0

@VegetaPolska, język miłości jest uniwersalny, nie zapomnij o tym

0

@VegetaPolska, Ty to już widzę daleko chcesz szukać tej jedynej

1

@Ojciec5tkidzieci, Andrzej na nią patrzy jakby chciał z niej zerwać te koszuleczkę

0

@Walker, to podziękuj swojej żonie, super sprawa

1

@KanapkaFCB, na Chorwację nie dało się patrzeć tak samo jak na Włochów, daj spokój

0

@jakub1906, heh, zaczyna się

2

Dobrze, że Barcelona nie wzięła za Desta żadnych pieniędzy. Za darmo to uczciwa cena

2

@Astad, za takie wyniki? Oczywiscie

1

@MesQueUnClub96, nie znam się, ale wypowiem. Cały Ty

0

@TR3YWAY, najważniejsza jest cierpliwość, często w firmach ludziom jej brakuje i wydaje im się, że nowi wszystko powinni wiedzieć od razu

0

@TR3YWAY, hhahahah, dobre :D To ja Ci życzę powodzenia, oby Ci się udało :D

Szef niech zainwestuje w system bezpapierowy :D

0

@TR3YWAY, wiesz, że jak musisz często w ciągu dnia schodzić na halę to znaczy, że produkcja jest ****owo przygotowana? ;p

0

@TR3YWAY, no dobra, ale nic mi to nie mówi ogólnie. Trochę dokładniej co robisz, co produkujecie?

Po studiach jesteś?

0

@TR3YWAY, mhm, pracujesz w biurze. Czym się zajmujesz jeśli to nie tajemnica?

2

@TR3YWAY, nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś *******

4

@NeroTFP1, no dobra, to są Twoje odczucia, a leżałeś na niej tylko Ty czy pies też się może wypowiedzieć?

0

@TR3YWAY, do jakiej roboty? Do pracy nie trzeba jakichś specjalnych?

1

@TheNekro94, moim zdaniem @NeroTFP1 ma tutaj rację, żaden pies nie powinien biegać luzem bez nadzoru, z nadzorem w niektórych miejscach również nie. Posesja ogrodzona czy kojec, ale luzem po wsi? Ludzie potrafią wejść pod jadący pojazd, a co dopiero pies

7

@Essos, to jak Ty go pilnowałeś?

1

@Who_you_mam, miałem na myśli to żeby był wiecznie młody, nie dogadaliśmy się :/

Jednak Twój trop również się trochę zgadza

0

Chciałbym żeby Leo Messi był jak Ibisz

0

@mekston, mam go dosyć

7

@Rust_Cohle, może do okna życia się jeszcze zmieści, nie trać wiary

1

@MesQueUnClub96, po co Twój ojciec miałby kłamać?

5

@MesQueUnClub96, mówię jej jak Ty do swojej „szukam se inną, goodbye”

1

@blakkudium, Kolumbie proszę Pana to ja mam w nosie

0

@BorzyKrzys, samobójca

2

@Luciano99, a pomyśl sobie co będzie po 30

4

@Ojciec5tkidzieci, ona sobie pomyślała, że lepiej się zgodzić, bo jak nie to wrócą Ci z kijami. Facet ewidentnie nie był pewny swego jeśli musiał się posunąć do tego żeby ją w taki sposób przestraszyć

0

@MichuZ44, to oby jutro albo w wyścigu mu się zepsuł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?