FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie dni to same pożegnania Polaków z turniejów. Niedawno Polki, niedługo Hubert Hurkacz zrobi adios
0
@tomek8756, odpuszczę sobie bo idę do roboty
0
Probierz chociaż ładnie wygląda
0
Kurek schodzi, Lewy wchodzi
3
@TheNekro94, również jestem zdania, że powinien być karny. Nie ma tam żadnego naturalnego ułożenia ręki.
0
Gdyby La Rambla decydowała to Piątka od piątej minuty nie byłoby na boisku i gówno byłoby z bramki
0
Wyluzujcie, nie przejmujcie się, najwyżej ogramy Francję
3
Co ten Probierz im zrobił, że nikt nie chce się z nim przywitać
4
@Hosh, Ibisz to chyba goni @Comentateiro
2
@Jakchcesz, La Rambla decyduje czy mecz się może w ogóle odbyć. Jeśli może to wtedy idziemy już według powyzszego
2
@Bocheno1, nie wiem, ale zrobiłeś się wyszczekany w tym warsztacie
1
@BorzyKrzys, jaka Sylwia?
1
@PatrychoO, tak podobne, że nie widać różnicy
0
Włosi wyczuli, że Hiszpania ciśnie i będą leżeć i się turlać za każdym razem
1
@BulaKG, chyba samobójcze
1
@misterio, śmiesznie musi wyglądać podłączenie gazu do zmywarki
4
Oni grają na czas z Danią xd wypieprzać z turnieju jak najszybciej
1
Anglicy się sami powinni spakować już dzisiaj i wracać do domu
1
Ostatni raz tak beznadziejną Anglię widziałem cztery dni temu. Co za okropna drużyna
5
Beznadziejnie się ogląda Anglię, oby jak najszybciej pojechali do domu
3
@4drian0, niesamowite jest to jak mocno promuje się przygłupów
2
@kubix05, do dziś tak naprawiam swój wóz
7
Nie mogę pojąć czemu się taki nacisk kładzie na mecz z Austrią. Przecież jeśli nie uda się z nimi to zgnieciemy Francję. Wyluzujcie
0
@FCB_dimiC, pokazał właśnie, nie zapomniał
0
Sędzia karteczek zapomniał?
3
@MesQueUnClub96, kolejnych chcesz wysłać na łąkę?
0
@MesQueUnClub96, a ja nigdzie nie napisałem, że chodzi o Ciebie :) W każdym razie dobrze wiedzieć
@MesQueUnClub_87, może inaczej nie uśnie
1
Strzeżcie się chłopcy, bo pewien użytkownik zaczął szukać miłości na La Rambli
3
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007, hahahaahaha, śmieszne