FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepsze jest to ze Borbalan, Lahoz czy inny Mallenco dali by karnego za ,,faul" na Bale
1
Kane jest niesamowity. Wiem ze to LM ale jezeli ktos ma pobic iloac goli w Premier League to jest to wlasnie Kane
1
Yarmolenko dzisiaj nie pokazuje nawet 30% swoich mozliwosci, szkoda bo umiejętności ma
0
Bartra to chyba nawet dobrze ze nie gra, przy grze na 30m tylko by sie osmieszal w wyścigach z piłkarzami Realu
0
Kane jeszcze nie jest w najwyższej formie, więc bez Eriksen, który ciągnie ich grę w tym sezonie, moze byc cięzko, ale mam nadzieje ze wygrają
7
Zlatan się nigdy nie znudzi: https://pliki.meczyki.pl/big/241/59c9e2bb0e8ef.jpg
0
Ja wlasnie koncze sezon 2 i szczerze polecam, a za nowy Twin Peaks sie nie zabieram bo boje sie, ze wplynie to na ocene calego serialu
0
Sevilla, Napoli, Juventus, Man City wszystkie z handicapem -1, jak myslicie? kurs mały, ale na symboliczne piwko starczy
0
jestesmy juz po kilku kolejkach Premier League, takze mam pytanie: czy ta komisja, która się zbiera po meczach i nakłada kary piłkarzom za symulowanie już kogos ukarała?
0
bo Valverde jest nowym trenerem, spotyka tych piłkarzy po raz pierwszy na treningach i musi najpierw sprawdzić kazdego zawodnika z pierwszeg składu, a potem ewentualnie myslec z Barcelonie B
8
Misja Futbol nowy odcinek dzisiaj i perełka: zobacz przykład Cristiano Ronaldo, piłkarze się od niego odbijają :D
0
rano skrót obejrze, ale nie chce mi się ogladac calego show na 2 walki: tag team i o Universal. te 2 walki beda super wydaje mi sie, reszta jakos mnie nie przekonuje, no moze jeszcze o mistrzostwo kobiet
2
Pepe juz od 3-4 lat jest bardzo dobrym stoperem, który popełnia bardzo mało fauli a brutalnych to juz wgl. Brutalny Pepe to stereotyp
0
Dziala wam konto eleven na Twitterze?
5
Nie rozumiem troche tego. Girona bedzie grala bardzo defensywnie, i zamiast wstawic Denisa, ktory umie zagrac kombinacyjnie, gra Vidal ktory jedynie co potrafi to dzida i biegnie
0
Wiem ze negocjacje z Levym i Tottenham sa trudne, ale my musimy kupic Eriksena. Skoro za Dembel dali 105+40mln to za Dunczyka powinni zaoferowac 140 bez zmiennych. Gosc jest genialny, najlepszy ofensywny pomocnik na świecie
0
Kane-Alli-Eriksen to tez genialne trio, ile oni juz mieli goli i asyst wzajemnie
0
Jal Rafinha przypomina Messiego????
0
Sok jabłkowy lub tiger
0
Do obecnych bym dodal Pjanicia
1
nie byłem ale słyszalem ze Sevilla to najpiekniejsze miasto w Hiszpanii, piekna tez jest Valencia
0
Messi
Aubemayang
Higuain
Kane
Cavani
7
Alaves zaplaci rachunek
3
cieszy forma Paulinho, Denisa i Rakiticia, ale mnie zaczyna juz denerwowac Pique i Busquets. Pique tamten sezon miał jeszcze jako taki, ale Busquets?? To jest cień piłkarza sprzed 2-3 sezonów, by nie wspominac dalszych. On gra na pozycji defensywnego pomocnika i pozwala sobie na dryblingi za czesto. Co z tego ze to jest efektowne, ze wyjdzie 5 w meczu, jak w kazdym meczu ma te 3-4 głupie straty i naraza druzyne na strate gola
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale.... Wiedzialem ze Paulinho nie bedzie az takim zlym transferem jak wielu tutaj myslalo, ale ze az tak zatrybi od poczatku?? Przecież on wczoraj zrobil wiecej rzeczy w ofensywie niz Gomes i Rakitic razem w zeszlym sezonie
13
Wszystko super, ale ja bardzo bym chcial by na takie spotkanie jak to wczorajsze trenwe powolywal chociaż jednego pilkarza z rezerw, młodego( Alena i Vitinho podobno graja najlepiej) by w tej 60min mogli wejsc przy korzystnym wyniku
3
Na jakim kanale ogladasz mecz? Bo tam hdzie ja ogladam to Denis gra bardzo przyzwoicie, na pewno lepiej niz Messi i Deulifeu
1
Ilosc strat Busquetsa na 25m jest tragiczna od kilkunastu miesięcy
1
Deulofeu za czesto szuka Messiego na poczarku sezonu
0
jak ja zaluje ze nie kupilismy tego Coutinho, oczywiscie Dembele tez da nam wiele radosci, ale Coutinho to wg mnie bylby strzal w 10.