0

Wymieniali temu Verstappenowi silnik w końcu czy nie?

1

@Rhaan, skąd wiesz kiedy mały szczeka jak nie ma dzwięku? Czy tylko u mnie go nie ma? Jakość nagrania jest taka, że nie potrafię zauważyć szczekania

4

@macio_944, zachowanie tego człowieka to jakieś nieporozumienie, ciężko skomentować

1

@ranger3120, skomentowałbym, ale lepiej nie.

0

@MichuZ44, bardzo dobrze, oby go zdyskwalifikowali

14

@tristan87, drużyna, która strzela dwie bramki w trzech meczach faworytem, nieźle

1

@Luciano99, jak było na wakacjach? Dosyć krótkie były

0

Cesar Blackman strzela bramkę dla Panamy, nazwisko nieprzypadkowe

3

@tristan87, Ronaldo lepszy bo gra z kontuzjom i jest skszydłowym

1

@PatrychoO, to ja już wolę chodzić do zoo, tam jest przyjemniej

1

@Mixtape, do Niemiec do pracy

0

@Who_you_mam, oj przestań czytać te bzdury i będziesz zdrowszy

@Szklaner, dokładnie, w Barcelonie od jakiegoś czasu jest taki syf pod względem informacji jakie dostarczają dziennikarze, że ja to już nawet tego nie czytam. Zwariować idzie

0

@Arden, gówno tam wiarygodny, oni wszyscy się mylą i dopóki nie ma czegoś oficjalnego to szkoda sobie zawracać tymi rzeczami głowę

1

@jacobFCB, zjadłeś całe te chałkę? Bo głodny jestem

0

@Lordzi, a co Ty uważasz, że oni ten parkiet to dla jaj sobie przecierają? Co Ty bredzisz

2

@Zoker, a co ma robić jak nie pić

1

@macio_944, chyba byś ją musiał dzwigiem jakimś wrzucić

1

@jacobFCB, chałkę? Żartujesz sobie? Ty jesteś facet, postaw garaż

2

@jacobFCB, idź mu pomóż i nie narzekaj obiboku

10

@takisobiektos, no niektórzy mają ostro we łbie

4

@GeneralXavi, odrobinę na siłę się do tego chłopa przypierdzielasz. Zupełnie niepotrzebnie w tym momencie.

2

@mrboom, ciężko żeby było inaczej jeśli w pewnym momencie doszliśmy do tego, że Neymara karało się za to, że drybluje :D

Również często trzymam wzrok w telefonie oglądając mecze, ciężko się skupić na tej nudzie, którą nam aktualnie oferują

1

@BorzyKrzys, nie dość, że średnio broni to jeszcze słabo się zachowuje

5

@mekston, gdyby grał wciąż w Europie dziś byśmy o nim mówili jako głównym kandydacie do ZP, kolejny raz zresztą

5

@lucca87, rozpisz nam to

0

@DLFCB, niestety, ale można było się tego spodziewać, że pojedziemy do domu, w końcu turniej rozgrywany u Niemca.

No cóż, wczoraj im pokazaliśmy, że mają się czego bać i zamiast dać awans to wysyłają do domu, pipy

0

@Donnie_Darko, nie wiem co Ty chcesz ogólnie osiągnąć i co chcesz mi wyjaśnić. Drużyna piłkarza, który wykonuje karnego jest pokrzywdzona, a nie drużyna bramkarza. Co według Ciebie ten bramkarz powinien móc zrobić?

1

@MichuZ44, ten cały Maignan to może Lewemu czyścić buty, ma boleć

1

@MesQueUnClub96, u mnie wszystko działa elegancko

2

@macio_944, trafna uwaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?