2

ale go Sinner teraz rozgrywa

3

i tak Sinner na łeb dostanie od Carlitosa

1

słynne medicale serba przy 0:2 w plecy na szlemie xD

0

@MatBac1991 no jak zwykle Garcia nie zagra w pierwszych kolejkach, bo wraca po kontuzji i potem czekania do końca okienka czy się wyrobią xD

4

@Antimadridista_WR w aktualnej sytuacji jakiej jest ten klub to i tak będzie to wzmocnienie. Lepiej żeby taki rashford wchodził na dogrywkę na San Siro niż pau victor

2

@ViscaelBarca2007 podobno rok temu Carlo odsunął Pintusa ale nwm czy to legit info xD

1

Marciniak się bał, że na 5 strzelą

0

ciekawe jakbyśmy wypadli na tle takiego PSG

0

@Eklerek zawodnik 3 sezonu

11

ale ten Kvara by siadł u nas na LS, przecież to idealny skrzydłowy pod Flicka

0

@takisobiektos ona dalej ma of?

0

Yamal teraz z jakąś Fati świruje (nie z Ansu). Chłop równo leci

26

jak można wypuścić taki filmik z zapowiedzią jak nie ma się odpowiednich zgód? to chyba tylko w Barcelonie takie rzeczy

0

@Vurt serio uwierzyłem że mają te zgody po tym filmiku xd niesamowity jest ten zarząd

0

@Faro Gavi ma teraz cały presezon by się przygotować i pokazać że jest w stanie walczyć o pierwszy sklad. Jak nic w tym sezonie nie wyjdzie to trzeba go za rok pożegnać

1



Mira co się wkręciła

15



Dlaczego każdy tak beke ciśnie z Pana Józefa xD

0

Sabalenka krzyczy przy wolejach to inny poziom xD

0

@Lanosss Chiesa też ma odchodzić niby

6

@BORO_12 Flick chciał skrzydłowego typu Kvara/Nico i nagle info że Xavi też ok xd wysryw dziennikarzy

0

Ten starszy pan zdał maturę?

3

@Gaucho dawać za Yildiza

0

@Encore już to zdementowali

5

Zaraz sprzedadzą Salme bo trzeba kasy, a o wzmacniaczach ani słychu. Co oni tam wyprawiają.

0

Ale Tauson jest fatalna dzisiaj

1

@PatrychoO a jeszcze o Engen zapomiałem XD

0

@PatrychoO to Bacha do nas? Czy co xd

3

@PatrychoO dopiero co Walsh i Bronze odeszły, teraz Rolfo. To może wynikać z tych problemów z FFP ale jakieś wzmocnienia muszą zrobić

0

Tauson zagrała takie meczycho z Rybakina. Super returny, fajny slice, a teraz jakaś stypa xD

0

@PatrychoO wygląda to jak z pierwszą męską xd inni się zbroją a u nas każdy odchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?