FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal wypier**laj na trybuny. To juz nwet nie jest piłkarz
0
Spalony byl, minimalmy ale byl
0
Vidal mogl odejsc razem z Lucho....kompromitacja, juz Czekaj z Wisly jest lepszy
2
Alba najlepszy na ten moment
1
Enrique chyba mial powód nie stawiac na Vidala. Na razie fatalny
0
Higuain to przecena
0
moze ktos pomoze: mam Internet w UPC i wg umowy szybkosc powinna wynosci 60mb/s, a jak sprawdzam to jest max 15. Skanowałem, formatowałem i nic, a jak przyszedł "fachowca" z upc to powiedział ze router jest sprawny
6
Eriksen to priorytet powinien byc!!! Podanie jak Messi czy Xavo
1
No prawie, gdyby Alli strzelal, a nie dofrywal do Kane
0
Eriksen musi kiedys grac w naszych barwach.
0
jak myslicie, szczescie Wisły długo bedzie trwało? bo nie ukrywam chetnie bym ich zobaczył na szczycie Ekstraklasy, ale w tym sezonie orpcz wyników to ich gra jest fatalna.
0
Zidane jest dobrym trenerem, a prawdziwy kunszt mozemy poznac juz podczas SPH, bo moze specjalnie przegrac ten, badz co bądź, malo istotny puchar, aby bartomeu uwierzyl ze kadra Barcelony jest wystarczająco dobra
2
Bartomeu to taki Karol Krawczyk( z Miodowych lat)- jak chce zrobić jakis biznes i cis dobrego, to potem jest krytykowany :D
5
Mignolet jeszcze jest mlody jak na bramkarza, bardzoej prawodopodne jest: Dembele z Weidenfellerem za 30mln
36
Skoro kupujemy 10 pomocnika na 3 pozycje, to moze warto by kupic jeszcze 2-3 zamienników dla Cillesena i ter Stegena?
26
Przegrac.
0
Chelsea szukje sie Manita
0
Eriksen to powinien byc plan A
0
Do niego nikt nie ma pretensji.
0
Chyba jedyna opcja, by transfer Paulinho moglby nie zostac odebrany negatywnie
0
Czyli zarząd poniekąd "wymusil" na Coutinho zlozenie transfer request, a teraz na jedyne wolne miejsce zatrydnia Paulinho????
0
Ile jest u nas zawodnikow vez paszportu UE? I jaki jest limit w klubie
0
Chyba zainwestować
4
Zubizaretta wróć!!!!
0
Do kupienia Paulinho proponuje kupic 10 lasek do chodzenia. Bo z takim zarządem by uzupelnic 18 meczową Pique, Iniesta, Mascherano i inni beda musieli grac do 50
0
Jeden plus transferu Paulinho. Wypier**lenie tego jelopa z tego klubu we wrześniu
1
W takie cuda to juz nie wierzę :D
0
Z calym szacunkiem dla Watfordu, ale jezeli ich atak robi z Liverpoolem co chce, to co z nimi zrobi Tottenham czy City?
8
Klopp niech bierzr te 100mln i kupi np. Pazdana, bo inaczej nawet w LE nie beda grali
0
Zgaduje ze jak mam Cholevasa na lawce w Fantasy to mi sie punkty nie liczą?