4

@homeins no to nie ma sensu, a niestety ten klub pokazał że większość transferów robi bez sensu

1

@Gaz za 130mln, pewnie tyle by Laurentis zawołał

0

Nie wiem ile w tym prawdy, ale Serbia z Jokiciem była remisowa z USA, bez niego przegrali 26pkt.... niesamowite jak jeden gracz może wpłynąć na cały mecz

0

Wgl siatkówki nie puszczają w tej tv na tych IO

2

Serio nigdzie nie ma Francja vs Serbia w siatkówce ani USA vs Serbia w koszykówkę?.... żałosne

0

Kurde jakby one tego seta przegrały....

0

Jakby ktoś chciał odpocząć to jest drugi turniej indywidualnych mistrzostw Polski w żużlu, 3 biegi a już z 10mijanek było minimum

0

Drzyzga to już z tego Egipcjanina zrobił bandytę....

0

@VegetaPolska jakoś po tych powołaniach i ostatnich meczach jestem niespokojny

0

Gdyby nie blok to byśmy przegrywali z Egiptem....ciężki początek. Takiego Michieletto czy Leala nie zablokują tak latwo

0

@FcPortoFan1999 w takiej grupie każdy set się liczy, wygrana w 4 setach będzie porażką

1

Jak juz na tych IO nie zdobędą jakiegokolwiek medalu to już chyba nigdy

3

Na cholerę te studio w TVP czy wywiady na Eurosport. Dawać te Włochy Brazylia

1

@fart dokładnie. A na TVP Sport jakieś strzelanie z tyłka i to nawet nie na żywo xd

0

Raz człowiekowi zależy by szybko wygrała to się daje przełamać....

0

Pierdziele jakieś machanie mieczami na Eurosport 2 gdy gra Włochy Brazylia

1

@MesQueUnClub96 no właśnie w UPC na to wychodzi że go nie ma

0

Kurde pisaliście wczoraj że Włochy Brazylia będzie na Eurosport 1 i lipa

0

Orientuje się ktoś czy jutro w w tv będzie mecz w siatkówce Brazylia vs Włochy?

0

@NeroTFP1 pierwsza piątka chyba bez wątpliwości

0

@macio_944 kurde dajcie spokój. Real był lepszy i tyle. Zwalanie na sędziów jest słabe bo oni są po prostu słabi

0

@Stinger_ wtedy wiele by straciły skoki na zimowych IO mam wrażenie

0

@Fabik87 jeśli to nie fake to jakies mistrzostwo świata

2

Z tym Roque to sytuacja pachnie jak z Douglas. Za parę lat się okaże że to jakiś wałek był kręcony

3

Wkoncu jakiś plebiscyt który docenił Henry, w perspektywie ostatnich 20lat mam wrażenie że to najbardziej niedoceniany piłkarz

1

@Zoker mam identyczne zdanie ale wiem jaką Koeman ma tu opinie xd

0

Który Was bardziej wkurzał jako trener: Xavi czy Koeman? Tylko nią patrząc na wynik tylko na zachowanie i gadkę na konferencji

1

@Encore dlatego 76 jak chcą coś osiągnąć muszą się go pozbyć. Nie możesz oczekiwać jakiegokolwiek sukcesu gdy Twój kluczowy zawodnik nigdy nie jest zdrowy

0

@Xxxbarca4ever widzę jego grę

0

@Xxxbarca4ever chyba mi nie powiesz że powołanie Zatorskiego za Popiwczak to dobra decyzja?? Zatorski przez cały mecz podbija tyle piłek ile inny libero w jednym secie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?