0

Paulihi....... Niech Denis odejdzie z tej Barcelony, gdzie liczy sie cena zawodnika a nie forma, bo potencjał ma na gre w reprezentacji

1

Gomes: najgorszy transfer w XXIw w Barcelonie- gra od poczatku
Deulofeu: siedzial od kilku meczu bez minuty na boisku- wchodzi na boisku
Denis- ostatnio niszczyl i Gomesa i Gerarda siedzi na lawce.
Juz bardziej rozumiem 4 zp dla Ronaldo

1

Deulofeu i Roberto na rozgrzewce. Gdzie do Jasia Stasia jest Denis

1

Serio? Bez zmian? Gomes i Rakitic juz powinni jechac na trenineg pomeczowy Barcy B

0

Suarez, Pique, Rakitic, Gomelsinho to ja nie wiem co robia w tym meczu

0

Gomes ladnie wychodzacy? Chyba w juniorach

1

Przed meczem obiecałem sobie ze bede liczyl podania Gomesa: do przodu/ na tej samej wysokosci/ do tylu. Przestalem liczyc przy statystyce: 9/2/0

2

Wiecej Gomesa i Pique

0

to jest najgorsze w tym wszystkim. Denis jest w formie, ma najlepszy okres w Barcelonie, jest najlepszym zawodnikiem, który nie ma pewnego miejsca w skałdzie, a gra Gomes

0

dawałem mu szanse w tamtym sezonie, mimo iz z kazdym meczem na tą szanse nie zasługiwał. Denis teraz dostał szanse, wykorzystał ją i nic z tego nie ma

1

juz jestem pewien, ze nawet hat-trick Denisa w meczu z Realem dałby mu miejsce na ławce rezerwoweych w nastepnym meczu. A Gomes to powinien sprobowac swoich sil w Barcy B

0

Nie bylo spalonego

1

Niczym karny Ramosa

0

Czlowiek stawia na City z handi -2.5 i ma obawy, a oni jak gdyby nigdy nic 7;3

0

Eriksen to obecnie prezentuje taka formę, ze az smutni ze nasz zarzad sie nim nie interesuje. Gosc obecnie niszczy wszystkich pomocnikow na swiecie

0

Najgorsza formacja Argentyny jest atak. Pomimo takich nazwisk jak: Messi, Dybala, Aguero, Higuain, Icardi strzelili tylko 16 goli, a stracili tylko 15

0

Tylko Eriksen. A z tej dwójki chyba jednak Alli, moze i obecnie Coutinho jest odrobine lepszy, ale Dele jest mlodszy i jak dalej sie nedzie tak rozwijal to przebije umiejętnościami Cou

1

Ja sie nie dziwie ze nie ma Roberto, bo po prostu jest za slaby, ale obecnosc Lucasa jeszcze dziwniejsza

1

Noo to jest prosta sprawa, w legitymacji bardzo latwo wyrwac zdjęcie u wkleic jakies inne

38

nigdy w zyciu

0

Czemu jak robie kupin to musze wybrać min 5 m3czy, a Ty postawiles tylko 2?

11

każdy wie, że Suarez symuluje, że szuka karnych/wolnych, ale czemu komentatorzy cały czas mówią o nim, a nie o Ronaldo, który kładzie się od 5lat bez przerwy

31

Ardzie to jedyne co sie nalezy to transport z Camp Nou na lotnisko

0

Ale ona nigdy zadnego waznego turnieju nie wygrala, od 4-5 lat nawet cwiercfinalu nie osiaga a nadal jest w 15. Jakim cudem?

0

Nigdy nie zrozumiem jarania sie nad nia. Przeciez co slysze o Radwanskiej to przegrywa a od kilkunastu lat jest w 10 rankingu lub w poblizu, a wszystko przegrywa

1

Podania kluczowe: Rakitic-3
Roberto-1
A i tak po meczu bylo kilkadziesiąt komentarzy o defensywnej grze Ivana i super Roberto

1

znajde tutaj osobe, ktora pomoze w sprawie fortuny i jak dziala ta ich strona?

1

nie rozumiem tej ekscytacji Liverpoolem Kloppa, bardzo przecietny zespól, ma gorsze wyniki niz Rodgers

0

Wielkie brawa dla Valverde za poukladanie obrony i za podbudowanie ter Stegena

7

Messi ostatnio gra bardzo indywidualnie, czemu teraz nie podal do Denisa ktory miałby 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?