0

Vidal wypier**laj na trybuny. To juz nwet nie jest piłkarz

0

Spalony byl, minimalmy ale byl

0

Vidal mogl odejsc razem z Lucho....kompromitacja, juz Czekaj z Wisly jest lepszy

2

Alba najlepszy na ten moment

1

Enrique chyba mial powód nie stawiac na Vidala. Na razie fatalny

0

Higuain to przecena

0

moze ktos pomoze: mam Internet w UPC i wg umowy szybkosc powinna wynosci 60mb/s, a jak sprawdzam to jest max 15. Skanowałem, formatowałem i nic, a jak przyszedł "fachowca" z upc to powiedział ze router jest sprawny

6

Eriksen to priorytet powinien byc!!! Podanie jak Messi czy Xavo

1

No prawie, gdyby Alli strzelal, a nie dofrywal do Kane

0

Eriksen musi kiedys grac w naszych barwach.

0

jak myslicie, szczescie Wisły długo bedzie trwało? bo nie ukrywam chetnie bym ich zobaczył na szczycie Ekstraklasy, ale w tym sezonie orpcz wyników to ich gra jest fatalna.

0

Zidane jest dobrym trenerem, a prawdziwy kunszt mozemy poznac juz podczas SPH, bo moze specjalnie przegrac ten, badz co bądź, malo istotny puchar, aby bartomeu uwierzyl ze kadra Barcelony jest wystarczająco dobra

2

Bartomeu to taki Karol Krawczyk( z Miodowych lat)- jak chce zrobić jakis biznes i cis dobrego, to potem jest krytykowany :D

5

Mignolet jeszcze jest mlody jak na bramkarza, bardzoej prawodopodne jest: Dembele z Weidenfellerem za 30mln

36

Skoro kupujemy 10 pomocnika na 3 pozycje, to moze warto by kupic jeszcze 2-3 zamienników dla Cillesena i ter Stegena?

26

Przegrac.

0

Chelsea szukje sie Manita

0

Eriksen to powinien byc plan A

0

Do niego nikt nie ma pretensji.

0

Chyba jedyna opcja, by transfer Paulinho moglby nie zostac odebrany negatywnie

0

Czyli zarząd poniekąd "wymusil" na Coutinho zlozenie transfer request, a teraz na jedyne wolne miejsce zatrydnia Paulinho????

0

Ile jest u nas zawodnikow vez paszportu UE? I jaki jest limit w klubie

0

Chyba zainwestować

4

Zubizaretta wróć!!!!

0

Do kupienia Paulinho proponuje kupic 10 lasek do chodzenia. Bo z takim zarządem by uzupelnic 18 meczową Pique, Iniesta, Mascherano i inni beda musieli grac do 50

0

Jeden plus transferu Paulinho. Wypier**lenie tego jelopa z tego klubu we wrześniu

1

W takie cuda to juz nie wierzę :D

0

Z calym szacunkiem dla Watfordu, ale jezeli ich atak robi z Liverpoolem co chce, to co z nimi zrobi Tottenham czy City?

8

Klopp niech bierzr te 100mln i kupi np. Pazdana, bo inaczej nawet w LE nie beda grali

0

Zgaduje ze jak mam Cholevasa na lawce w Fantasy to mi sie punkty nie liczą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?