1

Bo Messi w pierwszej polowie nie istnial i tylko zapatrzony fan powie inaczej. Oczywiscie, jak wszyscy tutaj ustawiam go na piedestale, ale w pierwszej polowie wyglądał gorzej niz CR7, to jest moje zdanie

0

Nigdzie nie napisalem ze mecz to jedna polowa, ale warto wspomnieć ze w tej polowie zaliczyl kilka bardzo groznych strat, dlatego nie można pisac o wybitnym meczu. Zeby nie bylo ze nie doceniam tego co zrobil w drugiej polowie, ale biorąc pod uwage obie polowy i plusy i minusy, to dla mnie szali nie ma

1

Bo byl najgorszym pilkarzem w pierwszej połowie w naszej druzynie? I jedno podanie w pierwszych 45min do Paulinho tego nie zmieni

0

A jakoe byly pretensje ze the Guardian ustawil wysoko Kane bo jest Anglikiem. Lewy jest wspanialym napastnikiem, ale obecnie Kane jest najlepszy na świecie

5

Z calym szacunkiem do Dembele, ale Mbappe jest lepszy

0

Mi tylko ten Rabiot tutaj jakos nie pasuje, jeszcze nie prezentuje tego poziomu

14

No niestety na ta chwile on nie ma z kim walczyc o to miejsce

0

kolejna seria mojego ulubionego serialu Prison break- petarda, a nie wiecie czy maja w planach zrobic jeszcze kolejną część Piratów z Karaibów? Bo 5 miała być definitywnie ostatnia, ale jednak sama końcówka robi nadzieje

0

A czemu nie?

11

ależ ten Eleven jest promadrycki.... na twiterze wstawili skrot meczu Real-Barca, gdzie Real wygrał 5-0 z sezonu 94/95, pomimo faktu ze w ostatnich latach jednostronne derby to specjalizacja Barcy

0

do Guardioli to nie nikt porównania pod tym wzgledem, ale Valverde nie ma do nikogo podjazdu jeśli bierzemy pod uwage stawianie na młodzież. On to prędzej by ustawił np Paco na lewej obronie( przy ewentualnej kontuzji Alby i Digne) niż kogos z rezerw

6

czym Paulinho był lepszy od Denisa to ja nie wiem.

1

Tutaj bana za "wulgaryzmy" to jest dramat. Kiedys napisalem pierwsza i ostatnią literę pewnego slowa 5literowgo, a posrodku*** i dostalem bana

0

przez całe liceum przeczytałem tylko "Granice", jednak o wszystkich lekturach byłem wstanie coś powiedzieć..... z wyjątkiem Ferdydurki. Przeczytałem o niej chyba 10 streszczeń a do tej pory nie wiem o czym ona była, wiem ze było jakies "udupianie"

0

albo mam zepsute google, albo pierwszy wynik to delfin

2

moze wkoncu ludzie zobaczą, jak Kante prezentuje się na tle najlepszego DM ostatniej dekady, i ze wcale taki dobry nie jest

0

no nareszcie cos sie nie udalo

0

no Real to juz ma chyba pewną Rome

0

ale Xabi patrzy na te kulki :D

1

Tak jak wszyscy czekam z niecierpliwością na Dembele, ale nie uwazacie, ze jego powrót moze zatrzymac trochę Albe? Bo nawet jeżeli bedzie gral jako PS to Messi juz nie bedzie mogl posylac tyle pilek do Alby

0

Najlepszy Denis to początek tego sezonu( wrzesien), gfzie obok Messiego ciągnął nasz atak, a potem w nagrode 1,5 miesiąca nie ruszyl sie z lawki

1

noo przegladam LR dosyc czesto, i Rakitić to tutaj jest krytykowany prawie zawsze

2

to ze Denis po dzisiejszym meczu jest wysmiewany i krytykowany, jakby zepsuł 5 100% i strzelił 4 samobóje, a ciagnął atak

11

Jezdzenie tutaj po Denisie jest strasznie modne, takze zadam pytanie: Co zrobił Paulinho, Rakitić, czy Luis Suarez przez te 60min co na boisku był Denis?? Absolutnie nic. Wybitnego meczu nie zagrał, ale obok Alby był najwidoczniejszym piłkarzem w ofensywie, a Paulinho i Rakitić to pilnowali cień piłkarzy Villareal, az tak unikali gry. W dzisiejszym meczu Denis napewno gorszy od Paulinho i Rakiticia nie byl

3

Ale ter Stegen ratuje Valverde w tym sezonie, gdyby nie Niemiec, to jestem przekonany ze mielibyśmy mniej pkt niz Real

0

Denis jako jedyny cos sie strara w ofensywie, ale i tak tylko narzekanie na niego. Wole 100x Denisa ktory chociaż stara sie ciągnąć, niz Paulinho czy Rakiticia, którzy chowają sie za pilkarzami Villareal, bo boja sie gry

2

Bo wszystkie do tylu na 2m

2

Smiejecie sie z Denisa, ktory mogl miec juz asyste i badz co badz jest widoczny, yo co w takim razie powiecie o Paulinho? Kompletne zero dzisiaj

1

Cooooo?? Co chwile Denis ma pilke przy nodze, moze szalu wtedy nie robi, ale jest bardzo aktywny

15

Luis Suarez to chyba 90% podan w tym sezonie posyla do Messiego. Idiotyczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?