0

Ostatnie dni to same pożegnania Polaków z turniejów. Niedawno Polki, niedługo Hubert Hurkacz zrobi adios

0

@tomek8756, odpuszczę sobie bo idę do roboty

0

Probierz chociaż ładnie wygląda

0

Kurek schodzi, Lewy wchodzi

3

@TheNekro94, również jestem zdania, że powinien być karny. Nie ma tam żadnego naturalnego ułożenia ręki.

0

Gdyby La Rambla decydowała to Piątka od piątej minuty nie byłoby na boisku i gówno byłoby z bramki

0

Wyluzujcie, nie przejmujcie się, najwyżej ogramy Francję

3

Co ten Probierz im zrobił, że nikt nie chce się z nim przywitać

4

@Hosh, Ibisz to chyba goni @Comentateiro

2

@Jakchcesz, La Rambla decyduje czy mecz się może w ogóle odbyć. Jeśli może to wtedy idziemy już według powyzszego

2

@Bocheno1, nie wiem, ale zrobiłeś się wyszczekany w tym warsztacie

1

@BorzyKrzys, jaka Sylwia?

1

@PatrychoO, tak podobne, że nie widać różnicy

0

Włosi wyczuli, że Hiszpania ciśnie i będą leżeć i się turlać za każdym razem

1

@BulaKG, chyba samobójcze

1

@misterio, śmiesznie musi wyglądać podłączenie gazu do zmywarki

4

Oni grają na czas z Danią xd wypieprzać z turnieju jak najszybciej

1

Anglicy się sami powinni spakować już dzisiaj i wracać do domu

1

Ostatni raz tak beznadziejną Anglię widziałem cztery dni temu. Co za okropna drużyna

5

Beznadziejnie się ogląda Anglię, oby jak najszybciej pojechali do domu

3

@4drian0, niesamowite jest to jak mocno promuje się przygłupów

2

@kubix05, do dziś tak naprawiam swój wóz

7

Nie mogę pojąć czemu się taki nacisk kładzie na mecz z Austrią. Przecież jeśli nie uda się z nimi to zgnieciemy Francję. Wyluzujcie

0

@FCB_dimiC, pokazał właśnie, nie zapomniał

0

Sędzia karteczek zapomniał?

3

@MesQueUnClub96, kolejnych chcesz wysłać na łąkę?

0

@MesQueUnClub96, a ja nigdzie nie napisałem, że chodzi o Ciebie :) W każdym razie dobrze wiedzieć

@MesQueUnClub_87, może inaczej nie uśnie

1

Strzeżcie się chłopcy, bo pewien użytkownik zaczął szukać miłości na La Rambli

3

Komentarz usunięty

0

@ViscaelBarca2007, hahahaahaha, śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?