FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Transfer Ronaldinho to oczywiscie plotka i nie ma szans na ten transfer( chociaz ten zarząd pokazal ze nie ma rzeczy niemożliwych) ale wyobraźcie sobie wplywy do klubu ze sprzedazy biletow i koszulek. Przeciez sprzedaz koszulek bylaby jeszcze wieksza niz Neymara w PSG
2
wymiana na Dembele, Alliego a w szczególnosci Eriksena to byłoby marzenie
1
Nie zdzwiwi sie jak w lecie do PSG przyjdzie Fred albo Firmino
16
serio? po prostu kazdy zespol ma innych sposob gry i akurat nam Malaga i Celta nie pasuje. Nie ma nic wspolnego z nadstawianiem tylka
1
Halilovic największy talent????? trzeba zaczac ze to nie jest nasz wychowanek
0
bunt pomogł w transferze, ale teraz są takie efekty braku przygotowania
0
No ale Mati o czym my tu rozmawiamy, on ma 29 lat a ja jego w formie jeszcze nie widzialem
4
Wyobrazasz sobie Gomesa by strzelił gola w tych sytuacjach? Przy pierwszej bramce, pewnie by w pilke nie trafił; a przy drugiej obronca by go przestawil na 3metry
6
Cale szczęście ze Gomes zostal na lawce
0
Hahahah Paulinho
0
Suarez z szacunku fo siebie to powinien zejsc i nie sabotowac meczu
1
62825282 fauli na naszyc pilkarzy- 1, max 2 kartki dla rywali
4 faule naszych pilkarzy- 6 żółtych kartek
0
L. Suarez to ja nie wiem czy mial dzisiaj 2 udane kontakty z pilka
0
Wole grac bez typowego napastnika niz z Suarez w takiej formie, a na pewno wole drugiego Suareza na ten moment
1
Suarez ma tyle strat ze az nie wiem do czego porównać
4
Denis ktory umie poklepac z Messim i z kazdym, siedzi sobie dalej kulturalnie na ławce, a echodzi Gerard "wypuszcze pilke na 10m" Deulofeu
0
To teraz Denis musi wejsc a nie Deulofeu
0
Laboga komentujący Premier League?? To moze byc ciekawe
0
Jeden z 3 najlepszych pilkarzy w presezonie nie może byc za slaby
4
Brak Denisa zaczyna mnie denerwować, co ten chlopak ma zrobic by dostac prawdziwą szansę?
1
nigdy na Arsenal nie stawiam, ale graja u siebie z Koeln, to mysle ze nawet rezerwami mogą sobie poradzić. To co proponujesz postawić na dzisiaj?
0
Slyszal ktos jakie podejsce do LE ma Arsenal i Wenger?
2
Eriksen to obecnie najlepszy ofensywny pomocnik. Tylko Bartek nie wie czemu sie nim Barcelina nie interesowala, skoro Duńczyk sam kilka razu oczko wpuszczal
4
Dzisiaj tylko Tottenham, a nie żadne Liverpooly
1
Ogladam pilke 12 lat, a widzialem setki takich goli. Zejscie w prawej/lewej strony do srodka boiska i oddanie strzalu, przeciez to jest bardzo czesto oglądane
0
Dla mnie np to jest normalny gol, ktory pilkarz grajacy w dobrym, europejskim klubie powinien strzelić. A mi bardziej chodzilo o straty, ile ich mial i w jakiej strwfie boiska
0
Jakbym poszukal to i bym znalazl sytuacje gdzie Messi nie strzelil z 2m a Higuain strzelil
1
Moze i sie czepiam, ale znajde 3-4 pilkarzy ktorzy byli lepsi wczoraj od Messiego, ktory powinien podziękować obrońcom ze uratowai sytuacje po jego stratach
0
Czytanie ze zrozumieniem. Co drugi pilkarz grajacy w LM, wyobrazasz sobie by np taki Silva, Falcao czy Mata tego nie strzelil?
0
Pewnie zostane wysmiany i inne rzeczy w tym stylu, ale... Czy Messi zagral wczoraj az tak dobrze??? Drugi gol powinien wykorzystać co drugi pilkarz grajacy w LM; pierwszy gol-fakt tu pokazal klase, ale nie mozemy zapominac ze przy stanie 0-0 mial 3-4 straty w srodku boiska ktore prowokowaly bardzo groźne akcje Juventusu