FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Medium, nie mogę Ci nic odpisać na temat Dodiego, bo niezależnie od tego co napisze każdy mój komentarz znika. Przepraszam
2
PiS będzie rozdawał pieniądze na prawo jazdy dla młodych?
0
@tristan87, podeslij również, proszę
1
@Kidd, na pewno nie na moderację
0
@FcPortoFan1999, uwielbiam je oglądać kiedy Real Madryt przegrywa
0
@FcPortoFan1999, bo tez Ci się Porto zachciało…
0
@FcPortoFan1999, wykup sobie przez VPN telewizje w Portugalii :D
0
@FcPortoFan1999, a liga Portugalska nie jest transmitowana na Eleven przypadkiem?
1
@Pawci023x, Ultimate to ściek, bo spędzasz kupę czasu na graniu żeby dorównać innym kartami w klubie XD
2
@Luciano99, wulkanizacja, klub piłkarski, z Ciebie to naprawdę poważny biznesmen
0
@Comentateiro to chyba Bayern chyba już ich nie zdeklasuje?
0
@Comentateiro, a kogo oni tak ostatnio zdeklasowali?
0
@bartekvisca , obudź się zanim będzie za późno :D Oszukiwali nas w jednym i drugim przypadku :D
1
Obrońca wybija piłkę pod nogi napastnika, top
1
@Bocheno1, powinienem mieć na drugie imię „komentarz usunięty”
1
Komentarz usunięty
1
@Kessie, ale jaja w tym naszym pięknym kraju
0
@Krzysztof1987, wiem, ze to brak paliwa, ale nie napiszą przecież, ze to brak paliwa ;) Międzynarodowa akcja awarii dystrybutorów
0
Czy u was tez jest awaria?
https://zapodaj.net/plik-OYmejYisn7
1
Komentarz usunięty
2
@Bocheno1, nie ma tu nawet co dyskutować. Nie wygra się tu z niektórymi, a wyjaśnień żadnych również nie będzie. Strata czasu
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@ZwyklyKibicBarcy04, to włączam, jakby co to ja
0
Dobry wieczór, jak Real wygrywa to można włączyć czy nie bardzo?
1
@TheNekro94, kocham PiS
2
@IronSanHybrid, piękne, aż się popłakałem
1
@Waniliowy, teraz co poniektóre dzieci boja się iść do sklepu zrobić zakupy, odebrać paczkę od kuriera, a co dopiero radzić sobie z problemami :D
1
@RMS, to nie może być prawda XD