1

Tytuł jak najgorsze media. Zamiast napisać że beznadziejny mecz Lewandowskiego to gol Lewandowskiego

1

Lewandowski to jest dramat. Niech on już kończy karierę

0

@Encore oby się nie skończyło tak że ten sezon i poprzedni to były wyjątki w NYK. Mają potencjał by walczyc o mistrza, ale jak OG odejdzie, zostaną z Randle i ściągną jakiegoś Ingrama czy PG to źle to wróży

1

@Pawlak1992 i tak się przechodzi do historii

0

@Lucyfffer bez San Marino i Gibraltaru w grupie to nie ma szans

3

Polska siatkówką stoi

3

@adi7adi8 ta Szczyglowska to kozak, nie oglądam wszystkich męczy kobiet ale co oglądam to wow

0

@BenyBlade kurde kiedyś była ta Jaqueline, ta to dopiero była....

0

Bołądź na IO

0

@takisobiektos szkoda że jednak mało czasu na odpoczynek

1

@Gibbon_FCB Zieliński i potem długo nikt

1

Jak grali bez Lewandowskiego to było 1-1, teraz 1-3 w plecy....wszystko janse

7

Miej takiego gościa jak Palmer i go trzymaj na ławce xd

0

Może i football is coming home but with referee

1

@Zoker bo Włosi grali rezerwami i ja sam bym wybrał mecz Włochy Polska niż finał euro gdyby oba zespoły grały podstawowym skaldme

1

@AFA no bo tak jest

0

@mordini123 a kiedy losowanie siatkarzy? Wgl to jest dziwne że 1,5msc do najważniejszej imprezy a nie znasz rywali. Jak się masz przygotować taktycznie do nich

2

Tylko 1 remis w pierwszej kolejce, nie pamiętam jak to wyglądało na wcześniejszych turniejach ale to ciekawe

3

@AmigoBlancos ogólnie to z tych 4 głównych faworytów to tylko Niemcy pokazali moc. Anglia, Francja i Portugalia to tak na szczęściu wygrały. Niby Francja dominowała, ale jedyny gol to babol obrońcy

0

Ale meczychooooo

4

Chłopak by przyszedł do Barcelony to go oduczyli takich strzałów

0

Jedyny plus tego mistrzostwa dla Bostonu to taki że Tatum nie zdobył MVP, szczerze mówiąc bałem się że tak jest pchany jako nowa twarz ligi że mimo słabych finałów dostanie tą nagrodę, tak naprawdę to był 3-4 najlepszy zawodnik z Bsotonu

0

@Cvzx to pokazuje naszą słabość

0

Polecacie aplikacje Ewa do nauki angielskiego? Z tych reklam nie wydaje się głupi, lepszy niż inne

2

@Criss18Barca Fajfer za ten idiotyczny atak to kilka męczy kary powinien dostać. Tak durnej próby wyprzedzania nie widziałem dawno

4

Ale Serbowie wydymani

0

@Stinger_ inaczej ja uważam że Zmarzlik nawet z nimi w GP by wygrał, ale jednak nie ma co się oszukiwać że i Emil i Artiom to jest top5 zawodników na świecie by nie powiedzieć Top3.
Oczywiście to nie wina Zmarzlika że teraz jest taka słaba stawka, to też trzeba umieć wykorzystać a on to robi niemiłosiernie. Wygrać SGP mimo bycia wykluczonym z jednych zawodów to kosmiczne osiągnięcie

0

@tristan87 dobrze że nie dodał jakich kibiców. Kibice innych krajów napewno się uśmiechają jak nas widzą

0

@tristan87 wolę to niż mylenie zawodników i niektóre te ciekawostki sa super, przynajmniej wg mnie

0

@FcPortoFan1999 ciężko stwierdzić. Teraz poziom jest znacznie słabszy niż kilka lat temu. Bez Emila i Laguty to Zmarzlikowi można już dawać mistrzostwo przed rozpoczęciem zawodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?