ze nie trafilem w literke
0
@clyde dostałem, typ mi jeszcze wczoraj pisał, że leci report i se online za to nie pogram xD wbiłem na konsole to nie łączy mi z siecią
0
@Luciano99 no nie moge nawet zalogować xD wylogowało mnie z bomby, no samo u gay napisałem
0
@clyde typ się mnie zapytał english or spanish a ja mu ze u gay xD ale mnie wkręcił
0
@Luciano99 ale online będe mógł?
0
@clyde ta no miałem jakieś kiedyś czasowe xD ale no
2
jak dostałem perma na ps network i nie mogę grac online, a kupiłem fife 26 w preorderze to idzie to jakoś przenieść na inne konto czy po ptokach? nie wiedziałem, że za słowo gay mi wlepią perma
0
ale tragedia ten mecz. Kounde i Eric bezoceny, De Jong nie zrobił nic, Pedri się starał ale nic nie wychodziło, Yamal przeszedł obok meczu. No tylko Garcia na wyróżnienie
0
Garcia i Kounde dzisiaj takie meczycho zagrali. Jeden gorszy od drugiego
4
Rashford to wgl miał piłkę?
2
To Eric tak fatalnie podaje czy Kounde nic nie ogarnia
2
Ale mamy bramkarza w końcu
0
Ale mnie wkurwia ten gazda gdy w kazdym zdaniu chce nawiązać do filmu
1
Olmo od wiosny topeczka