Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO jeszcze gorzej będzie w serialowej adaptacji netlifa xD tam robią z Łęckiej jakąś feministyke co walczy o prawa kobiet
3
Wstyd
1
@escarabajo dalej mnie Anglia na live kusi xD
0
Szwedki wygrywają z angielkami, ale kusi live na angielki
1
@Sulimo dalej masz tego kota u mnie
0
@19Macio93 @adi7adi8 a jak się miasto nie zgodzi? xD
0
jak nie zdążą z Camp Nou na pierwsze mecze LM to rozumiem, że potem, w trakcie fazy ligowej nie można zmienić stadionu, tylko trzeba czekać na pucharową? Czyli w takiej sytuacji na Cruyffie 6k miejsc do lutego?
1
@Abi6 weź jakiegoś maca air z 16gb RAMu na m4 i będziesz miał kozak sprzęt na kilka najbliższych lat
0
@vangoor przy dobrej ofercie tak, przy kiepskiej ten sezon traktowałbym jako ostatnią szansę
0
Czekać tylko na moment że jednak nowy kontrakt Yamala nie może wejść w życie przez problemy z ffp
4
@Roobo jeszcze Emilka jest
3
@RoberDzik może do sierpnia 2026 zrobią w końcu te miejsca VIP
5
Ale wstyd xd przebijają tym wszystkie poprzednie osiągnięcia
3
@Derean w końcu na ls by mógł zagrać
0
@mekston a ja bym tego nie powiedział, Alcaraz jest zdecydowanie lepszy na trawie, niż mączce. To jak on wygrał tego RG to tylko Sinner wie.
0
@cules100pro a do kogo Areczek pił?
0
@Walpiano jak dołoży w tym roku us open to już wgl będzie miał sezon 3 wygrane i 1 finał
5
@Luciano99 nigdy nie chciałeś karłem z procy strzelić?
0
@PatrychoO po prostu drugi był niesamowicie fatalny xd tam tylko zabrakło wątku UFO i by było wszystko.
0
to jest wielki tenis
0
@IronMan43 u kobiet dwa razy
1
ciekawe ile ludzie bulili za finał co sie w godzine zamknie
0
@Pawlak1992 ona ogólnie walczyła z depresją więc no
1
@Luciano99 0.5 jest dobre na dwóch pod warunkiem, że jeden nie pije
0
moze niech jej da jednego gema bo troche lipa xD
1
oby jutro Sinner z Alcarazem dowieźli 5 setówke
1
koleżanka się przejedzie rowerem chyba
0
@Kengo to jest jakiś fake xd pierwsze zdjęcie to armia terakotowa zupełnie co innego i gdzie indziej, dwa że żadne źródła nie mówiły że pochowano 600 rytualnie zabitych osób, jedynie co się zgadza to informacja o koniach
0
@Ghandi Messi się dowie 3 dni przed i przez zobowiązania nie przyjedzie
2
ale go Sinner teraz rozgrywa