FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie cala, ja bym chcial zobaczy pomoc: Busquets-Paulinho-Denis
0
Az wstyd ze w Krakowie mieszkaja kibice Realu
1
Bo obecnie Kane miażdży kazdego napastnika
2
Kraków zdecydowanie
0
bukmacherka to jest jednak prze******. Jak zawsze w hokeju pada duzo bramek, to akurat teraz musi byc tylko 2-0
0
Wygladowo zdecydowanie Gomez
0
Denis? Za dobrze gral na poczatku sezonu, to teraz musis 15 meczy siedziec na lawce, 5 juz ma za sobą
12
W meczach presezonu tylko Alena pojechal do USA, gdzie w Realu, City czy United po 6-7 zawodnikow gralo w meczach towarzyskich. W pierwszym meczu CdR najprawdopodobniej tylko Alena zagra w pierwszym skladzie. Coraz gorzej Ci trenerzy patrza na młodzież. A pomyslec ze Zidane postawił w LM z Tottenhamem na Hakimiego. U nas w takiej sytuacji zagralby tam predzej Suarez miz ktos z rezerw
0
gdzie obejrze Narcosa sezon 3? bo zalukja mi nie działa
0
Dopiero teraz zaczynam ogladac cały mecz, ale składy juz mam zapoznane. Niech Denis ucieka bo zaskuguje na grę,a w ostatnich 5 meczacb zagral chyba 20min. Można zle mówić o Zidane, ale u niego Denis gralby ciagle
0
Nie bylo wyjscia? Ja znam jedno wyjscie: mogl zagrac od początku
4
Smiejemy sie z Benzemy ze gra, bo jest Francuzem, ale mnie bardziej ciekawi czemu u nas gra Gomes i Rakitic zamiast Denisa. Jesli chodzi o umiejętności Denis jest znacznie lepszy. Moze zarząd troche zmusza i Enrique i Valverde na wystawiania Gomesa, by pokazac ze nie wyrzucili €€€€
1
On sie tak promuje ze za darmo się go nie pozbędziemy
2
Juz widze ta rozmowe Valverde z Denisem: ,, sluchaj, miales super poczatek sezonu, wszystko dobrze robiles, ale ladujesz na lawce, bo zarzad wydał po 40mln na graczy, i oni teraz musza grac"
0
Liverpool to jedna z najbardziej nie przewidywalnych druzyn. Moga wygrac 4-0, by potem z sredniakiem przegrac 2-0
0
Liverpool?
0
Wielka szkoda ze nie gra dzisiaj Alli; Eriksen i Kane to moze byc za malo by strzelic wystarczającą ilosc goli
0
Od jakiej fazy pucharowej NFL w Eleven ma komentarz po polsku?
2
MD polecialo po całosci. Przeciez ani Allegri, ani Pochettino nie są az tak glupi
0
bo Levy jest biznesmenem, który jezeli otrzyma odpowiednia oferte sprzeda swojego zawodnika. Tym bardziej, ze Eriksen, w przeciwienstwie do Kane i Allie( 3 najlepszych pilkarzy), nie jest Anglikiem
0
proponowali za Coutinho 150 mln, za tyle Levy puscilby Eriksena, która niszczy obecnie i jednego i drugiego
0
Jeszcze ktos wierzy w Sampera?
6
Marcelinho to jeden z najlepszych trenerow. Najpierw Villareal, ktora grala super gdy ich trenowal; teraz pomalu Valencia zaczyna super grac
0
Jesli chodzi o pomocnikow ofensywnych to ustepuje tylko Eriksenowi
0
Kimmich, Alves, Carvalaj, Walker, Juanfran, Piszczek, Meunier- 10 nie ma, ale tez ocs
0
Na pierwsza 11 dla Denisa nie ma szans. Mie kosztowal 35-40mln by na niego stawiac. Mimo, ze zasługuje
17
35mln transferu
0
a jakie takie pytanko mam: co wg Was musi jeszcze zrobic Denis by miec uznanie u naszych trenerów??? Bo w tym sezonie jest w top3 naszych piłkarzy ofensywnych, a tu siedzi, a gra Gomes( spodziewalem sie gorszych zawodow) i Deulofeu( który siedzi od kilku meczu)
2
Gomes w drugiej polowie nawet dobrze, ale czemu teraz nie strzelal???? Musi ryzykowac
0
Paulihi....... Niech Denis odejdzie z tej Barcelony, gdzie liczy sie cena zawodnika a nie forma, bo potencjał ma na gre w reprezentacji