FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie to jest dziecinne, i takie zachowanie powinno powaznie dac do myslenia czy aby to jest dobry kandydat
3
co myslicie o serialu: Lost? czy twórcy nie przesadzili z tą całą Dharma i cofaniem sie w czasie, i przemieszczaniem na wyspie? Inna cywilizacja i wciskanie klawisza co 108 nawet było ciekawym pomyslem na fabule, ale po 3 sezonie dla mnie to juz przesadzili na maxa
0
Denis musi zostac i dostac szansę
2
Bardzo dobry, gdyny nie wiek. Bardzo dobrze kontroluje tempo gry, kontrola nad pilka
0
To jest najlepsze zdjecie przerobione jakie tu widzialem
6
I zaczyna sie sezon od spalonego
2
Tych pytan jest az tyle tutaj, ze nie lepiej zjechac 4 komenatrze niżej, niz pytac po raz x
1
Ciekawe, ile bylo pytan gdzie jest transmisja meczu wczorajszego i dzisiejszego w ostatnich 3 dniach. Rozumiem 2-3 pytania na dzień, ale ludzie.... Wejsc w google i to sprawdzic to nie jest ciężko
164
Deulofeu to niech sie ogarnie, bo Bartomeu patrzy i pomysli ze nikogo nie potrzebuje
3
Valencia od kilku lat gra tak fatalnie, ze tam nie jest trudno pokazać sie z dobrej strony.
0
11.99
1
Mnie tez, ale za najlepszego pilkarza mlodego pokolenia tez bym sie nie obraził, bo Alli rowniez umie poklepac i wygrac pojedynek
9
Pozycje podobne, bo obaj sa 10 z mozliwoscia gry na skrzydle, ale Eriksen bardzoej nadaje sie do gry kombinacyjnej
0
zebysmy sie dobrze zrozumieli. Federer to legenda, najlepszy tenista w historii, jeden z najlepszych w historii sportu, ale dla mnie w top 10, a zdecydowana dwojka to Bolt i Phelps, oczywiscie tych których znam, lub słyszałem
13
Mam wrazenie, ze Szaranowicz komentując ostatni mecz Wawrzyniaka czy Rasiaka potrafiłby u widza wzbudzić wzruszenie
0
Profesjonalna kariere zaczął 19 lat temu, czyli wychodzi jeden szlem na sezon, nie tak duzo wychodzi jak na 4 mozliwe. Oczywiscie, wsrod tenistów jest najlepszy w histori, ale dla mnie nigdy nie bedzie na poziomie Phelpsa i Bolta, którzy niszczyli kazdego kiedy i jak chcieli
0
indywidualny
6
z całym szacunkiem, ale Roger nie zdominował tenisa aż tak bardzo. Djokovic, Nadal, wczesciej Roddick, Agassi i inni tez wygrywali turnieje wielkiego szlema. Bolt tylko raz przegral przez falstart
17
nie wazny wynik, i tak obok Phelpsa najlepszy indywidualny sportowiec w historii
0
A to nie bylo tematu :D
0
Wszyscy zaintersowani BVB vs Bayern a nikt nie pisze ze Legia znowu przegrywa :D :D
4
no i znając szczescie Bayernu za chwile Vidal strzeli gola
0
tylko Klopp chce zbudowac zepsoł wokół jednego Coutinho( i dlatego go nie chce sprzedac), Koguty mają Eriksena, Alli i Kane, a tylko Eriksen nie jest Anglikiem, więc jakby sie pojawila oferta to LEvy za 90mln byłby skłonny go sprzedac
1
dla mnie tylko w dryblingu. ostatnie podanie, kontrola gry, rozciąganie gry- to wszystko jest na korzysc Eriksena
1
po tym co Trapp prezentował w USA i w zeszłym sezonie to im się nie dziwię
3
ale Cwiąkała jak na tak młodego komentatora, trzeba przyznac, spisuje się bardzo dobrze, nie wazne co komnetuje zawsze ma jakies ciekawostki czy inne rzeczy do powiedzenia
0
narazie mówie tylko o tym meczu
0
no narazie Dembele chyba presja zjada, bo ma strasznie duzo strat, narazie najgorszy w BVB
1
Pique, Bonucci i Alderweireld
5
rozumiem chęć jego sprowadzenia, ale narazie tylko raz zakręcił, więc nie ma co az tak go wychwalac