0

@MesQueUnClub96, bzzzzzzzzz

1

@pioz123, też mi się wydaje, że w dziewiątkę graliby lepiej niż z tymi dwoma pseudo piłkarzami

2

@KamQiX, wtedy miałby kolory pszczoły

2

@escarabajo, w sumie racja, dla mnie mógłby go zdjąć nawet zaraz

1

@mrboom, Rudy od zawsze przerastał te repke o dwa poziomy co najmniej. Szkoda, że przyszło mu grać z takimi pokrakami

2

@Rust_Cohle, szybciutko zejdzie w drugiej połowie jeśli wciąż będzie tak kaleczył

1

@MesQueUnClub96, nie mam potrzeby Cię prowokować. Lukaku oraz Lukebakio na ten moment psują wszystko co mają, żadnego pożytku z nich. Dobra, Lukaku miał trochę szczęścia, że udało mu się celnie podać przy bramce, ale nic poza tym

0

@MesQueUnClub96, widzi, że w ataku nie ma z bardzo komu podawać to próbuje sam

1

@MesQueUnClub96, oby się szarpnął na ławkę jak najszybciej i niech wprowadza kogoś kto potrafi grać w piłkę

1

@MesQueUnClub96, to co Ty wypisujesz tylko potwierdza moją teorię na Twój temat.

Pozdrawiam

6

@Gibbon_FCB, nie sprzedamy, bo nie będzie chciał odejść.

Najważniejsze żeby nie przyszedł wcale, to nie jest gracz nad którym warto się zastanawiać

1

@kosiarz92, nie wszyscy to rozumieją. Mnie osobiście przeraża to jak niektórzy potrafią się wypowiadać o innych. Zero szacunku i brak pokory bije od takich komentarzy

7

Ja pierdziele, większość komentarzy o Ronaldo XD i wy się potem śmiejecie z ludzi, którzy nie mogą przestać pisać o Messim

2

@Sysia11, uspokój się i przestań być agresywna, bo zawołam moderatora

0

@Sysia11, hahahahha, widzę wyżej

2

@Sysia11, no pracuje aktualnie w Niemczech, w Holandii też trochę pracowałem, ale o nikim nie wypowiadam się w tak żałosny sposób jak Ty o Polsce :)

2

@Sysia11, XD ja nawet nie wiem jak skomentować to co Ty piszesz o Polsce. Nie chcesz może wyjechać z kraju? Być może gdzie indziej będzie Ci lepiej

1

@Gibbon_FCB, tak jak niektórych boli Messi. To powinno się leczyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@4drian0, 50 fauli to by musiała mieć każda z drużyn

0

@mekston, to niech się inni nauczą serwować. Lubie oglądać tenisistów, którzy potrafią trzymać swój serwis. Jak oglądam facetów, którzy się wzajemnie przełamują to czuję się jakbym oglądał kobiety

0

@Barcasub, żeby nie robić z siebie najmądrzejszego po fakcie?

0

@Barcasub, no jakoś wczoraj nie byłeś taki mądry i nigdzie nie widziałem Twoich komentarzy żeby mu nie wierzyć :)

0

@Barcasub, XD hahahahah

5

@Barcasub, a Ty kiedy się dowiedziałeś, że to ustawka? W jaki sposób to przewidziałeś?

0

@Kgorecki2500, co by nie mówić jest to bardzo słabe zachowanie człowieka, który w wywiadach wiele razy mówił o jakichś zasadach xd

0

@FcPortoFan1999, właśnie bałem się, że Twoje serce zostało zranione

@bodzio10, tak, mam na myśli odpadnięcie Polek z walki i złoty medal

0

1

@tristan87, zaprezentowałbym tu odrobinę chamstwa komentując jego słowa, ale wiem, że element dawno mi nie dał bana i go pewnie będzie kusić

0

@FcPortoFan1999, rozstań? Chcesz mi o czymś opowiedzieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?