FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobrze, że tego całego Lukebakio nie wystawili, bo z miejsca mecz przegrany by był
1
@vangoor, ma iść po te nożyce z tym słupem?
0
@Rust_Cohle, czy wczorajszy dzień był ostatnim, w którym miałeś syna?
5
Widzę Messiego w tym Yamalu, Leo namaścił nie tego piłkarza co trzeba, musi przytulić Yamala, a nie Fatiego
1
Szkoda, że Słowacy nie dali rady wytrzymać chwilę dłużej. Oby w kolejnym meczu Anglia pojechała do domu
3
Słowacja mogłaby druga wcisnąć
3
@MesQueUnClub96, a Ty umiesz się oceniać do dyskusji z argumentami czy nic mądrego napisać nie potrafisz?
3
Chłop się przyzwyczaił do tego, że każdy wyścig jest jego i nie radzi sobie jak ktoś szybszy próbuje go wyprzedzić. No słabe zachowanie ze strony Maxa. Lando mu powinien dać klapsa po wyścigu
0
@BorzyKrzys, nawet jeśli był z przodu to była kolejna sytuacja gdzie podczas momentu gdzie Lando chciał wyprzedzić Max mu po prostu zajeżdżał drogę xD Szkoda, że to Norris nie skończył wyścigu, a nie Verstappen
0
@Sulimo, oglądałeś te sytuację? Norris był po zewnętrznej i miał wolne miejsce, jak Max zauważył, że ten tam wjeżdża to mu zajechał drogę xd nawet sędziowie to zauważyli, a Ty tu piszesz coś o jakimś żarcie
@MesQueUnClub96, Ty się nie odzywaj, bo robisz z siebie eksperta w każdej dziedzinie sportu, a prostej sytuacji nie umiesz ocenić
1
Max dał ciała moim zdaniem, wjechał w niego jak widział, że ten się zabiera za wyprzedzanie. Nie pierwszy raz kiedy Verstappen się tak zachował w tym wyścigu. Nie umie przegrywać pipa
14
Jak mogli dodać pożegnania dla zawodników i zaraz je usunąć? XD niepoważni ludzie tam pracują bahahaha
1
@Bykunn, przeraził mnie ten jego wczorajszy wynik w kwalifikacjach
No i wiem, on umie jeździć, to nie tylko bolid :p
0
@budel17, przerażający jest ten jego wynik z wczoraj, oby tempo wyścigowe nie było aż tak duże, dla dobra wyścigu oczywiście
0
Wiater się zrywa, będzie burza dziś
0
Bardzo bym chciał dziś obejrzeć emocjonujący wyścig F1, w którym zaraz po starcie nie poznamy zwycięzcy
1
@Bobo25, spójrz na swój wpis, bo to nie ja tu czegoś nie rozumiem, Bobo
5
@Bobo25, nawet temat niedzieli handlowej kończy się polityką.
Oj to się już powinno leczyć
2
@MesQueUnClub96, nie wiem o kim mówisz Dodi, przeszkadza Ci to, że dałem herba dla @Rust_Cohle?
0
@Trojanek23, a czemu Ty chodzisz po domach obcym kobietom?
0
@MesQueUnClub96, jakim?
0
@Trojanek23, gdzie do Ciebie wyszła?
1
@marcin62, ja bardzo lubię kiedy jest ciepło, zdecydowanie bardziej lubię słońce niż ciągły deszcz czy śnieg, ale temperatury powyżej 30 stopni gdzie na powietrzu ciężko oddychać, a w hali, w której pracuje ciężko czasem stać to już przegięcie pały
@Ghostface, a nic nawet nie mów, okres w którym chłodne prysznice są jak złoto
1
@MichuZ44, ciężko się patrzy na Alonso, który nie jest w stanie nic wykręcić z tego auta zupełnie, szkoda
12
Uwielbiam jak jest ponad 30 stopni na zewnątrz, bo przynajmniej nie ma czym oddychać
6
Widać, że Rudiger z Realu. Okropny typ piłkarza
2
@ranger3120, jutro będzie pisał, że już tam leci
1
@Krzysiek723, XD Polacy najgorsi, nie powinni istnieć.
Jak czytam takie komentarze jak Twoje to mogę się zgodzić z Twoją tezą
0
@MesQueUnClub96, a sorry, już troszkę śpiący jestem i źle przeczytałem. Mój błąd
0
@MesQueUnClub96, zawsze na zachodzie jest dużo jaśniej, może dlatego masz takie odczucia