0

Pina jakiś uraz czy co? Dlaczego Athenea w pierwszym

0

@Bartula widać że ma gaz, dawno takiego szybkiego ofensywnego nie mieliśmy

0

był ktoś z was na costa brava w tym małych mieścinach jak Begur, Sa Tuna itd i ma coś do polecenia gdzie się tam najlepiej zatrzymać? Fajnie jakby miasteczka były blisko siebie i można spokojnie pomiędzy nimi chodzić i czy są spokojne czy oblegane przez turystów z angli/

9

@Szmulek Olmo klasyk nawija kelnerów potem miesiąc kontuzja i nie dojechanie na ważny mecz

9

Raphinia to wygląda jak jakiś koleś z ekipy Escobara

2

Roony to już po samym poruszani widać, że wie co jest 5. Pytanie tylko czy będzie z pierwszą drużyną czy ma grywać na poziomie 4 ligi, wtedy nie wiem czy nie lepiej go wypożyczyć.

0

ale grają, jak Rashford to widzi z ławki to pewnie w szoku

1

co oni to po jakimś japońsku komentują, nic nie rozumiem

0

@Herbert do grudnia 2026 może się uda wrócić na 60 tysięcy miejsc

0

@culinhofzg super dzięki
@clyde jak jest w ps plusie to sobie sprawdze
@marcin62 o zapomniałem o tym, a kupiłem kiedyś na promkach

0

@clyde chodzi o to days gone remastered? bo widze ze jest na ps plusie

2

@Przemek2323 ta ja też widziałem na twitterze jak ludzie normalnie bronili takiego zachowanie i się powoływali, że takie rzeczy w harcerstwie się robi i jest to normalka

7



dwa stereotypy

0

@MsBarca ter Stegen w każdym meczu dostaje po krótkim

4

Była dziewczyna Hectora Bellerina, Shree Patel mocno o Hiszpanie:

"Hector to poczciwy facet, ale nie nadaje się do związku. Ciężko być z mężczyzną, który, walczy o Twoje prawa, które już masz.

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale ja potrzebuje faceta, który przede wszystkim jest facetem i dba o mnie, a nie o wszystkie prawa kobiet."

Yahoo Sport


0

@Barca_Big_Moment na ziemi tylko by wygrał

6

@Lionel_Messi10 Laporta wyśle zaproszenie dzień przed otwarciem i znowu będzie wina Messiego, że się nie stawił

1

@PatrychoO



W sierpniu w końcu karta dla Vicky xd

3

@RozowaPantera bez hajsu za tournée nie ma nawet na rejestrację Wojtka więc chyba blunder w pierwszym ruchu

0

Rashford co szkoła życia przejdzie pierwszego dnia

0

@L3OM3SSI Sydney nie ma z tym problemu

0

@BorzyKrzys chodzi o


0

https://x.com/sweeneydailyx/status/1948271907901415916

Ale poszła seria reklam ciuchów z Sydney XD

0

@Starrk no to jeszcze pewnie poczekamy bo prawdopodobnie Flick wygrał Laporcie kolejne wybory

8

Laporta i zarząd co odwalają za prowizorkę to jest głowa mała. Rozumiałem latanie na szybkości dźwigniami 3 lata temu ale oni chyba w międzyczasie nie zrobili nic i dalej to wygląda na ogarnianie wszystkiego na ostatnią chwilę. Przez 3 lata co miesiąc jakaś wpadka wizerunkowa, nikt sobie jeszcze nie zdał sprawy że wypadłoby się ogarnąć?


0

@takisobiektos Goran powiedział prawdę i poleciał

0

ale Salma dzisiaj tragedia, nie dziwie się, że rozważają jej sprzedaż

5

Aitana co zmiescila xD Berger zrobila Ter Stegena

0

Salma fatalna zmiana, totalnie nie czuje gry na 9

0

ciekawe czy Laporta już w koszty wpisał hajs za tournee i wysłał do la ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?