Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO podobno Rolfo odchodzi w lecie? Co on tam wyprawiają z ekipą?
2
Tutaj powtórka goli Claudi
0
Będzie gol dla Belgijek. Oo a jednak spalony
0
Alexia na 6:2. Bawią się Hiszpanki
4
Pina jaka brama
1
Carmona to tam jak prime Alba zasuwa
0
@cules100pro jakby Wojtula go przekonał to by była topka ale to raczej transfer z typu Barcola czyli niemożliwy
2
@Zoker niech przekładają xD potem będa grac co 3 dni cały sezon
1
@Reviven w Bayernie po tryplecie nie dostał nic z czego chciał i po roku odszedł, nie zdziwię się jak będzie tutaj tak samo. Kazdy klub się zbroi a my wyjdziemy Ericiem na LS
0
@Reviven Flick chciał Frimponga i Nico, wcześniej chciał Kvare ale wyczarowali Olmo XD serio chłop ma mocno pod górkę
0
ale to PSG zrobiło typowy Real xD
0
@ViscaelBarca2007 już teraz widać, że Bayern potrafił ich zdominować
3
Doue bramka jak Messi w 2015
0
@NeyJr11 pewnie kosmos, dwa to dlaczego on tam wgl chce siedzieć? podobno nowy kontrakt ma podpisać
3
@xvcWinterSoldier dwa razy nas wykorzystał do nowego kontraktu, nie ma co juz
0
@ViscaelBarca2007 w takiej sytuacji trzeba brać wypożyczenia Rashforda i załatwiać tego LO i styknie.
0
@KacperVEB ale my nie potrzebujemy ofensywnego pomocnika co obskoczy lewą pomoc tylko typowego skrzydła z dryblingiem i prędkością
1
ale się bawią Hiszpanki xD 4:0
1
@PatrychoO przynajmniej ma śmieszne afro xD
1
Vicky strzelaj to może ci w końcu karte dadzą w fifie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Paredes ma jakiś uraz czy co? fajnie, że Vicky w pierwszym
0
@Rifek Deco pewnie bo to ziomeczki
5
@el_pichichi_9 gościu xD
1
@brzucho jest kod na 20% AMBILIGHTEM20, nie połączysz tego z kartą socio
0
@konrad1661 na trybuny pewnie 200 euro w górę, narożniki mogą być ok na CN to pewnie 100-150
0
@tbas nie z taką głową jak ostatnio ma
0
@VegetaPolska a je nie mogę tego jeść, sama konsystencja tego mi nie pasuje
7
@Criss18Barca każdy z nas widział Fatiego w tych kilku meczach i każdy z nas widział, że chłop fizycznie nie dojeżdżał xD co oni się prują
0
ale kick