4

@Medium, nie mogę Ci nic odpisać na temat Dodiego, bo niezależnie od tego co napisze każdy mój komentarz znika. Przepraszam

2

PiS będzie rozdawał pieniądze na prawo jazdy dla młodych?

0

@tristan87, podeslij również, proszę

1

@Kidd, na pewno nie na moderację

0

@FcPortoFan1999, uwielbiam je oglądać kiedy Real Madryt przegrywa

0

@FcPortoFan1999, bo tez Ci się Porto zachciało…

0

@FcPortoFan1999, wykup sobie przez VPN telewizje w Portugalii :D

0

@FcPortoFan1999, a liga Portugalska nie jest transmitowana na Eleven przypadkiem?

1

@Pawci023x, Ultimate to ściek, bo spędzasz kupę czasu na graniu żeby dorównać innym kartami w klubie XD

2

@Luciano99, wulkanizacja, klub piłkarski, z Ciebie to naprawdę poważny biznesmen

0

@Comentateiro to chyba Bayern chyba już ich nie zdeklasuje?

0

@Comentateiro, a kogo oni tak ostatnio zdeklasowali?

0

@bartekvisca , obudź się zanim będzie za późno :D Oszukiwali nas w jednym i drugim przypadku :D

1

Obrońca wybija piłkę pod nogi napastnika, top

1

@Bocheno1, powinienem mieć na drugie imię „komentarz usunięty”

1

Komentarz usunięty

1

@Kessie, ale jaja w tym naszym pięknym kraju

0

@Krzysztof1987, wiem, ze to brak paliwa, ale nie napiszą przecież, ze to brak paliwa ;) Międzynarodowa akcja awarii dystrybutorów

0

Czy u was tez jest awaria?

https://zapodaj.net/plik-OYmejYisn7

1

Komentarz usunięty

2

@Bocheno1, nie ma tu nawet co dyskutować. Nie wygra się tu z niektórymi, a wyjaśnień żadnych również nie będzie. Strata czasu

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

@ZwyklyKibicBarcy04, to włączam, jakby co to ja

0

Dobry wieczór, jak Real wygrywa to można włączyć czy nie bardzo?

1

@TheNekro94, kocham PiS

2

@IronSanHybrid, piękne, aż się popłakałem

1

@Waniliowy, teraz co poniektóre dzieci boja się iść do sklepu zrobić zakupy, odebrać paczkę od kuriera, a co dopiero radzić sobie z problemami :D

1

@RMS, to nie może być prawda XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?