FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
znacię jakąs stronę z piosenkami, ze wpisując określone słowo wyskoczą mi wszystkie piosenki, które mają to słowo w tytule? składnia zdania troche krzywa, ale mam nadzieję ze da się to zrozumieć :D
0
wtedy Bartomeu okaze sie mistrzem interesow :D
1
Quaresma to mial talent bez watpienia wiekszy ni Ronaldo, gdyby tylko udalo mu sie go wykorzystac...
0
WWE chcialo odpowiedziec na walke Kenny vs Y2J, no i mnie to cieszy. The Beast vs the pfenomenal one
0
Piraci z Karaibów, Prison Break/Lost( do 4 sezonu), Johnny Depp, nazwisk aktorek duzo nie pamiętam to tez napisxe Emma Stone
11
Alkohol ma to fo siebie, ze nieważne ile jego jest, prawie zawsze jest za malo, i w takich przypadkach 24h jest idealnym rozwiązaniem
5
Deulofeu kolejne beznadziejne zawody, czy to z lawki, czy w podstawowej 11, a Denis podziwia kolegów 2 miesiąc z lawki
3
Gdyby Denis gral tyle minut u Enrique i Valverde to mielibysmy wlasna wersje Asensio
0
Bramka piekna, ale Ramos na spalonym byl, a i Vitolo byl mocno pociagany i mw czy tam karnego nie powinno byc dla LP
0
Jesli komentuje Serie A to jeszcze nie jest najgorszy
19
Swiecicki to najgorszy komentator odkad ogladam futbol(15lat). Wgl nie ukrywa swojego kibicowania Realowi
0
jest tutaj ktoś, kto poleci jakieś książki zwiazane z zarzadzaniem projektów? ogolne postrzeganie, zasady, z roznymi cytatatmi, które mogą pomoc w duzym stopniu w pracy licencjackiej
0
Chelsea vs United - mecz ktory pasuje obejrzeć, chociaz czlowiek wie, ze bedzie 0-0 bo cholernie nudmym meczu
2
Przeciez jakby Pochettino mial kadre jak City to by juz mial kilkanascie trofeum. Pochettino od dwoch lat jest najlepszym trenerem na wyspach
0
WWE robi najgorsze walki we wszystkich federacjach jakich znam( moze tylko impact moze sie ,,rownac"). NJPW to jest kosmos, a jak w walce jest Omega, Okada, Naito, Ospreay, Ishii i Elgin to wiem ze musze oglądać, PWG tez w ciagu roku zrobi 6-7 walk niesamowitych i kilkanascie dobrych walk
1
Ja juz w WWE ogladam tylko pojedyncze walki, co sie tam porobilo to jest dramat, Lesnar mistrz a walczy 5x na rok, Mahala to juz nawet komentowac nie bede i moglbym wymieniac 100 takich spraw. W NJPW nie ma story bo tam wszystko jest skiwrowane na akcje w ringu, a nie gadanie
1
Mam wrazenie, ze Omega nawet ze mna bylby wstanie wykrecic dobra walkę :D juz 3 walki zapowiedziane i juz sie nie moge doczekac xd NJPW niszczy od kilku lat WWE
1
Dla danow wrestlingu, a sa tutaj tacy na 100%:
NJPW Wrestle Kingdom 4.01.2018- Kenny Omega vs Chris Jericho. The Cleaner vs Best in the world.
0
Valverde najwiekszy blad popelnia wlasnie wzgledem Denisa. Jak dawal mu grac we wrześniu to mial Pana Pilkarza. Jednak potem zaczal stawiac na Deulofeu i Gomesa( czego nikt normalny nie zrozumie) i teraz wybil z rytmu Denisa i juz nie gra tak dobrze, a Deulofeu i Gomes to nigdy nie beda pilkarze na miare choćby BVB, czy Monaco
0
widziałem tutaj wiele polecanych seriali, ale rzadko są tutaj opinie o Rick and Morty. Jakieś opinie, warto?
3
Brawo Valverde za obiektywną ocene wzgledem Denisa. Jak zimno musi byc u niego w domu ze wystawia tyle drewna. Gdyby gral Denis na tyle na ile zasluguje juz mielibysmy zawodnika do poerwszej 11. A ty proszę, rozgrzewa sie mlody i perspektywiczny Mascherano
1
Gotowi do wejścia Deulofeu i Denis. Valverde: dam szanse jeszcze Sevilli, Denis biegnij na lawke, zagrasz za kilka tygodni 10min
0
Wejdzie Deulofeu. Gorzej byc nie moze, a Denis dalej siedzi..... Valverde nie rozumiem goscia. Caly wrzesien najlepszy w ataku oprocz Messiego, i w nagrode pazdziernik na lawce, i sie za chwile okaże ze i listopad
0
Paulinho i Deulofeu na rozgrzewce. Denis niech odchodzi z tego klubu, bo zasluguje na grę a jej otrzymuje najmniej
0
Monaco -2.5 handi, padeborn, valencia 1/1.5+ i jezzcze 2 meczw oprocz Newcastle
0
Dziekuje Newcastle za kupon.
0
Co za ilosc strzalow, tu juz powinno byc 5:0 spokojnie
0
Na ławce Deulofeu, Paulinho i Denis. Czyli Denis zacznie sie rozgrzewac od 55min i wgl nie wejdzie na boisku
2
Wiem ze Lewandowski kedt gwiazda w Polsce, ale Miroslawski w ciagu 15min powiedzial jego naziwsko chyba 27x
0
Jakie sa wasze doswiadczenia w obstawianiu mniej znanych lig( np Finlandii, Armeni, Chorwacji), jak i calkowicie egzotycznych lig( np. Katar, Chile, Bangladesz)