0

Flow to mi siada Kuban i Quebo

1

Krakow City

0

Czy da sie samodzielnie nauczyc w domu języków od zer do poziomu komunikatywnego( a moze lepiej)? Chodzi mi o hiszpański. Dodam ze z gramatyka w innych jezykach nie mialem problemu

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

akurat na podstawie Pana Tadeusza to bym za wiele nie napisał, ale o pieknie przyrody jest w wielu ksiazkach, a o groznej naturze to kazdy film katastroficzny, czy choacizby Biblia

0

To wydaje sie łatwy temat

4

juz 3 lata po maturze, ale tak z ciekawosci: jaki byl temat?

0

juz obejrzane ;D

0

znacie jakies filmy podobne do ocean's eleven( grupka ludzi okrada jakies kasyno, muzeum, goscia, cos w tym stylu)?

0

za 20mln to bym sie nawet nie zastanawial. Taki rezerwowy to bylby skarb

1

tak samo jak u nas Denis. Jak grał regularnie to zachwycał, a ostatnio, czy caly poprzedni sezon gra po 10 minut jak juz wynik jest rozstrzygniety

5

uztkowników to chyba troche poniosło z tą ocena Messiego. Przeciez za ten mecz to wyzej niz 5 nie mowl dostac. Zero wszystkiego, gdyby komentatorzy o nim czasami nie wspomnieli to bym nie wiedzial, ze gra

2

w Krakowie taka pogoda, jakby naprawde mial zaraz nastapic koniec swiata

0

No ter Stegen ratuje narazie ocene tego sezonu. Uratowal nam kilkanascie meczy, gdyby nie bronil tak dobrze, to przypuszczam ze bylibysmy w podobnej sytuacji co Real. Valverde powinien mu duzyyy obiad postawic

0

Correa cham i prostak, czerwona powinna byc

1

No look pass w wykonaniu Ronaldo jest dla mnie jeszcze lepszy niz w wykonaniu Xaviego

1

Nie zeby co, ale Barcelona w tym sezonie ma jeszcze gorszy styl...

2

No i co Denis ma pokazac przez 10min? Graj wspanialy wrzesien a potem Valverde i tak gra Deulofeu i Gomesem

0

Przez 2 ostatnie sezony zazdroscilem im tytulow. Co ma do tevo Ronaldo? Jestem kibicem Barcelony, ktora zawsze grala pieknie, a teraz najlepszymip piłkarzami w sezonie są: Alba, Umtiti i ter Stegwn

2

Narzekam, bo zakochalem sie w Barcelonie, ktora: wprowadzala wychowankow, kontrolowala mecz, posiadala geniuszy srodka pola, umiala grac w ,,trojkatach", caly swiat sie nia zachwycal. A nie tą, ktora widze w tym sezonie

0

2 lata sie smialismy z Realu, ze jedyne co potrafia to wrzutka i moze cos wpadnie. Teraz im zazdroszcze chociaz takiego stylu, my gramy Dramat. Bez stylu, bez pomyslu, bez niczego. Tylko ter Stegen i Umtiti ratuja narazie Valverde

5

Semedo przeviez dzisiaj jest najgorszy na boisku

1

Tam caly zespol, oprocz Neymara i ter Stegena, robil sabotaz

0

Nie.

7

Ogladam Barcelone od kilkunastu lat, i to kest najslabsze 40min Messiego jakie widzialem, zero!!!!

0

Suarez to ostatnio jest ,,lepszym" dryblerem niz Ronaldo

0

Jestem fanem talentu Thiago, czy tym bardziej Isco, ale zaden z nich nigdy nie osiagnie poziomu zblizonego do Iniesty

0

Wg mnie byl

0

Jest jest, ale to taki zeby na piwko zarobic:D

0

Minimalny spalony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?