1

nie rozumiem tej ekscytacji Liverpoolem Kloppa, bardzo przecietny zespól, ma gorsze wyniki niz Rodgers

0

Wielkie brawa dla Valverde za poukladanie obrony i za podbudowanie ter Stegena

7

Messi ostatnio gra bardzo indywidualnie, czemu teraz nie podal do Denisa ktory miałby 100%

0

Zolte kartki to w tym sezonie dostajemy za same koszulki w tych barwach

0

Ale sedzia wyr*** Piast

7

Jaki to Lucho byl krytykowany za ignorowanie Vidala....teraz wiemy dlaczego

0

Denis musi byc a pierwszej 11

0

Kiedy ostatni raz powolano dwoch graczy z druzyny rezerw na mecz ligowy lub LM? Troche to smutne i zalosne. Przeviez nawet do USA pojechal tylko Alena

0

Jakie macie opinie o tym nowym Twin Peaks? Bo skonczylem oglądać te z 1990r i nie wiem czy warto sie zabierac za nowy

1

Oby wkoncu zdobyli tytul, zasluguja na niego. Niech pokażą Manchesterom i Chelsea ze pieniadze nie grają

1

Dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie ze gorzej niz w Polsce jest tylko w Turcji. Alicante to mala miejscowosc, bez zadnych większych tradycji pilkarskiej takze chyba spokojnie dasz rade :D

0

Takiego Turana to powinni oddac za darmo, by chociaż troche na pensji zaoszczędzić. Za Vermaelena re 5mln napewno by ktos zapłacił no i pojawia sie dylemat: Rafinha czy Gomes?

0

Hahahahaha i to sie nazywa ciekawy post

1

To jak juz tyle kwestii tutaj bylo to i zapytam o wasze zdanie: co myslicie o trójkącie bermudzkim?

0

ja juz wolalem te ostatnie dni okienka transferowego, niz tysiace postów dziennie o jakies Fifie czy PES

1

Z wielu opini tutaj wnioskuje ze najbardziej oplaca sie zarejestrowac na fortunie? Zgadza sie? Nie ma tam zadnych pulapek, problemów czy innych rzeczy?

0

ale nawet jeśli chodzi o liczby asyst i goli to wydaje mi się, ze Rakitic ma lepsze

5

czemu Rakitic jest tak krytykowany, a Roberto tak wychwalany. Podobnie było po ostatnim meczu ze Sportingiem. Wiele osób pisało ze Roberto ma ciąg na bramkę i jest kreatywny, a Ivan to drewno, ale to Rakitic miał więcej kluczowych podań, mniej strat, a i pewnie odbiorów więcej. Nie jestem wielkim fanem Ivana, ale na tle Roberto prezentuje się dobrze

0

Monreal to trzyma obrone Arsenalu takze pisanie o nim jako o slabym zawodniku jest troche nie na miejscu.

1

Jest jesen zawodnik, ktory na poczatku sezonu gral na dobrym poziomie na pozycji Neymara- Denis, w nagrodę ostatnie 2 mecze przesiedzial na lawce

0

moze i szyny długie, ale i stacja zamknieta

0

To zalezy od tego co chcesz robić w Krakowie. Czy zwiedzac, czy tez przenocować 1-2 nocy

5

Jak Denis nie zagra w weekend w pierwszym składzie to juz naprawde przestane wierzyć ze on moze zrobic karierę u nas. Graj najlepiej na skrzydle, graj lepiej od Roberto, Gomesa czy Rakiticia, a w ostatnich 2 meczach zagraj 10min

0

Nie wiem czemu on tutaj jest tak lubiany. Dla mnie jest gorszy od Denisa

1

Juz Paulinho lepiej gral jako napastnik niz Suarez w tym sezonie

0

Kto komentuje nasz mecz?

0

No i gdzie Denis? Za Roberto powinien grac

0

Kane nie na techniki???? Pod tym względem nie jest gorszy od Suarez czy Lewego napewno. A szybkosc? Moze do Aubemayang jeszcze troche mu brakuje ale wolny nie jest

0

To sarkazm?

0

Zgadzam sie w 100%. Ma wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?