2

Spalony hahahahahaba, oni są niepoważni XD

1

Roberto na obieg próbował XD chłopie Ty zapomniałeś, ze nie masz szybkości

4

Araujo groźniejszy niż Lewy

0

Roberto na skrzydło i zaczynamy remontade

0

Świetny mecz na szczycie w lidze angielskiej, nie zapomnę go nigdy

0

Kolejny hit Premier League gdzie można usnąć, same ciekawe akcje

1

Słabiutkie pół godziny, jeszcze zaraz czerwona może być :D

0

„Saliba zostawia spokojnie piłkę Fodenowi” - najlepszym zdarzają się dziwne błędy :D

0

@cchesterr43, Flashscore tego nie pokazuje

0

@Pedri16Future, coś konkretnego sprawiło, ze odchodzą? Możesz wyjaśnić?

2

@Ojciec5tkidzieci, obrzydliwy sposób dyskusji z ludźmi. TVPis, nowe, nie znałem. Ohydni są i nigdy nie oddałbym na nich głosu

7

@tomek8756, mnie tez ta pogoda irytuje. Mogłoby być cały rok przynajmniej 20 stopni

1

@Herato, e tam, równie dobrze mógł się po drodze wywalić i gola by nie było

1

@Medium, popatrz na tego gola z linku, przecież tam nie ma żadnego rajdu. Dlatego się pomyliliśmy

0

@Herato, Ramires

2

@fotohobby, jeśli sami sobie nie odłożymy na emeryturę to nie będzie można ze spokojem patrzeć w przyszłość ;)

1

@Kidd, coś czuje, że wyścig będzie ciekawy ze względu na zużycie opon na torze, które nawet w sprincie było dosyć zaskakujące

0

@Herato, a co ludzie mają ich chwalić? Bronić? Co człowiek, który wie o kimś, że jest pedofilem ma zrobić?

17

@Herato, przecież on nie wydaje żadnego wyroku, a jedynie będzie wrzucać dokument o rzeczach, których dopuszczali się inni ludzie, a o których chociażby policja bez zeznań ofiar czy świadków nie miała prawa wiedzieć

0

@Bocheno1, a mi pomożesz? Co masz do zaproponowania? Ile na tym zarobię?

6

@ObiwanKenobi, niech podwyższają, na pewno wielu facetów pracujących fizycznie przez całe życie będzie z tej decyzji bardzo zadowolonych

2

@Kessie, bez Roberto nie ma szans na wygraną

9

@gumaz, ani trochę, decyzja o jego sprzedaży to najlepsze co mogło się stać

2

@AmigoBlancos, najlepszy to jest Leo Messi

1

@MesQueUnClub96, ja z niego czasem cisnę, bo on jest taki śmieszny jak ciagle pisze o tym Messim

2

@MesQueUnClub96, idź za głosem serca, to w życiu najważniejsze

14

Komentarz usunięty

1

@Kessie, @matirix20 i co Panowie? Oficjalnie jutro wychodzi film. Następnym razem więcej zaufania.

1

Nie dość, ze ten sprint krótki to jeszcze połowa czasu za samochodem bezpieczeństwa, to tak jakby każdy mecz wyglądał jak ten z Getafe

1

@Kessie, jest mi bardzo przykro, że tak jest. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?