FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Denis wykonuje rzut rozny to zawsze sie robi groźnie
1
jakie pomylki w obronie City, Otamendi, Delph, a i Ederson fatalnie sie ustawil, który wgl odsłonil ponad poł bramki
0
Swiecicki.... Gorzej byc nie mogło
0
no to jakies tam pocieszenie jest, nigdy wczensiej go nie widzialem jak gra, takze bylem troche wkurzony
0
Człowiek nie stawia zazwyczaj ligi angielskiej, ale mysli: Liverpool w formie i dobry kurs, a tu Kloop daje Coutinho i Firmino na ławce, a Oxlade, Solanke i jakiegos Robertsona do pierwszgo skladu
0
Lepsze dresy niz na niejednej dzielni
0
Oglada ktod final MLS? Kto wygra waszym zdaniem?
13
Troche smutno sie robi, jak czlowiek pomyśli ze nam by w tej sytuacji gwizdneli spalonego
5
To moze byc najlepsza edycja LE od jej powstania.
1
wynajęcie sali kinowej nie kosztuje tak wiele, w Polsce znajdziesz tak opcje za 1500zl, to co to dla niego
0
no własnie nigdy nie obstawiałem NBA, ale np w hokeju nawet zasad do konca nie znam a mi zawsze siada :D to mysle czy z koszykówką nie sprobowac
0
???
0
to znaczy? czesto się tam zdarzają niespodzianki?
0
jakie są wasze doswiadczenia z obstawianiem NBA? bo chciałbym iść za ciosem :D
0
szkoda ze następna faza LM jest za kilka tygodni... My mielibyśmy duże szansę z każdym, a Real nawet z Besiktasem miałby spory problem
0
To niech przyjdzie :D czekam
1
Spokojnie, u nas Valverde w meczu o nic gra Rakiticiem, Pique, Suarezem, bo po co stawiac na młodych
0
Liverpool to jest tak druzyna, która potrafi wszystko, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie
0
Nie wiem po co Valverde zaprasza piłkarzy z rezerw skoro potem i tak ma ich głęboko w .....
1
Jak na jego gre to calkiem dobrze, ale na wymagania Barcelony to nadal o kilka klas za słabo
0
dzięki za odpowiedz :) a czy taką orteze mozna gdzies wypozyczyć, czy trzeba kupic? czy da się jakoś w tym chodzić?
0
jutro ide do lekarza, mija równy tydzien od kiedy mam noge w gipsie( skrecony i naderwany staw skokowy, lekarz powiedzial ze nie jest tak źle), czy jet chociaz najmniejsza szansa na zdjecie gipsu? pewnie tutaj zadnych chirurgów, ale warto zapytac
0
teraz zobaczyłem skrót Bayern vs PSG, Tolisso to jest zawodnik petarda, mysłalem ze bedzie tam idealnym rezerwowym, ale co ogladam, czy to czały, czy skrot, to on gra super
6
I Denis konczy z 2 asystami i kilkoma fajnymi zagraniami. Nie mowie ze to kolejmu Isco czy Iniesta, ale jak damy mu wystarczajaco duzo minut mozemy miec zawodnika idelanego do zmiany, albo i nawet podstawowej 11
0
Wrocil Own Goal !!!
10
Denis bije najlepiej rzuty rozne z calej naszej kadry. Plaska, cienka pilka, a co najwazniejsze- prawie zawsze celna
1
No akurat Denis sie super dzisiaj porusza
0
Denis w Villarealu kilka goli z wolnych strzelil, a u nas nawet w CdR nie dostaje szans na to, tam strzela głównie Paco, ktory z wolnego to strzela bardzo slabo
0
Dzisiaj naprawde ciekawie wygląda zmienniac pozycji miedzy Denisem, a Andre
1
radze przeczytac ten artykuł ponownie. Nie mógl powolac zadnego srodkowego obronce, bo zaden nie zostal zgloszony, ale inni piłkarze zostali