2

Transfer Ronaldinho to oczywiscie plotka i nie ma szans na ten transfer( chociaz ten zarząd pokazal ze nie ma rzeczy niemożliwych) ale wyobraźcie sobie wplywy do klubu ze sprzedazy biletow i koszulek. Przeciez sprzedaz koszulek bylaby jeszcze wieksza niz Neymara w PSG

2

wymiana na Dembele, Alliego a w szczególnosci Eriksena to byłoby marzenie

1

Nie zdzwiwi sie jak w lecie do PSG przyjdzie Fred albo Firmino

16

serio? po prostu kazdy zespol ma innych sposob gry i akurat nam Malaga i Celta nie pasuje. Nie ma nic wspolnego z nadstawianiem tylka

1

Halilovic największy talent????? trzeba zaczac ze to nie jest nasz wychowanek

0

bunt pomogł w transferze, ale teraz są takie efekty braku przygotowania

0

No ale Mati o czym my tu rozmawiamy, on ma 29 lat a ja jego w formie jeszcze nie widzialem

4

Wyobrazasz sobie Gomesa by strzelił gola w tych sytuacjach? Przy pierwszej bramce, pewnie by w pilke nie trafił; a przy drugiej obronca by go przestawil na 3metry

6

Cale szczęście ze Gomes zostal na lawce

0

Hahahah Paulinho

0

Suarez z szacunku fo siebie to powinien zejsc i nie sabotowac meczu

1

62825282 fauli na naszyc pilkarzy- 1, max 2 kartki dla rywali
4 faule naszych pilkarzy- 6 żółtych kartek

0

L. Suarez to ja nie wiem czy mial dzisiaj 2 udane kontakty z pilka

0

Wole grac bez typowego napastnika niz z Suarez w takiej formie, a na pewno wole drugiego Suareza na ten moment

1

Suarez ma tyle strat ze az nie wiem do czego porównać

4

Denis ktory umie poklepac z Messim i z kazdym, siedzi sobie dalej kulturalnie na ławce, a echodzi Gerard "wypuszcze pilke na 10m" Deulofeu

0

To teraz Denis musi wejsc a nie Deulofeu

0

Laboga komentujący Premier League?? To moze byc ciekawe

0

Jeden z 3 najlepszych pilkarzy w presezonie nie może byc za slaby

4

Brak Denisa zaczyna mnie denerwować, co ten chlopak ma zrobic by dostac prawdziwą szansę?

1

nigdy na Arsenal nie stawiam, ale graja u siebie z Koeln, to mysle ze nawet rezerwami mogą sobie poradzić. To co proponujesz postawić na dzisiaj?

0

Slyszal ktos jakie podejsce do LE ma Arsenal i Wenger?

2

Eriksen to obecnie najlepszy ofensywny pomocnik. Tylko Bartek nie wie czemu sie nim Barcelina nie interesowala, skoro Duńczyk sam kilka razu oczko wpuszczal

4

Dzisiaj tylko Tottenham, a nie żadne Liverpooly

1

Ogladam pilke 12 lat, a widzialem setki takich goli. Zejscie w prawej/lewej strony do srodka boiska i oddanie strzalu, przeciez to jest bardzo czesto oglądane

0

Dla mnie np to jest normalny gol, ktory pilkarz grajacy w dobrym, europejskim klubie powinien strzelić. A mi bardziej chodzilo o straty, ile ich mial i w jakiej strwfie boiska

0

Jakbym poszukal to i bym znalazl sytuacje gdzie Messi nie strzelil z 2m a Higuain strzelil

1

Moze i sie czepiam, ale znajde 3-4 pilkarzy ktorzy byli lepsi wczoraj od Messiego, ktory powinien podziękować obrońcom ze uratowai sytuacje po jego stratach

0

Czytanie ze zrozumieniem. Co drugi pilkarz grajacy w LM, wyobrazasz sobie by np taki Silva, Falcao czy Mata tego nie strzelil?

0

Pewnie zostane wysmiany i inne rzeczy w tym stylu, ale... Czy Messi zagral wczoraj az tak dobrze??? Drugi gol powinien wykorzystać co drugi pilkarz grajacy w LM; pierwszy gol-fakt tu pokazal klase, ale nie mozemy zapominac ze przy stanie 0-0 mial 3-4 straty w srodku boiska ktore prowokowaly bardzo groźne akcje Juventusu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?