1

@PatrychoO podobno Rolfo odchodzi w lecie? Co on tam wyprawiają z ekipą?

2



Tutaj powtórka goli Claudi

0

Będzie gol dla Belgijek. Oo a jednak spalony

0

Alexia na 6:2. Bawią się Hiszpanki

4

Pina jaka brama

1

Carmona to tam jak prime Alba zasuwa

0

@cules100pro jakby Wojtula go przekonał to by była topka ale to raczej transfer z typu Barcola czyli niemożliwy

2

@Zoker niech przekładają xD potem będa grac co 3 dni cały sezon

1

@Reviven w Bayernie po tryplecie nie dostał nic z czego chciał i po roku odszedł, nie zdziwię się jak będzie tutaj tak samo. Kazdy klub się zbroi a my wyjdziemy Ericiem na LS

0

@Reviven Flick chciał Frimponga i Nico, wcześniej chciał Kvare ale wyczarowali Olmo XD serio chłop ma mocno pod górkę

0

ale to PSG zrobiło typowy Real xD

0

@ViscaelBarca2007 już teraz widać, że Bayern potrafił ich zdominować

3

Doue bramka jak Messi w 2015

0

@NeyJr11 pewnie kosmos, dwa to dlaczego on tam wgl chce siedzieć? podobno nowy kontrakt ma podpisać

3

@xvcWinterSoldier dwa razy nas wykorzystał do nowego kontraktu, nie ma co juz

0

@ViscaelBarca2007 w takiej sytuacji trzeba brać wypożyczenia Rashforda i załatwiać tego LO i styknie.

0

@KacperVEB ale my nie potrzebujemy ofensywnego pomocnika co obskoczy lewą pomoc tylko typowego skrzydła z dryblingiem i prędkością

1

ale się bawią Hiszpanki xD 4:0

1

@PatrychoO przynajmniej ma śmieszne afro xD

1

Vicky strzelaj to może ci w końcu karte dadzą w fifie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Paredes ma jakiś uraz czy co? fajnie, że Vicky w pierwszym

0

@Rifek Deco pewnie bo to ziomeczki

5

@el_pichichi_9 gościu xD

1

@brzucho jest kod na 20% AMBILIGHTEM20, nie połączysz tego z kartą socio

0

@konrad1661 na trybuny pewnie 200 euro w górę, narożniki mogą być ok na CN to pewnie 100-150

0

@tbas nie z taką głową jak ostatnio ma

0

@VegetaPolska a je nie mogę tego jeść, sama konsystencja tego mi nie pasuje

7

@Criss18Barca każdy z nas widział Fatiego w tych kilku meczach i każdy z nas widział, że chłop fizycznie nie dojeżdżał xD co oni się prują

0



ale kick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?