Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ale go Sinner teraz rozgrywa
3
i tak Sinner na łeb dostanie od Carlitosa
1
słynne medicale serba przy 0:2 w plecy na szlemie xD
0
@MatBac1991 no jak zwykle Garcia nie zagra w pierwszych kolejkach, bo wraca po kontuzji i potem czekania do końca okienka czy się wyrobią xD
4
@Antimadridista_WR w aktualnej sytuacji jakiej jest ten klub to i tak będzie to wzmocnienie. Lepiej żeby taki rashford wchodził na dogrywkę na San Siro niż pau victor
2
@ViscaelBarca2007 podobno rok temu Carlo odsunął Pintusa ale nwm czy to legit info xD
1
Marciniak się bał, że na 5 strzelą
0
ciekawe jakbyśmy wypadli na tle takiego PSG
0
@Eklerek zawodnik 3 sezonu
11
ale ten Kvara by siadł u nas na LS, przecież to idealny skrzydłowy pod Flicka
0
@takisobiektos ona dalej ma of?
0
Yamal teraz z jakąś Fati świruje (nie z Ansu). Chłop równo leci
26
jak można wypuścić taki filmik z zapowiedzią jak nie ma się odpowiednich zgód? to chyba tylko w Barcelonie takie rzeczy
0
@Vurt serio uwierzyłem że mają te zgody po tym filmiku xd niesamowity jest ten zarząd
0
@Faro Gavi ma teraz cały presezon by się przygotować i pokazać że jest w stanie walczyć o pierwszy sklad. Jak nic w tym sezonie nie wyjdzie to trzeba go za rok pożegnać
1
Mira co się wkręciła
15
Dlaczego każdy tak beke ciśnie z Pana Józefa xD
0
Sabalenka krzyczy przy wolejach to inny poziom xD
0
@Lanosss Chiesa też ma odchodzić niby
6
@BORO_12 Flick chciał skrzydłowego typu Kvara/Nico i nagle info że Xavi też ok xd wysryw dziennikarzy
0
Ten starszy pan zdał maturę?
3
@Gaucho dawać za Yildiza
0
@Encore już to zdementowali
5
Zaraz sprzedadzą Salme bo trzeba kasy, a o wzmacniaczach ani słychu. Co oni tam wyprawiają.
0
Ale Tauson jest fatalna dzisiaj
1
@PatrychoO a jeszcze o Engen zapomiałem XD
0
@PatrychoO to Bacha do nas? Czy co xd
3
@PatrychoO dopiero co Walsh i Bronze odeszły, teraz Rolfo. To może wynikać z tych problemów z FFP ale jakieś wzmocnienia muszą zrobić
0
Tauson zagrała takie meczycho z Rybakina. Super returny, fajny slice, a teraz jakaś stypa xD
0
@PatrychoO wygląda to jak z pierwszą męską xd inni się zbroją a u nas każdy odchodzi