0

Kto komentuje dzisiejsze mecze Tottenhamu i Sevilli?

0

Z City to ja bym jie obstawial wgl w tym sezonie ze dany pilkarz strzeli. Mają taka kadrę, ze nie wiadomo kto zagra

8

Denis obowiązkowo w pierwszym skladzie

0

Lipsk vs Monaco- obie strzela

8

Nie kosztowal 40mln i mial bardzo dobry presezon. To zeby sie nie rozwijal

1

Gdzie Denis???? Najlepszy w presezonie i teraz grzeje ławkę

8

Hahahahahahahahahah

0

Wolalabym Denisa....

3

Co sadzicie o golu dla Bayernu? Fla mnie ani kartki ani faulu nawet, chyba ze dla Lewego za symulowanie

0

Narazie Messi jednym z gorszych :D

1

Kto to jest ten Bentancur???

0

Ja sie dziwie jak pchany jest Sergi Roberto na pozycję Iniesty. Na pozycji Iniesty jak juz ma zagrac to Denis ktory zasługuję ma grę

0

RB Lipsk vs Monaco, jak oceniacie? obie strzelą kurs 1,7 a to jest dosyć prawdopodobne

0

Ja ogladalem zawsze tylko Super Bowl, ale pomyalalem ze zaczne ogladac to moze troche zrozumiem zasad, ale bez PL moze byc ciezko

0

Takie 2 pytania: Eleven jak puszcza NFL to nie ma polskiego komentarza???? I drugie: co w NFL oznacza ta zolta flaga, bo zasad troche nie ogarniam

0

Zawieszony za czerwona w finale chyba

1

Jeszcze lepszy jest futbol amerykański. Transmisja w TV trwa 3-4h a samwj gry jest ok 5min

3

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni. Po takim zwariowanym okienku to mam wrazenie ze druzyna sie zjednoczy :D

2

Nie wiem czemu ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony do Paulinho, ale jak widze Andre Gomesa to mi sie slabo robić

0

Bardzo ciekawie wyglada brak typowego LS tylko po to by Alba mial duzo miejsca

0

Oprocz Suareza to dzisiaj wszyscy graja fantastycznie, nawet Deulofeu sie dostosowal, nie wymgajmy od niego tego czego wymagalismy od Neymara

2

Arsenal lubi to

11

Ja akurat mam calkiem inne zdanie. Jedyne niezle mecze Ardy pamietam jak zastępowal Neymara, jak gral za Inieste to ogladalem taki dramat ze jedynie Gumbau byl ,,lepszy"

17

Ja bym inaczej powiedzial. W Paryżu nic nie bylo, zero, poziom okregowki; w Turynie stworzylismy sobie min 4 akcje które powinny zakonczyc się golem, obrona byla w obydwoxh meczach beznadziejna, ale w Turynie atak wygladal naprawdę dobrze, tylko w decydujących momentach to Benzema im się włączył

6

Gdyby pozbyc sie nie potrzebnych zawodników, Gomes i Rafinha( Turan to juz wgl nie mowil) to znalazl by sie czas na tą dwójkę

0

Leki ktore dal mu lekarz, zaczęły dzialac w 3 secie, a 4 i 5 byl naprande super do ogladania, i jeszcze ta publika... Jak wyzdrowieje w 100% to jest dla mnie minimalnym faworytem w meczu z Federerem

0

Federer ma juz swoje lata a juz 2 5setowki mial. Wgl ten US Open wgl nie wzbudza u mnie zadnyxh emocji, brak Djoko, Murray, Wawrinki; wystarcy spojrzec na dolną połówkę drabinke....no troche smieszna

0

Thiem w waznych momentach gra fatalnie; widac u del Potto wieksze doswiadczenie, licze na jego awans i zwyciestwo w US Open, po jego licznych kontuzjach i jego zachowaniu zyczy mu wszystkiego co najlepsze

0

Ogladalem wiele meczy tenisa, ale takiego dopingu jaki ma dzisija del Potro to dawno nie słyszałem, albo i nigdy

6

Vermaelen bez kontuzji to jeden z najlepszych stoperów świata. Nie ma co go porównywać z Mathieu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?