Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cata co uratowała w ostatniej minucie
0
Salma co psuje wszytko co się da xd w piłkę nawet nie trafia
0
Ale piłka od Patri. Berger dzisiaj znowu TOP
3
@adamek20151 przecież Hiszpanki akurat fajnie grają, tylko weź się przebij przez taki autobus
0
niezła ta Berger jest, kara TOTY zasłużona
0
co to za jakiś Mourinho robi za trenera Niemek
0
Niemki znowu na autobus z tyłu xD jak się szybko hiszpanki nie przebiją to bedą ciężary
2
@adamek20151 serio dała takie ciekawostki? XD
0
@Gaucho o Fatim rok temu też pisali że go Flick uwielbia
0
@Faro to chyba Raphinia z tą chustą na głowie
0
@MsBarca tam z ubisoftu to nie ma tylko jednego ziomka co w sumie pracował tylko 2 lata z czego rok to był jakiś staż? To chyba dawno obalona informacja
1
Na bank Sarah użyje tej budki jako Tardis czyli pewnie Rashford wejdzie do niej w Manchesterze a wyjdzie w Barcelonie XD
https://zapodaj.net/plik-jbNKKvfIvM
Nawet chat gpt to ugotował
15
@blakkudium co oni budkę z Londynu zajumali?
1
@Eklerek xDDDD a wujas jest wujkiem czy jednak pseudonim?
1
Ogarnia ktoś uniwersum berlińskie? Wujas w Niemczech na robocie to ten sam co przypinal Perchala do budy czy to jakieś pseudonim typa co ściąga Polaków do roboty?
0
@clyde super, dzięki
0
@clyde czyli po akcie 3 już będę wszystko wiedział?
0
Pytanie do ludzi co grali w clair obscure. Skończyłem właśnie akt 2 i czy po skończeniu aktu 3 wyjaśni się wszystko czy część rzeczy jest wyjaśniona w pobocznych misjach/lokacjach? Kusi mnie już zrobienie aktu 3 żeby wiedzieć o co chodzi i potem sobie tylko eksplorować
0
@Lisek w tym sezonie*
0
czyli co? Virgili nie daje szału?
4
jak się nie uda zarejestrować Rashforda na pierwsze kolejki to już, chociaż jest wymówka na kontuzje uda.
0
@adi7adi8 ale to wtedy nie będzie jako tymczasowe? chyba, że go się na cały sezon pozbędą xD
0
przy takiej całkiem sporej pensji to będzie go szło normalnie zarejestrować? Czy znowu czekania do ostatniego dnia, bo Laporta będzie sprzedawał cegły z budowy jako nową dźwignie?
3
@PatrychoO do jeansów i w niedzielę na mszę idealne
0
@Eto'o9 R10 dla mnie to info puścili żeby było że coś robią XD przecież nas obecnie nie stać na rejestrację Garci czy Szczęsnego to co tu mówić o wydatku na Dumfriesa i jego pensji
0
@Gaucho to brzmi jak info ze źródła no stary mówię ci
5
@Gaucho raczej plotki żeby były, nie stać nas na taki transfer
12
@RosjaninBut tę babcie Kasię to powinni gdzieś zamknąc
0
@19Macio93 z Camp Nou się nie wyrobią więc nie będzie miejsc VIP to nie będzie 1:1. Na żaden transfer nie ma już co liczyć bo jeszcze doszła ta karta od UEFA. Jedyna opcja to że Ter Stegen pójdzie na stół, rozłożą pensje De Jonga i może Laporta dogada jakaś dźwignię by było na rejestrację Garci
0
Wstyd, hańba, kompromitacja