4

Messi jak zobaczy ile teraz trzeba zrobić żeby dostać złotą piłkę to złoży wniosek żeby mu te złote piłki razy dwa pomnożyli

1

@Lola120, ciesz się, że nie usunęli Ciebie

4

Jesteśmy mistrzami świata i nikt nam tego nie zabierze, a Niemcy nam każą jechać do domu tylko dlatego, że się boją

0

@tbas, dobra opcja jeśli się sprawdzi, pytanie za jaką kwotę będzie można go odkupić

2

@ArcziArtt, a ja mu nigdzie nie zabraniam, wyrażam swoją opinię :) Czytaj ze zrozumieniem, będzie nam lżej rozmawiać

2

@Lionel_Messi10, nie zabronisz mi tego żebym wyrażał swoje zdanie na temat wpisów, które tutaj publikujesz. Ciągniesz temat od kilkunastu dni, musiało Cię bardzo mocno ruszyć to co powiedział Mbappe, choć każdy kto odrobinę myśli wie, że powiedział głupotę.

2

@takisobiektos, to wygląda tak jakby codziennie był przeszukiwany internet „kto zaprzeczył temu co powiedział Mbappe”

2

@Lionel_Messi10, Mbappe już dawno zapomniał co powiedział, a Ty dalej grzejesz temat

4

@Arden, a po co ich odklejać, niech siedzą. Kiedyś zrobić pranka i zostawić ich

0

@BorzyKrzys, to już nie są ludzie, to już nawet nie zwierzęta.

1

@mientusek1407, idzie bo hajs przede wszystkim, ale oby mu wyszło jak najlepiej, choć konkurencja w ataku spora

2

@Arden, niezła zabawa moim zdaniem i dreszczyk adrenaliny czy akurat w Twój budynek nie trafia. Może podkręca to spalanie kalorii

1

@mekston, no jakoś nie chce mi się wierzyć w to żeby Brazylia z Viniciusem doszła gdzieś daleko, a jeśli on wygra złotą piłkę to będzie najgorszym zwycięzcą od wielu lat

0

Vinicius pociągnął Brazylię do zwycięstwa na Copa America, złota piłka coraz bliżej

0

@Herato, żaden, a co?

0

@tbas, oczywiście, ale wciąż w niektórych sytuacjach emocje biorą górę :) Niektórzy się opamiętują jak już jest po fakcie, a takich historii jest masa

0

@Gibbon_FCB, może czytał komentarze o Gavim i Yamalu, że ich zajeżdża i teraz dba o zawodników Barcelony żeby znowu nie być na świeczniku La Rambli

0

@tbas, masa osób, które są spanikowane i wystraszone, tak mi się wydaje. Nie trzeba być idiota żeby popełnić błąd

2

Do koleżanki mojej narzeczonej dzwonili z informacją z banku PKO, że wpłynął do nich wniosek o kredyt i chcieli dokończyć z nią ten wniosek żeby przyznać jej kredyt. Powiedziała im, że ona żadnego wniosku nie składała i nie ma nawet konta w PKO. Pan jej powiedział, że w takim razie sprawę zgłasza do odpowiedniego działu, zostanie przekazana na policję i zapytał gdzie ma w takim razie konto, ona odpowiedziała, że w Alior Banku i się rozłączyli.

Zadzwonili do niej kilka minut później z numeru infolinii Aliora, wysłali smsa od Alior Bank z informacją, że rozmawia właśnie z konsultantem banku o imieniu Paweł. Powiedzieli jej, że ma zastrzec swój dowód osobisty, a z racji tego, że rachunek będzie zablokowany pieniądze, które ma na koncie trzeba będzie wysłać na rachunek techniczny żeby były bezpieczne.

Zadzwoniła sama do Aliora z pytaniem czy ktoś od nich się z nią rzeczywiście kontaktował i chciała potwierdzić wszystko dla bezpieczeństwa. Okazało się, że z banku nikt nie dzwonił do niej i to oszuści się podszywali w obu przypadkach i gdyby nie odrobina czujności to sama wysłała by kasę dla oszustów na „konto techniczne” :D

Bądźcie czujni, bo sztuczki tych wszystkich oszustów są naprawdę ciekawe

9

@Luciano99, żeby poprawnie funkcjonować w życiu potrzebny jest cel, całe szczęście @Kessie go odzyskał. Oby Ci kolejny raz nie odbiło

9

@Luciano99, bezpłatny tydzień to bardzo dobra opcja, zwłaszcza, że w waszej firmie tydzień trwa 31 dni, po 24h.

Powodzenia @Kessie

0

@MesQueUnClub96, nie zostali zdominowani, ale nie poradzili sobie jakoś dobrze. Oby szybko odpadli, razem z Anglią

1

@NeroTFP1, już wczoraj Szwajcaria udowodniła jak mocna jest reprezentacja Niemiec. Trafią na kogoś jeszcze mocniejszego i koniec turnieju

1

@KamQiX, @A4ron, zdania ekspertów standardowo podzielone, wszystkiego dowiemy się już jutro

@FcPortoFan1999, a jak dama lekkich obyczajów wychodzi na mecze?

21

Dzisiaj niektórzy fani Leo Messiego będą świętować jego urodziny bardziej niż on sam :p

3

@Safrani, będą tak między sobą ten projekt zmieniać, a nikt nic nie zrobi czy jakiś inny plan jest?

0

@KrwawiaceoczyVEB, chłop chyba nie ogarnia gdzie powinien stać w trakcie trwania meczu

6



Polacy nie pozwolili na to żeby społeczeństwo musiało zbyt długo kalkulować

0

@GeneralXavi, nie wiem czy dożyje, powiedz mi o tym już dziś

0

@GeneralXavi, ale o co Ty masz pretensje jak sam żeś Barcelonę doprowadził do takiej sytuacji. Coś krótką masz pamięć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?