1

Jak Denis wykonuje rzut rozny to zawsze sie robi groźnie

1

jakie pomylki w obronie City, Otamendi, Delph, a i Ederson fatalnie sie ustawil, który wgl odsłonil ponad poł bramki

0

Swiecicki.... Gorzej byc nie mogło

0

no to jakies tam pocieszenie jest, nigdy wczensiej go nie widzialem jak gra, takze bylem troche wkurzony

0

Człowiek nie stawia zazwyczaj ligi angielskiej, ale mysli: Liverpool w formie i dobry kurs, a tu Kloop daje Coutinho i Firmino na ławce, a Oxlade, Solanke i jakiegos Robertsona do pierwszgo skladu

0

Lepsze dresy niz na niejednej dzielni

0

Oglada ktod final MLS? Kto wygra waszym zdaniem?

13

Troche smutno sie robi, jak czlowiek pomyśli ze nam by w tej sytuacji gwizdneli spalonego

5

To moze byc najlepsza edycja LE od jej powstania.

1

wynajęcie sali kinowej nie kosztuje tak wiele, w Polsce znajdziesz tak opcje za 1500zl, to co to dla niego

0

no własnie nigdy nie obstawiałem NBA, ale np w hokeju nawet zasad do konca nie znam a mi zawsze siada :D to mysle czy z koszykówką nie sprobowac

0

???

0

to znaczy? czesto się tam zdarzają niespodzianki?

0

jakie są wasze doswiadczenia z obstawianiem NBA? bo chciałbym iść za ciosem :D

0

szkoda ze następna faza LM jest za kilka tygodni... My mielibyśmy duże szansę z każdym, a Real nawet z Besiktasem miałby spory problem

0

To niech przyjdzie :D czekam

1

Spokojnie, u nas Valverde w meczu o nic gra Rakiticiem, Pique, Suarezem, bo po co stawiac na młodych

0

Liverpool to jest tak druzyna, która potrafi wszystko, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie

0

Nie wiem po co Valverde zaprasza piłkarzy z rezerw skoro potem i tak ma ich głęboko w .....

1

Jak na jego gre to calkiem dobrze, ale na wymagania Barcelony to nadal o kilka klas za słabo

0

dzięki za odpowiedz :) a czy taką orteze mozna gdzies wypozyczyć, czy trzeba kupic? czy da się jakoś w tym chodzić?

0

jutro ide do lekarza, mija równy tydzien od kiedy mam noge w gipsie( skrecony i naderwany staw skokowy, lekarz powiedzial ze nie jest tak źle), czy jet chociaz najmniejsza szansa na zdjecie gipsu? pewnie tutaj zadnych chirurgów, ale warto zapytac

0

teraz zobaczyłem skrót Bayern vs PSG, Tolisso to jest zawodnik petarda, mysłalem ze bedzie tam idealnym rezerwowym, ale co ogladam, czy to czały, czy skrot, to on gra super

6

I Denis konczy z 2 asystami i kilkoma fajnymi zagraniami. Nie mowie ze to kolejmu Isco czy Iniesta, ale jak damy mu wystarczajaco duzo minut mozemy miec zawodnika idelanego do zmiany, albo i nawet podstawowej 11

0

Wrocil Own Goal !!!

10

Denis bije najlepiej rzuty rozne z calej naszej kadry. Plaska, cienka pilka, a co najwazniejsze- prawie zawsze celna

1

No akurat Denis sie super dzisiaj porusza

0

Denis w Villarealu kilka goli z wolnych strzelil, a u nas nawet w CdR nie dostaje szans na to, tam strzela głównie Paco, ktory z wolnego to strzela bardzo slabo

0

Dzisiaj naprawde ciekawie wygląda zmienniac pozycji miedzy Denisem, a Andre

1

radze przeczytac ten artykuł ponownie. Nie mógl powolac zadnego srodkowego obronce, bo zaden nie zostal zgloszony, ale inni piłkarze zostali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?