FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spalony hahahahahaba, oni są niepoważni XD
1
Roberto na obieg próbował XD chłopie Ty zapomniałeś, ze nie masz szybkości
4
Araujo groźniejszy niż Lewy
0
Roberto na skrzydło i zaczynamy remontade
0
Świetny mecz na szczycie w lidze angielskiej, nie zapomnę go nigdy
0
Kolejny hit Premier League gdzie można usnąć, same ciekawe akcje
1
Słabiutkie pół godziny, jeszcze zaraz czerwona może być :D
0
„Saliba zostawia spokojnie piłkę Fodenowi” - najlepszym zdarzają się dziwne błędy :D
0
@cchesterr43, Flashscore tego nie pokazuje
0
@Pedri16Future, coś konkretnego sprawiło, ze odchodzą? Możesz wyjaśnić?
2
@Ojciec5tkidzieci, obrzydliwy sposób dyskusji z ludźmi. TVPis, nowe, nie znałem. Ohydni są i nigdy nie oddałbym na nich głosu
7
@tomek8756, mnie tez ta pogoda irytuje. Mogłoby być cały rok przynajmniej 20 stopni
1
@Herato, e tam, równie dobrze mógł się po drodze wywalić i gola by nie było
1
@Medium, popatrz na tego gola z linku, przecież tam nie ma żadnego rajdu. Dlatego się pomyliliśmy
0
@Herato, Ramires
2
@fotohobby, jeśli sami sobie nie odłożymy na emeryturę to nie będzie można ze spokojem patrzeć w przyszłość ;)
1
@Kidd, coś czuje, że wyścig będzie ciekawy ze względu na zużycie opon na torze, które nawet w sprincie było dosyć zaskakujące
0
@Herato, a co ludzie mają ich chwalić? Bronić? Co człowiek, który wie o kimś, że jest pedofilem ma zrobić?
17
@Herato, przecież on nie wydaje żadnego wyroku, a jedynie będzie wrzucać dokument o rzeczach, których dopuszczali się inni ludzie, a o których chociażby policja bez zeznań ofiar czy świadków nie miała prawa wiedzieć
0
@Bocheno1, a mi pomożesz? Co masz do zaproponowania? Ile na tym zarobię?
6
@ObiwanKenobi, niech podwyższają, na pewno wielu facetów pracujących fizycznie przez całe życie będzie z tej decyzji bardzo zadowolonych
2
@Kessie, bez Roberto nie ma szans na wygraną
9
@gumaz, ani trochę, decyzja o jego sprzedaży to najlepsze co mogło się stać
2
@AmigoBlancos, najlepszy to jest Leo Messi
1
@MesQueUnClub96, ja z niego czasem cisnę, bo on jest taki śmieszny jak ciagle pisze o tym Messim
2
@MesQueUnClub96, idź za głosem serca, to w życiu najważniejsze
14
Komentarz usunięty
1
@Kessie, @matirix20 i co Panowie? Oficjalnie jutro wychodzi film. Następnym razem więcej zaufania.
1
Nie dość, ze ten sprint krótki to jeszcze połowa czasu za samochodem bezpieczeństwa, to tak jakby każdy mecz wyglądał jak ten z Getafe
1
@Kessie, jest mi bardzo przykro, że tak jest. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego