FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paulihi....... Niech Denis odejdzie z tej Barcelony, gdzie liczy sie cena zawodnika a nie forma, bo potencjał ma na gre w reprezentacji
1
Gomes: najgorszy transfer w XXIw w Barcelonie- gra od poczatku
Deulofeu: siedzial od kilku meczu bez minuty na boisku- wchodzi na boisku
Denis- ostatnio niszczyl i Gomesa i Gerarda siedzi na lawce.
Juz bardziej rozumiem 4 zp dla Ronaldo
1
Deulofeu i Roberto na rozgrzewce. Gdzie do Jasia Stasia jest Denis
1
Serio? Bez zmian? Gomes i Rakitic juz powinni jechac na trenineg pomeczowy Barcy B
0
Suarez, Pique, Rakitic, Gomelsinho to ja nie wiem co robia w tym meczu
0
Gomes ladnie wychodzacy? Chyba w juniorach
1
Przed meczem obiecałem sobie ze bede liczyl podania Gomesa: do przodu/ na tej samej wysokosci/ do tylu. Przestalem liczyc przy statystyce: 9/2/0
2
Wiecej Gomesa i Pique
0
to jest najgorsze w tym wszystkim. Denis jest w formie, ma najlepszy okres w Barcelonie, jest najlepszym zawodnikiem, który nie ma pewnego miejsca w skałdzie, a gra Gomes
0
dawałem mu szanse w tamtym sezonie, mimo iz z kazdym meczem na tą szanse nie zasługiwał. Denis teraz dostał szanse, wykorzystał ją i nic z tego nie ma
1
juz jestem pewien, ze nawet hat-trick Denisa w meczu z Realem dałby mu miejsce na ławce rezerwoweych w nastepnym meczu. A Gomes to powinien sprobowac swoich sil w Barcy B
0
Nie bylo spalonego
1
Niczym karny Ramosa
0
Czlowiek stawia na City z handi -2.5 i ma obawy, a oni jak gdyby nigdy nic 7;3
0
Eriksen to obecnie prezentuje taka formę, ze az smutni ze nasz zarzad sie nim nie interesuje. Gosc obecnie niszczy wszystkich pomocnikow na swiecie
0
Najgorsza formacja Argentyny jest atak. Pomimo takich nazwisk jak: Messi, Dybala, Aguero, Higuain, Icardi strzelili tylko 16 goli, a stracili tylko 15
0
Tylko Eriksen. A z tej dwójki chyba jednak Alli, moze i obecnie Coutinho jest odrobine lepszy, ale Dele jest mlodszy i jak dalej sie nedzie tak rozwijal to przebije umiejętnościami Cou
1
Ja sie nie dziwie ze nie ma Roberto, bo po prostu jest za slaby, ale obecnosc Lucasa jeszcze dziwniejsza
1
Noo to jest prosta sprawa, w legitymacji bardzo latwo wyrwac zdjęcie u wkleic jakies inne
38
nigdy w zyciu
0
Czemu jak robie kupin to musze wybrać min 5 m3czy, a Ty postawiles tylko 2?
11
każdy wie, że Suarez symuluje, że szuka karnych/wolnych, ale czemu komentatorzy cały czas mówią o nim, a nie o Ronaldo, który kładzie się od 5lat bez przerwy
31
Ardzie to jedyne co sie nalezy to transport z Camp Nou na lotnisko
0
Ale ona nigdy zadnego waznego turnieju nie wygrala, od 4-5 lat nawet cwiercfinalu nie osiaga a nadal jest w 15. Jakim cudem?
0
Nigdy nie zrozumiem jarania sie nad nia. Przeciez co slysze o Radwanskiej to przegrywa a od kilkunastu lat jest w 10 rankingu lub w poblizu, a wszystko przegrywa
1
Podania kluczowe: Rakitic-3
Roberto-1
A i tak po meczu bylo kilkadziesiąt komentarzy o defensywnej grze Ivana i super Roberto
1
znajde tutaj osobe, ktora pomoze w sprawie fortuny i jak dziala ta ich strona?
1
nie rozumiem tej ekscytacji Liverpoolem Kloppa, bardzo przecietny zespól, ma gorsze wyniki niz Rodgers
0
Wielkie brawa dla Valverde za poukladanie obrony i za podbudowanie ter Stegena
7
Messi ostatnio gra bardzo indywidualnie, czemu teraz nie podal do Denisa ktory miałby 100%