FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal 2 gole ze spalonych, minimalnych ale jednak. Ciekawe jak teraz Wenger bedzie gadal
1
Ale Dembele ma spokoj w srodku pola. Ma taki balans ciala, ze niewielu pilkarzy ma na podobnym poziomie. Jesli Koguty naprawdę chcą Gomesa, to starac sie o Dembele, bo wg mnie idealnie by sie wpasowal do taktyki Valverde
2
Obecnie Marcelino jest najlepszym trenerem w Hiszpani i jednym z najlepszych w Europie( jego Villareal rowniez gralo wspaniale)
1
noo dziwne, ze Guardiola tez miał szeroka kadre, a z Busquetsa i Pedro zrobił giwazdy. Ja nie mówie, zeby powolywac od razu 4-5, ale takiego Arnaiza, czy Alena, i Cuenca z powodu problemów w obronie to mozna powołac
0
Tyle kontuzji i nikogo z rezerw? Valverde bronia narazie tylko wyniki. O Vidalu to juz nawet zapomnialem
0
A jak to sie robi? Bo jak chce 3 postawic, to mi wyskakuje ze trzeba min 5 zdarzeń
0
Jest mozliwosc postawienia na Fortunie jedynie 3 meczy? Czy trzeba min 5?
1
Pewnie dla wielu to nie ma znaczenia, ale dopiero przez ten okres reprezentacji doswiadczylem jaki Eleven jest promadrycki. Powtorka meczu Real vs Las Palmas leciala 5-6x dziennie, a hit ostatniej kolejki, Barcelona vs Sevilla moze 1-2 dziennie
0
Ozil za darmo na lawke to ja bym chciał. Jak juz mamy miec Turana, ktory i tak zarabia duzoooo, a Ozil za darmo( pomimo duzych zarobków), to ja juz wole zdecydowanie Niemca
0
Balcerzak musi sobie zrobic przerwę od boksu
0
Zarahia tyle €€€ ze zarobimy na samych wyplatach dużo
0
ile się czeka na potwierdzenie przelewu w mBanku?
0
no to jezeli Sport tak napisał to jest duza nadzieje jeszcze na jego transfer
0
Wlasnie co jest dziwne, większość tutaj nie chce Eriksena, z dwojki Eriksen- Coutinho zdecydowanie wolę Dunczyka
0
Czyli wg wiekszosci tytaj Eriksen nie ma: dryblingu, wystarczajacego panowanie nad piłka, techniki. Normalnie Maczynski wersja 2.0
0
Moj towar jest na canal + i na Eleven(w zeszlym sezonie na Eurosporcie). Ten towar nosi nazwe: ogladanie meczy Eriksena i Thiago i obserwacja
0
Akurat panowaniem nad piłka to on bije na i Coutinho i Thiago, jedyne czego mu brakuje to umiejetnosci okiwania 2-3 pilkarzy
0
Kane, Alli, Sterling, Henderson, Jones, Smalling- tych zawodnikow nie ma, a z nimi ta kadra juz by wygladala bardzo dobrze
0
Zdecydowanie tak
0
Eriksen golazo
0
jeszcze nie wiadomo kto nie pojedzie
0
Te chlopy to by ta rure zlamali
0
Dokladnie. Tylko rugby
0
Na Eurosporcie zaczyna sie mecz najlepszej dyscypliny sportowej :D
10
Insigne by mial pewne w miejsce chyba w każdej reprezentacji( moze oprocz Hiszpanii i Francji), a we Włoszech, gdzie wybitnych skrzydlowych nie ma nie gra naet minuty
0
spowodował czy nie, został kopnięty od tyłu w udo, a pilki nie dotknął- 100% karny
0
ale najbardziej klarowny karny powinien byc dla Włochów i to by było na 1-0. Napastniak Włoch wyprzedzil obrońce i włozył noge przed niego, a te reki takie troche nijakie, jakby zagwizdal to tez by nic sie nie stalo
0
Ale Lahoz wali kartkami :D no i wg mnie po jednym karnym obie reprezentacje powinny dostac
0
ja nie wiem co ten Ventura robi, dają Insigne na ławke
2
Ma przeblyski raz na 6 spotkan bo mniej wiecej co 6 meczy gra. W samym wrzesniu co gral regularnie widzialem u niego wiecej przeblysku niz u Deulofeu i Gomesa razem przez caly obecny sezon