0

Ja tam licze ze jednak zagra kontuzjowany Gomes, tak pchany do pierwszej 11 za nic to i teraz pewnie zagra

2

Zle zagral w Pireusie? Wspaniałych zawodow nie rozegral, a powinien skoro w calym pazdzierniku zagral chyba 100!!!!minut( CdR nie liczw), a ostatni raz przed LM pokawil sie chyba w meczu z Las Palmas.
We wrzesniu gral Denis, w październiku Gomes. Niech kazdy zobaczy na liczby i sama gre tych zawodnikow, przeciez Andre musi miec jakies wtyki w zarządzie

0

jak to było w okienku transferowym: Alli jest słaby i się nadaje tylko do Premier League

2

Koguty graja w ustawieniu bardzo defensywnym, ofensywni tylko Eriksen, Alli i Kane

15

Besiktas jest faworytem w tym meczu wg mnie

0

Temat poruszany tutaj bardzo często, takze też sie zapytam: jaki telefon polecacie miedzy 1000-1500, oczywiscie tańszy tez moze byc, ewentualnie troche drozszy tez

0

życze powodzenia, ale ze Liverpool wygra do 0.... good luck, z ich obroną to by i Rasiak strzelił

0

wiadomo, ze w Hiszpani sędziowie są na fatalnym poziomie, ale to co wyprawia Hernandez Hernandez to juz jest...... az nie wiem jaki przymiotnik może określic jego ocene. On się nie nadaje do sedziowania meczu Albatrosy vs Orły Otwocka. Nie mówie tylko o wczorajszym meczu, ale o całej jego nieszczęscnej kariery sędziego

0

Albo po prostu WWE robi powoli miejsce dla Paige ktora juz za niedługo ma wrócić

1

WWE juz od dawna robi z siebie debili. Zwolnienie Emmy to kolejny dramat

3

Jeszcze nigdy bie napisalem dobrego slowa o Gomesie, ale przy Ronaldo Andre wyglada jak profesor

0

A czy tam noga Marcelo czy Ramosa nie byla na rowni z pilkarzem Girony? Bo widzialem tylko jedna powtórkę

0

Hahahahahahaha ale chyba spalony

0

4-2 wychodzi Girona to Borja Garcia strzela z 25m 10m obok bramki

0

Tyle narzekania ze Roberto gra na PO. On przynajmniej gra, a Denis ktory na poczatku sezonu byl najlepszym pilkarzem ofensywnym oprocz Messiego, w calym pazdzierniku zagral moze 100min( nie licze meczu w CdR)

0

Ja jestem pewien ze to nie chodzi o gre na treningach. Tu chodzi o to ze Gomes kosztowal 35mln a Denis 3mln. Wszystkimi aspektami sportowymi Denis w tym sezonie miazdzyl Rakiticia, Gomesa i Deulofeu(ktory mial tylko 2 mecze dobre)

3

Serio? Mam go pochwalic bo zrobil wolne moejsce Messiemu??( co i tak jest watpliwe, wg mnie po prostu nie chcialo mu sie biec dalej)? My tu mowimy o Barcelonie, klubie ktory zawsze chce wygrywac trofeum, a nie o jakiej lidze podworkowej. Jak teraz chwalimy go za takie rzeczy, to juz w nastepnym meczu bedziemy zadowoleni ze sam sobie buty zasznurowal

9

Akurat to Gomes robi najlepiej na swiecie. Znikac i robic przestrzeń rywalom, a ze czasami przypadkowo kyos z Barcelony na tym skorzysta....

2

Wiekszosc decyzji Valverde dla mnie jest idiotyczna, ale poki osiaga wyniki( pomimo fatalngeo stylu) to niech podejmuje dalej. Brak Semedo, brak Denisa, gra Gomesa, za czesta gra Rakiticia....i jeszcze by troche tego wymienil

2

Cwiąkala to bedzie chwalił Paulinho nawet jak nie bedzei grał, nie mowie ze zle zagra, ale szału wielkiego nie robil

64

Rok 2026. Denis nadal sie rozgrzewa

1

Ale bys sie cieszyl gdyby tak Denis odszedl i byl kluczowa postacia druzyny walaczacej o najwyzsze cele. Bo jak notmalny trener da mu szanse to on z niej skorzysta i bedzie waznym zawodnikiem owej druzyny

2

Valverde narazie to tylko wyniki bronia i swietna gra ter Stegena( Messiego nie licze)

0

Ale bym zobaczyl takiego Messiego i Denisa klepiacego miedzy sobą... Dobrze ze ostatni raz mogli to zrobic 2m-cy temu

0

Gomes czekaj dalej na piłkę, oglądam futbol od 14 lat i jeszcze nigdy nie widzialem takiego drewna w tak klasowej druzyny

0

Skoro Valverde juz wystawia na sile tego Gomesa, to czemu jak wykonujemy rzut rozny to Gomes jest przed polem karnym pomimo swojego wzrostu? Kolejne dziwne zalozenie Valverde

2

Ja zaczynam coraz bardziej sie martwic o przyszlosc Messiego. Przeciez jak on widzi ze gra z Gomesem i Rakiticirm to go szlak trafia. Nie zdziwie sie ze zacznie myslec nad transferem

1

ja nie wierze ze Gomes nie ma zadnych wtyków u Lucho i Valverde, to jest nie pojete

3

Gomes zamiast Denisa. Co to **** ma byc? Ile on jeszcze meczy nas bedzie denerwowal by kazdy zobaczyl ze jest beznadziejny

0

Jakby tak faulowal obronca Bayernu to by rywal dostal zolta za symulke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?