2

Dla mnie to jest dziecinne, i takie zachowanie powinno powaznie dac do myslenia czy aby to jest dobry kandydat

3

co myslicie o serialu: Lost? czy twórcy nie przesadzili z tą całą Dharma i cofaniem sie w czasie, i przemieszczaniem na wyspie? Inna cywilizacja i wciskanie klawisza co 108 nawet było ciekawym pomyslem na fabule, ale po 3 sezonie dla mnie to juz przesadzili na maxa

0

Denis musi zostac i dostac szansę

2

Bardzo dobry, gdyny nie wiek. Bardzo dobrze kontroluje tempo gry, kontrola nad pilka

0

To jest najlepsze zdjecie przerobione jakie tu widzialem

6

I zaczyna sie sezon od spalonego

2

Tych pytan jest az tyle tutaj, ze nie lepiej zjechac 4 komenatrze niżej, niz pytac po raz x

1

Ciekawe, ile bylo pytan gdzie jest transmisja meczu wczorajszego i dzisiejszego w ostatnich 3 dniach. Rozumiem 2-3 pytania na dzień, ale ludzie.... Wejsc w google i to sprawdzic to nie jest ciężko

164

Deulofeu to niech sie ogarnie, bo Bartomeu patrzy i pomysli ze nikogo nie potrzebuje

3

Valencia od kilku lat gra tak fatalnie, ze tam nie jest trudno pokazać sie z dobrej strony.

0

11.99

1

Mnie tez, ale za najlepszego pilkarza mlodego pokolenia tez bym sie nie obraził, bo Alli rowniez umie poklepac i wygrac pojedynek

9

Pozycje podobne, bo obaj sa 10 z mozliwoscia gry na skrzydle, ale Eriksen bardzoej nadaje sie do gry kombinacyjnej

0

zebysmy sie dobrze zrozumieli. Federer to legenda, najlepszy tenista w historii, jeden z najlepszych w historii sportu, ale dla mnie w top 10, a zdecydowana dwojka to Bolt i Phelps, oczywiscie tych których znam, lub słyszałem

13

Mam wrazenie, ze Szaranowicz komentując ostatni mecz Wawrzyniaka czy Rasiaka potrafiłby u widza wzbudzić wzruszenie

0

Profesjonalna kariere zaczął 19 lat temu, czyli wychodzi jeden szlem na sezon, nie tak duzo wychodzi jak na 4 mozliwe. Oczywiscie, wsrod tenistów jest najlepszy w histori, ale dla mnie nigdy nie bedzie na poziomie Phelpsa i Bolta, którzy niszczyli kazdego kiedy i jak chcieli

0

indywidualny

6

z całym szacunkiem, ale Roger nie zdominował tenisa aż tak bardzo. Djokovic, Nadal, wczesciej Roddick, Agassi i inni tez wygrywali turnieje wielkiego szlema. Bolt tylko raz przegral przez falstart

17

nie wazny wynik, i tak obok Phelpsa najlepszy indywidualny sportowiec w historii

0

A to nie bylo tematu :D

0

Wszyscy zaintersowani BVB vs Bayern a nikt nie pisze ze Legia znowu przegrywa :D :D

4

no i znając szczescie Bayernu za chwile Vidal strzeli gola

0

tylko Klopp chce zbudowac zepsoł wokół jednego Coutinho( i dlatego go nie chce sprzedac), Koguty mają Eriksena, Alli i Kane, a tylko Eriksen nie jest Anglikiem, więc jakby sie pojawila oferta to LEvy za 90mln byłby skłonny go sprzedac

1

dla mnie tylko w dryblingu. ostatnie podanie, kontrola gry, rozciąganie gry- to wszystko jest na korzysc Eriksena

1

po tym co Trapp prezentował w USA i w zeszłym sezonie to im się nie dziwię

3

ale Cwiąkała jak na tak młodego komentatora, trzeba przyznac, spisuje się bardzo dobrze, nie wazne co komnetuje zawsze ma jakies ciekawostki czy inne rzeczy do powiedzenia

0

narazie mówie tylko o tym meczu

0

no narazie Dembele chyba presja zjada, bo ma strasznie duzo strat, narazie najgorszy w BVB

1

Pique, Bonucci i Alderweireld

5

rozumiem chęć jego sprowadzenia, ale narazie tylko raz zakręcił, więc nie ma co az tak go wychwalac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?