0

Arsenal 2 gole ze spalonych, minimalnych ale jednak. Ciekawe jak teraz Wenger bedzie gadal

1

Ale Dembele ma spokoj w srodku pola. Ma taki balans ciala, ze niewielu pilkarzy ma na podobnym poziomie. Jesli Koguty naprawdę chcą Gomesa, to starac sie o Dembele, bo wg mnie idealnie by sie wpasowal do taktyki Valverde

2

Obecnie Marcelino jest najlepszym trenerem w Hiszpani i jednym z najlepszych w Europie( jego Villareal rowniez gralo wspaniale)

1

noo dziwne, ze Guardiola tez miał szeroka kadre, a z Busquetsa i Pedro zrobił giwazdy. Ja nie mówie, zeby powolywac od razu 4-5, ale takiego Arnaiza, czy Alena, i Cuenca z powodu problemów w obronie to mozna powołac

0

Tyle kontuzji i nikogo z rezerw? Valverde bronia narazie tylko wyniki. O Vidalu to juz nawet zapomnialem

0

A jak to sie robi? Bo jak chce 3 postawic, to mi wyskakuje ze trzeba min 5 zdarzeń

0

Jest mozliwosc postawienia na Fortunie jedynie 3 meczy? Czy trzeba min 5?

1

Pewnie dla wielu to nie ma znaczenia, ale dopiero przez ten okres reprezentacji doswiadczylem jaki Eleven jest promadrycki. Powtorka meczu Real vs Las Palmas leciala 5-6x dziennie, a hit ostatniej kolejki, Barcelona vs Sevilla moze 1-2 dziennie

0

Ozil za darmo na lawke to ja bym chciał. Jak juz mamy miec Turana, ktory i tak zarabia duzoooo, a Ozil za darmo( pomimo duzych zarobków), to ja juz wole zdecydowanie Niemca

0

Balcerzak musi sobie zrobic przerwę od boksu

0

Zarahia tyle €€€ ze zarobimy na samych wyplatach dużo

0

ile się czeka na potwierdzenie przelewu w mBanku?

0

no to jezeli Sport tak napisał to jest duza nadzieje jeszcze na jego transfer

0

Wlasnie co jest dziwne, większość tutaj nie chce Eriksena, z dwojki Eriksen- Coutinho zdecydowanie wolę Dunczyka

0

Czyli wg wiekszosci tytaj Eriksen nie ma: dryblingu, wystarczajacego panowanie nad piłka, techniki. Normalnie Maczynski wersja 2.0

0

Moj towar jest na canal + i na Eleven(w zeszlym sezonie na Eurosporcie). Ten towar nosi nazwe: ogladanie meczy Eriksena i Thiago i obserwacja

0

Akurat panowaniem nad piłka to on bije na i Coutinho i Thiago, jedyne czego mu brakuje to umiejetnosci okiwania 2-3 pilkarzy

0

Kane, Alli, Sterling, Henderson, Jones, Smalling- tych zawodnikow nie ma, a z nimi ta kadra juz by wygladala bardzo dobrze

0

Zdecydowanie tak

0

Eriksen golazo

0

jeszcze nie wiadomo kto nie pojedzie

0

Te chlopy to by ta rure zlamali

0

Dokladnie. Tylko rugby

0

Na Eurosporcie zaczyna sie mecz najlepszej dyscypliny sportowej :D

10

Insigne by mial pewne w miejsce chyba w każdej reprezentacji( moze oprocz Hiszpanii i Francji), a we Włoszech, gdzie wybitnych skrzydlowych nie ma nie gra naet minuty

0

spowodował czy nie, został kopnięty od tyłu w udo, a pilki nie dotknął- 100% karny

0

ale najbardziej klarowny karny powinien byc dla Włochów i to by było na 1-0. Napastniak Włoch wyprzedzil obrońce i włozył noge przed niego, a te reki takie troche nijakie, jakby zagwizdal to tez by nic sie nie stalo

0

Ale Lahoz wali kartkami :D no i wg mnie po jednym karnym obie reprezentacje powinny dostac

0

ja nie wiem co ten Ventura robi, dają Insigne na ławke

2

Ma przeblyski raz na 6 spotkan bo mniej wiecej co 6 meczy gra. W samym wrzesniu co gral regularnie widzialem u niego wiecej przeblysku niz u Deulofeu i Gomesa razem przez caly obecny sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?