FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymieniali temu Verstappenowi silnik w końcu czy nie?
1
@Rhaan, skąd wiesz kiedy mały szczeka jak nie ma dzwięku? Czy tylko u mnie go nie ma? Jakość nagrania jest taka, że nie potrafię zauważyć szczekania
4
@macio_944, zachowanie tego człowieka to jakieś nieporozumienie, ciężko skomentować
1
@ranger3120, skomentowałbym, ale lepiej nie.
0
@MichuZ44, bardzo dobrze, oby go zdyskwalifikowali
14
@tristan87, drużyna, która strzela dwie bramki w trzech meczach faworytem, nieźle
1
@Luciano99, jak było na wakacjach? Dosyć krótkie były
0
Cesar Blackman strzela bramkę dla Panamy, nazwisko nieprzypadkowe
3
@tristan87, Ronaldo lepszy bo gra z kontuzjom i jest skszydłowym
1
@PatrychoO, to ja już wolę chodzić do zoo, tam jest przyjemniej
1
@Mixtape, do Niemiec do pracy
0
@Who_you_mam, oj przestań czytać te bzdury i będziesz zdrowszy
@Szklaner, dokładnie, w Barcelonie od jakiegoś czasu jest taki syf pod względem informacji jakie dostarczają dziennikarze, że ja to już nawet tego nie czytam. Zwariować idzie
0
@Arden, gówno tam wiarygodny, oni wszyscy się mylą i dopóki nie ma czegoś oficjalnego to szkoda sobie zawracać tymi rzeczami głowę
1
@jacobFCB, zjadłeś całe te chałkę? Bo głodny jestem
0
@Lordzi, a co Ty uważasz, że oni ten parkiet to dla jaj sobie przecierają? Co Ty bredzisz
2
@Zoker, a co ma robić jak nie pić
1
@macio_944, chyba byś ją musiał dzwigiem jakimś wrzucić
1
@jacobFCB, chałkę? Żartujesz sobie? Ty jesteś facet, postaw garaż
2
@jacobFCB, idź mu pomóż i nie narzekaj obiboku
10
@takisobiektos, no niektórzy mają ostro we łbie
4
@GeneralXavi, odrobinę na siłę się do tego chłopa przypierdzielasz. Zupełnie niepotrzebnie w tym momencie.
2
@mrboom, ciężko żeby było inaczej jeśli w pewnym momencie doszliśmy do tego, że Neymara karało się za to, że drybluje :D
Również często trzymam wzrok w telefonie oglądając mecze, ciężko się skupić na tej nudzie, którą nam aktualnie oferują
1
@BorzyKrzys, nie dość, że średnio broni to jeszcze słabo się zachowuje
5
@mekston, gdyby grał wciąż w Europie dziś byśmy o nim mówili jako głównym kandydacie do ZP, kolejny raz zresztą
5
@lucca87, rozpisz nam to
0
@DLFCB, niestety, ale można było się tego spodziewać, że pojedziemy do domu, w końcu turniej rozgrywany u Niemca.
No cóż, wczoraj im pokazaliśmy, że mają się czego bać i zamiast dać awans to wysyłają do domu, pipy
0
@Donnie_Darko, nie wiem co Ty chcesz ogólnie osiągnąć i co chcesz mi wyjaśnić. Drużyna piłkarza, który wykonuje karnego jest pokrzywdzona, a nie drużyna bramkarza. Co według Ciebie ten bramkarz powinien móc zrobić?
1
@MichuZ44, ten cały Maignan to może Lewemu czyścić buty, ma boleć
1
@MesQueUnClub96, u mnie wszystko działa elegancko
2
@macio_944, trafna uwaga