0

Jak rozbije bank to.jeszcze bardziej sie pogrąży. Co to za prezydent klubu, ktory mic nie umie zalatwic tak jak on chce. Powinien troche umiec negocjowac

1

Jak te nastroje sie zmieniają:
1. Przed transferem Neymara: nie sprzedawac go, jest niezastąpiony, nawet Dembele+ Coutinho nie bedzie wystarczająco.

2. Po transferze: Dembele+ Coutinho to jedyne rozwiazanie, gfzie nie stracimy na jakosci.

3. 2Tygodnie po transferze: Seri+ Dembele bedzie okienko idealne.

Strach pomyslec co tu bedzie pisane pod koniec okienka( np Pulinho+ Draxler i bedzie super)

5

Eriksen bez zadnego zastanowienia

0

Zakładając czarny scenariusz: Coutinho i Dembele nie trafiają do nas, będąc na miejscu trenera Liverpoolu luv BVB, co byacie zrobili z tymi pilkarzami, po tym wszystkim co sie stalo( transfer request, bunt)?

0

Hejtna quebo zawsze spoko, bo gosc wyprzedzil polski rap o 15lat do przodu. Zrobil cos o czym inni raperzy moga tylko pomarzyc

0

Coutinho- moze grac na SPO i na skrzydle, no i juz zagrał kilka sezonów na wysokim poziomie w bardzo dobrej lidze. Dembele to jednak jeszcze troche niewiadoma, no i po prostu- Coutinho jest lepszy

0

najgorsze w tym wszystkim, ze Bartomeu nie wyciąga wniosków. Bartra chciał odejsć, i nikt nie chciał za niego 40mln, a teraz Coutinho i Dembele chcą odejść, i od razu po 150mln. Moze sie czegos nauczy, i np. Rakiticia lub Rafinhi nie sprzeda za 20mln, bo będą chcieli odejsc

1

Wgl czasami widac tutaj komentarze o wrestlingu. Czy ktos oglada inne organizacje( np. Lucha Underground, RoH, NJPW)?

3

Kiedys ciekawe mial segmenty, ale wg mnie od kilku lat/miesiecy nudny bardzo. A aktor strasznie slaby

1

predzej Coutinho i Dembele do nas przyjda niz Wenger nie bedzie trenowal Arsenalu

2

ja mysle, ze Arsenal nie zmiescie się w LM, a jak odejdzie Alexis to i plecy Evertonu bedą ogladac na 7 miejscu

2

jak tak to ma się skończyć, to dla mnie mogą nawet Sakho, Kariusa czy Mignoleta ściągnąć

0

Ale on juz kilka lat nie gra dla Kuby

0

juz bylo wielu takich co wolalo Barce, a biega, lub biegało w białej koszulce

0

1.Spurs
2. City
3. United
4. Chelsea
5. Liverpool
6. Everton

0

chciałbym zaczac zabawę w tą fantasy premier league, czy jest tu osoba do ktorej bym mogl napisac na pv i zapytac o parę rzeczy?

0

a jak są przydzielane punkty czy inne rzeczy? w sensie ile za gola, asyste, i inne rzeczy?

0

gdzie mozna zaczac tą zabawę w fantasy premier league? zasady, rejestracja i wszystko

0

Tripper nie wygrył ze składu Walkera, tylko Pochettino juz wiedział ze Walker odchodzi i chce juz wypróbowac nowego piłkarza. Eriksen jest kluczowym piłkarzem, jednak z całej trojki( Eriksen, Alli i Kane) tylko on nie jest Anglikiem, a to ma duze znaczenie. Mowi sie ze Koguty sa zainteresowane Barkleyem i Sigurdsonem( zle napisałem) takze moze juz szukają zastępcy

7

Walker- najlepszy PO w lidze, chciał odejść to Levy jasno powiedział: 50mln i dowidzenia. Takze Levy strasznych problemów nie robi jak sie wyloży odpowiednią sume, a sam Eriksen kilka razy puszczał do nas oczko

0

Ale za nie dlugo powroci Lamela i Rose, a to juz olbrzymie wzmocnienie. Po za tym maja najlepszego trenera na swiecie wg mnie

4

Szkoda ze Koguty graja na Wembley, bo inaczej byliby dla mnie faworytem do wygrania PL

3

Kapitan Jack Sparrow dzieki niemu jest kultowa postacia jak Sherlock, Rocky, czy Indiana Jones

0

Ale nie jak zlozy rezygnacje to wszystko ok, a Dembele ma wazny kontrakt

0

oficjalka to kwestia minut czy godzin?

0

to scenariusz idealny. Z nimi juz bym teraz szedł do sts i obstawił tryplet

1

to powinien isc do klubu i nalegac na transfer, nawet publicznie ogłosic chęć transferu, ale troche szacunku do BVB powinien okazać i dopoki jest oficjalnym piłkarzem tego klubu, powinien grac i uczeszczać w treningu. Pracujesz w firmie X, ale chcesz odejsc do firmy Z, i pomimo braku rozwiazania umowy juz nie przychodzisz, bo......bo nie, foch. Szczeniackie zachowanie

2

Dla mnie to jest dziecinne, i takie zachowanie powinno powaznie dac do myslenia czy aby to jest dobry kandydat

3

co myslicie o serialu: Lost? czy twórcy nie przesadzili z tą całą Dharma i cofaniem sie w czasie, i przemieszczaniem na wyspie? Inna cywilizacja i wciskanie klawisza co 108 nawet było ciekawym pomyslem na fabule, ale po 3 sezonie dla mnie to juz przesadzili na maxa

0

Denis musi zostac i dostac szansę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?