FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flow to mi siada Kuban i Quebo
1
Krakow City
0
Czy da sie samodzielnie nauczyc w domu języków od zer do poziomu komunikatywnego( a moze lepiej)? Chodzi mi o hiszpański. Dodam ze z gramatyka w innych jezykach nie mialem problemu
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
akurat na podstawie Pana Tadeusza to bym za wiele nie napisał, ale o pieknie przyrody jest w wielu ksiazkach, a o groznej naturze to kazdy film katastroficzny, czy choacizby Biblia
0
To wydaje sie łatwy temat
4
juz 3 lata po maturze, ale tak z ciekawosci: jaki byl temat?
0
juz obejrzane ;D
0
znacie jakies filmy podobne do ocean's eleven( grupka ludzi okrada jakies kasyno, muzeum, goscia, cos w tym stylu)?
0
za 20mln to bym sie nawet nie zastanawial. Taki rezerwowy to bylby skarb
1
tak samo jak u nas Denis. Jak grał regularnie to zachwycał, a ostatnio, czy caly poprzedni sezon gra po 10 minut jak juz wynik jest rozstrzygniety
5
uztkowników to chyba troche poniosło z tą ocena Messiego. Przeciez za ten mecz to wyzej niz 5 nie mowl dostac. Zero wszystkiego, gdyby komentatorzy o nim czasami nie wspomnieli to bym nie wiedzial, ze gra
2
w Krakowie taka pogoda, jakby naprawde mial zaraz nastapic koniec swiata
0
No ter Stegen ratuje narazie ocene tego sezonu. Uratowal nam kilkanascie meczy, gdyby nie bronil tak dobrze, to przypuszczam ze bylibysmy w podobnej sytuacji co Real. Valverde powinien mu duzyyy obiad postawic
0
Correa cham i prostak, czerwona powinna byc
1
No look pass w wykonaniu Ronaldo jest dla mnie jeszcze lepszy niz w wykonaniu Xaviego
1
Nie zeby co, ale Barcelona w tym sezonie ma jeszcze gorszy styl...
2
No i co Denis ma pokazac przez 10min? Graj wspanialy wrzesien a potem Valverde i tak gra Deulofeu i Gomesem
0
Przez 2 ostatnie sezony zazdroscilem im tytulow. Co ma do tevo Ronaldo? Jestem kibicem Barcelony, ktora zawsze grala pieknie, a teraz najlepszymip piłkarzami w sezonie są: Alba, Umtiti i ter Stegwn
2
Narzekam, bo zakochalem sie w Barcelonie, ktora: wprowadzala wychowankow, kontrolowala mecz, posiadala geniuszy srodka pola, umiala grac w ,,trojkatach", caly swiat sie nia zachwycal. A nie tą, ktora widze w tym sezonie
0
2 lata sie smialismy z Realu, ze jedyne co potrafia to wrzutka i moze cos wpadnie. Teraz im zazdroszcze chociaz takiego stylu, my gramy Dramat. Bez stylu, bez pomyslu, bez niczego. Tylko ter Stegen i Umtiti ratuja narazie Valverde
5
Semedo przeviez dzisiaj jest najgorszy na boisku
1
Tam caly zespol, oprocz Neymara i ter Stegena, robil sabotaz
0
Nie.
7
Ogladam Barcelone od kilkunastu lat, i to kest najslabsze 40min Messiego jakie widzialem, zero!!!!
0
Suarez to ostatnio jest ,,lepszym" dryblerem niz Ronaldo
0
Jestem fanem talentu Thiago, czy tym bardziej Isco, ale zaden z nich nigdy nie osiagnie poziomu zblizonego do Iniesty
0
Wg mnie byl
0
Jest jest, ale to taki zeby na piwko zarobic:D
0
Minimalny spalony...