Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pina jakiś uraz czy co? Dlaczego Athenea w pierwszym
0
@Bartula widać że ma gaz, dawno takiego szybkiego ofensywnego nie mieliśmy
0
był ktoś z was na costa brava w tym małych mieścinach jak Begur, Sa Tuna itd i ma coś do polecenia gdzie się tam najlepiej zatrzymać? Fajnie jakby miasteczka były blisko siebie i można spokojnie pomiędzy nimi chodzić i czy są spokojne czy oblegane przez turystów z angli/
9
@Szmulek Olmo klasyk nawija kelnerów potem miesiąc kontuzja i nie dojechanie na ważny mecz
9
Raphinia to wygląda jak jakiś koleś z ekipy Escobara
2
Roony to już po samym poruszani widać, że wie co jest 5. Pytanie tylko czy będzie z pierwszą drużyną czy ma grywać na poziomie 4 ligi, wtedy nie wiem czy nie lepiej go wypożyczyć.
0
ale grają, jak Rashford to widzi z ławki to pewnie w szoku
1
co oni to po jakimś japońsku komentują, nic nie rozumiem
0
@Herbert do grudnia 2026 może się uda wrócić na 60 tysięcy miejsc
0
@culinhofzg super dzięki
@clyde jak jest w ps plusie to sobie sprawdze
@marcin62 o zapomniałem o tym, a kupiłem kiedyś na promkach
0
@clyde chodzi o to days gone remastered? bo widze ze jest na ps plusie
2
@Przemek2323 ta ja też widziałem na twitterze jak ludzie normalnie bronili takiego zachowanie i się powoływali, że takie rzeczy w harcerstwie się robi i jest to normalka
7
dwa stereotypy
0
@MsBarca ter Stegen w każdym meczu dostaje po krótkim
4
Była dziewczyna Hectora Bellerina, Shree Patel mocno o Hiszpanie:
"Hector to poczciwy facet, ale nie nadaje się do związku. Ciężko być z mężczyzną, który, walczy o Twoje prawa, które już masz.
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale ja potrzebuje faceta, który przede wszystkim jest facetem i dba o mnie, a nie o wszystkie prawa kobiet."
Yahoo Sport
0
@Barca_Big_Moment na ziemi tylko by wygrał
6
@Lionel_Messi10 Laporta wyśle zaproszenie dzień przed otwarciem i znowu będzie wina Messiego, że się nie stawił
1
@PatrychoO
W sierpniu w końcu karta dla Vicky xd
3
@RozowaPantera bez hajsu za tournée nie ma nawet na rejestrację Wojtka więc chyba blunder w pierwszym ruchu
0
Rashford co szkoła życia przejdzie pierwszego dnia
0
@L3OM3SSI Sydney nie ma z tym problemu
0
@BorzyKrzys chodzi o
0
https://x.com/sweeneydailyx/status/1948271907901415916
Ale poszła seria reklam ciuchów z Sydney XD
0
@Starrk no to jeszcze pewnie poczekamy bo prawdopodobnie Flick wygrał Laporcie kolejne wybory
8
Laporta i zarząd co odwalają za prowizorkę to jest głowa mała. Rozumiałem latanie na szybkości dźwigniami 3 lata temu ale oni chyba w międzyczasie nie zrobili nic i dalej to wygląda na ogarnianie wszystkiego na ostatnią chwilę. Przez 3 lata co miesiąc jakaś wpadka wizerunkowa, nikt sobie jeszcze nie zdał sprawy że wypadłoby się ogarnąć?
0
@takisobiektos Goran powiedział prawdę i poleciał
0
ale Salma dzisiaj tragedia, nie dziwie się, że rozważają jej sprzedaż
5
Aitana co zmiescila xD Berger zrobila Ter Stegena
0
Salma fatalna zmiana, totalnie nie czuje gry na 9
0
ciekawe czy Laporta już w koszty wpisał hajs za tournee i wysłał do la ligi