1

@Eklerek to ja też na tego 3 xd ale to chyba trzeba dobrze w uniki, nwm mnie ci lepsi równo jadą

1

@Eklerek tam trzeba mieć mocno zrobioną postać? Bo ja jakoś na początku z 4 levelem tam wbiłem i nie szło nic xd

1

@karolszymek prawdopodobnie to co widziałeś to zdjęcie Jaworka

0

@Seledynowy chyba jednak dostali już zgodę od miasta skoro zrobili taką zapowiedź ale na bank będzie to 25k miejsc, a nie 60 xd

0

wysłać do klubu kokosa i może w styczniu zda sobie sprawę, że mu mundial ucieka

0

@adamek20151 co? xD

2

@Eklerek gośc nie jest w stanie biegać xD umiejętności piłkarskie przemilczę

0

ci youtuberzy to chyba za bardzo sportu nie uprawiają xD

0

@July_6_BcN sprawdz na usosie xD

1

Serio ja darzyłem sympatią Basków, nwm co oni odwalają teraz XD

0

25 tysięcy? nie miało być coś koło 50-60? ciekawe jakie ceny rzucą na początek ligi xD

0

@VeB 1899 po premierze jeszcze nie zawsze znasz numerki, ja zawsze biorę z numerem

0

@Tasde no ale czyja wiem czy taka przeginka? dorsz masz 1.14 kilo to porcja na 3 jak nie 4 osoby, ta lemoniada to pewnie duży dzban skoro tylko jedno piwo, a osób masz 4/5 więc pewnie się tym dzielili. imho normalna cena nad polskim morzem, 150 za obiad na osobe obecnie to nie jest kosmos

0

@szymonm97 do tej przerwy na kadrę wrześniowej podobno mamy grać i tak na wyjazdach, bo chyba na to CN czekają więc pewnie dopiero od połowy wrześnie trzeba liczyć. Terminarz powinien się pojawić pod koniec lipca/początek sierpnia bo chyba liga rusza trochę później przez KMS

1

@Safrani taki kibic liverpoolu z twittera

0

@D10SLEO przed tym filmikiem, myślałem, że wiem. Teraz nie jestem pewien

4

@lajcior Perchał zamiast wziąć autobus co jedzie 40 minut za 9 ziko to wziął takse za 600 bo miał ciężki plecak od alkoholu, mimo że alkoholu nie pije xD Irek to ten taksiarz no i internet podłapał

1

@BorzyKrzys lubie sobie to oglądać w grudniu między świętami a nowym rokiem

0

i co graja na 3 z tyłu? xD nie robi zmiany

0

@VeB 1899 no na nike też nie ma xD
@MeAndSwan no właśnie trochę się boję bo sporo fejków jest od messiego czy coś

0

@VeB 1899 a jest szanse, że wyjazdówka czarna jeszcze się pojawi czy już nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 ta młoda hiszpanka z Barcelony więc na bank się typ już nie ruszy

1

@MichuZ44 nie jestem fanem Olmo, tym bardziej na fałszywej 9. Trochę się nabrałem na tym euro. Wolałbym już Ferrana na 9

0

Ter Stegen sobie nową laskę znalazł, pewnie z Barcelony to ona na bank nie będzie się chciała ruszyć do Turcji

16

oby sie zgodzili na to wypożyczenie, idealnie by siadł taki Nico i Marcus, byśmy w końcu mieli kosmiczny atak którym na luzie można rotować

0

@Derean nie ta to inna, była onlyfansiara a teraz coś się z porno przepycha

0

@FCB_dimiC

0

Co ten Yamal teraz jakaś inba z aktorką porno xd co młody wyprawia

2

@Messibestplayerintheworld klauzula w całości wchodzi w ffp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?