FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore dlatego 76 jak chcą coś osiągnąć muszą się go pozbyć. Nie możesz oczekiwać jakiegokolwiek sukcesu gdy Twój kluczowy zawodnik nigdy nie jest zdrowy
0
@Xxxbarca4ever widzę jego grę
0
@Xxxbarca4ever chyba mi nie powiesz że powołanie Zatorskiego za Popiwczak to dobra decyzja?? Zatorski przez cały mecz podbija tyle piłek ile inny libero w jednym secie
0
Oj te IO w wykonaniu siatkarzy budzą wiele niepewności. Zero formy. Ale z drugiej strony Grbic za bardzo pojechał nazwiskami a nie formą
0
Z Zatorskim na libero nie mamy szans na wygraną w IO, chyba że reszta osiągnie maksa swoich możliwości
5
@sidi12843 jedyny plus naszego biedactwa :D
1
@MesQueUnClub96 a za co? Xd za ciągle kontuzje i wygranie 4WS czy tam ile
3
Lublin vs Częstochowa pierwszy bieg i już lizanie tyłka Orlenowi. Jakim cudem powtórka w czterech
0
@Faro jak dajesz chore wypłaty to nie dziwne że nie chcą odejsc
0
@KrychaFCB no nie ma co się dziwić jak kiedyś wołali wybrać jakiś Bayern vs Panathinakos niż np Real vs City bo tam był Lewandowski
5
@takisobiektos bo Embiid przy Jokiciu wygląda jak średni grajek
0
@BoRoWieC to normalne gdy masz dobrych lekarzy
0
Czy orientuje się ktoś czy aby ktoś odebrał moje zdjęcie RTG to musi mieć jakieś upoważnienie lub coś w tym stylu? Jeśli tak to jest jakiś oficjalne "pismo"?
3
Oyarzabala dzieliły 2-3cm by być od spalonego. Gdyby tam był Morąga to pewnie byłby spalony, to są te detale
1
@NeroTFP1 united to hajs wyrzuca gorzej niż my za Neymara
2
@Jonyx ale co ma brak kultury i arogancja do dostania ZP za osiągnięcia sportowe xd
22
@DLFCB dawać go do Realu
0
Teraz tylko do IO czekać a potem już ligi wracają i tak to się toczy życie fana sportu
0
@Aragorn33 jakby dostał to już można zamknąć to cale rozdawanie zp
13
Ale finał....najgorszy ostatnich latach a tam było wiele słabych finałów
1
Na razie Yamal niestety jeden z najgorszych na boisku
3
@Criss18Barca a po co nam Olmo? To taki drugi Griezmann który by u nas nie miał dobrej pozycji
0
Kurde czlowi k liczył że w takim dniu będzie czytał o finału Euro, o finale Wimbledonu a tu cały dzień będzie o Teumpie
0
@kulek22 no ale zakładam że Grbic będzie grał Kurek/Kaczmarek
0
Jak Bołądź nie pojedzie na IO to jedziemy tam bez atakującego
0
@mekston Grbic powołał swoją gwardię, ale najgorsze jest to że w tym sezonie z tej gwardia to kilku zawodników większość czasu leczyło kontuzje. Leon, Śliwka, Kaczmarek. Kurek też już bardzo podatny na kontuzje
1
@Faro dobrze robi. Lepiej grać niż nie
1
@Encore mi się wydaje że oni już to mają w psychice. To nie jest normalne że MS czy Euro medale a na IO przychodzi ćwierćfinal i wtedy by z Kambodża przegrali :P
0
@Transu96 ale to jak rozwalili węża to powinien od razu zniknąć a oni jeszcze przez 5sekund się "bili" xd
0
W zasadzie to dlaczego Voldemort się rozpłynął w powietrzu tak nagle pod koniec ostatniej części xd