FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dźwigać mecz ligowy w sobotnie
południe z jakims Getafe czy Elche czy innym Eibar a dźwigać półfinał euro gdy patrzy na Ciebie setki miliony oczy to to samo jak się ma 16 lat
7
Hiszpania z napastnikiem by wygrała ten turniej bez problemu. Niestety w dziesiątkę ciężko
0
@Encore brakuje tylko Doca Riversa xd
0
Kaczmarek na cholerę na te IO......fatalny sezon.
0
@Recha_0684 ale lekarze kadry pracują z tymi zawodnikami miesiąc. Jak przygotowanie jest zaniedbane przez ostatnich 10 miesięcy to lekarze kadry w miesiąc tego nie naprawia
1
@Arden wiem np ile w innych klubach się leczy urazy mięśniowe a ile u nas
2
@MesQueUnClub96 no to Cena vs Orton pewnie
1
Ja to nie wiem czemu piszecie że klub ma pecha że tyle kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Jakbyśmy mieli normalnych lekarzy i trenerów od przygotowania fizycznego to tych kontuzji byłoby 2x mniej. Ale cóż....dostali pracę bo znajomi Laporta czy Xaviego to co się dziwić.
0
@Criss18Barca tylko podium raczej znane. Zmarzkik pwniak do złota, a Janowski i Libera powalczą o kolejne miejsca. Dudek nie jest stabilny. Kołodziej po kontuzji. Może Hampel
6
Carvalaja można nie lubić ale to absolutny kozak i przez tego łysego debila z gwizdkiem Francja ma znacznie łatwiej
0
@Szreko znajdź 5 którzy mieli taki poziom przez minimum 10lat
0
@Culer9002 dlatego nam tego nie życzę xd
4
Pepe dzik. Można go nie lubić za czas Mou ale obrońca top 10 w XXIw.
0
Kurde ale finał Francja vs Anglia to byłby "sztos". Takie składy o po 120min 1 strzał celny z 40m. Nie życzę nam tego, ale z drugiej strony ile by tam było śmiechu
0
Pedri by tego nie trafił tylko by podał do Rodriego pewnie
5
Xd to fajnie drukowanko się zaczyna. Wystarczy że się nazywasz Kroos i możesz wszystko
3
Ten mecz Francja vs Portugalia to może być mecz dla koneserów jak w niedzielę o 12:00 jakąś Stal Mielec vs Korona Kielce
3
@zodiak_10 najbardziej to wy płaczecie xd
0
@Lordzi Kaczmarek ogólnie mocno jest przereklamowany
0
@kulek22 Włochy mocno postawili na szkółkę i to ma efekty, a Francja po tych IO może.miec kilka lat dołek
0
@Firestone on zrobi Xaviego i powie że ze względu nailosx do klubu, do barw, do kibiców zostaje
0
LeBron takimi zachowaniami i wymuszaniem decyzji przez zarząd mocno psuje to swoje "legacy". I to jeszcze gdyby te jego decyzję były słuszne a tu same kompromitacje
1
@Comentateiro co 4 lata tak się mówi :P
0
@MesQueUnClub96 to co reagujesz na jakiegoś prowokatora zd
0
Darlan plas na potrójnym bloku, piłka spada 30cm od Zatorskiego a ten się nie rusza. Chlop jest znacznie gorszy niż kilka lat temu
2
Bołądź super zmiana
0
@MesQueUnClub96 akurat to głupi przykład bo Włosi grali 4-5 składem
0
@michal26 Zatorski w meczu ma mniej obron niż Yamamoto z Kanadą w jednej akcji xd
0
@Kubix93 tylko w tym wieku Kurek ma swój mecz co parę spotkań. Na IO na taka "regularność " nie możemy sobie pozwolić
0
Kurek i Zatorski będą naszymi największymi problemami na IO. Kiedyś liderzy, ale już wiem robi swoje i są znacznie lepsi od nic