FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96, bzzzzzzzzz
1
@pioz123, też mi się wydaje, że w dziewiątkę graliby lepiej niż z tymi dwoma pseudo piłkarzami
2
@KamQiX, wtedy miałby kolory pszczoły
2
@escarabajo, w sumie racja, dla mnie mógłby go zdjąć nawet zaraz
1
@mrboom, Rudy od zawsze przerastał te repke o dwa poziomy co najmniej. Szkoda, że przyszło mu grać z takimi pokrakami
2
@Rust_Cohle, szybciutko zejdzie w drugiej połowie jeśli wciąż będzie tak kaleczył
1
@MesQueUnClub96, nie mam potrzeby Cię prowokować. Lukaku oraz Lukebakio na ten moment psują wszystko co mają, żadnego pożytku z nich. Dobra, Lukaku miał trochę szczęścia, że udało mu się celnie podać przy bramce, ale nic poza tym
0
@MesQueUnClub96, widzi, że w ataku nie ma z bardzo komu podawać to próbuje sam
1
@MesQueUnClub96, oby się szarpnął na ławkę jak najszybciej i niech wprowadza kogoś kto potrafi grać w piłkę
1
@MesQueUnClub96, to co Ty wypisujesz tylko potwierdza moją teorię na Twój temat.
Pozdrawiam
6
@Gibbon_FCB, nie sprzedamy, bo nie będzie chciał odejść.
Najważniejsze żeby nie przyszedł wcale, to nie jest gracz nad którym warto się zastanawiać
1
@kosiarz92, nie wszyscy to rozumieją. Mnie osobiście przeraża to jak niektórzy potrafią się wypowiadać o innych. Zero szacunku i brak pokory bije od takich komentarzy
7
Ja pierdziele, większość komentarzy o Ronaldo XD i wy się potem śmiejecie z ludzi, którzy nie mogą przestać pisać o Messim
2
@Sysia11, uspokój się i przestań być agresywna, bo zawołam moderatora
0
@Sysia11, hahahahha, widzę wyżej
2
@Sysia11, no pracuje aktualnie w Niemczech, w Holandii też trochę pracowałem, ale o nikim nie wypowiadam się w tak żałosny sposób jak Ty o Polsce :)
2
@Sysia11, XD ja nawet nie wiem jak skomentować to co Ty piszesz o Polsce. Nie chcesz może wyjechać z kraju? Być może gdzie indziej będzie Ci lepiej
1
@Gibbon_FCB, tak jak niektórych boli Messi. To powinno się leczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@4drian0, 50 fauli to by musiała mieć każda z drużyn
0
@mekston, to niech się inni nauczą serwować. Lubie oglądać tenisistów, którzy potrafią trzymać swój serwis. Jak oglądam facetów, którzy się wzajemnie przełamują to czuję się jakbym oglądał kobiety
0
@Barcasub, żeby nie robić z siebie najmądrzejszego po fakcie?
0
@Barcasub, no jakoś wczoraj nie byłeś taki mądry i nigdzie nie widziałem Twoich komentarzy żeby mu nie wierzyć :)
0
@Barcasub, XD hahahahah
5
@Barcasub, a Ty kiedy się dowiedziałeś, że to ustawka? W jaki sposób to przewidziałeś?
0
@Kgorecki2500, co by nie mówić jest to bardzo słabe zachowanie człowieka, który w wywiadach wiele razy mówił o jakichś zasadach xd
0
@FcPortoFan1999, właśnie bałem się, że Twoje serce zostało zranione
@bodzio10, tak, mam na myśli odpadnięcie Polek z walki i złoty medal
0
@FcPortoFan1999, tak
1
@tristan87, zaprezentowałbym tu odrobinę chamstwa komentując jego słowa, ale wiem, że element dawno mi nie dał bana i go pewnie będzie kusić
0
@FcPortoFan1999, rozstań? Chcesz mi o czymś opowiedzieć?