0

@SteuerFreiMoney, w Niemczech taki jest mandat za tego typu wykroczenie?

4

@draxidox, przerażajace jak bardzo niektórzy nie myślą

12

@Rewolucja123, ale on jest kibicem Realu, to madrytciok

2

@tbas, a ja jeszcze przypomnę, że Real Madryt

1

@Blantozaur, przyjdź z walizkami do urn

0

@prokofiew, tak, bardzo ciekawa. Muszę przyznać, ze jestem zaskoczony tymi statystykami :/

0

@BorzyKrzys, no, a kto?

Kury już dawno poszły spać

1

@Compadre, włączyłem sobie na chwile tego Pasuta. Przerażajace, że ktokolwiek może mieć takich idoli

0

@BorzyKrzys, kim oni dla Ciebie są?

2

@Rust_Cohle, z Ciebie to widzę niezły popychacz

0

@kynio302, powinieneś napisać „nawąchałeś”. Musisz zwrócić uwagę jak piszesz.

2

@VegetaPolska, to jak jutro wolne to będziesz mógł dorobić u @Luciano99. Zawsze to jakiś dodatkowy grosz wpadnie, a nie będziesz się nudził i pisał głupot w internecie

2

@MesQueUnClub_87, nie myśl o tym co będzie po wyborach, żyj chwilą.

Jednak nie zapomnij zagłosować na PiS, oczywiście.

4

Piękne ceny benzyny na stacjach, kocham PiS ponad wszystko! Najlepsza partia! Już się nie mogę doczekać kolejnego wzrostu najniższej krajowej. Kocham PiS, ponad wszystko.

1

@MESSIah16, oby dostał jak najwyższy wymiary kary. Każdy, który tak jeździ powinien tak skończyć zanim zabije niewinnego człowieka.

0

@Quarhodron, w sprawie nadgarstka nie pomogę, bo się zupełnie nie znam, ale zdrowia życzę i oby ktoś Ci pomógł.

Jak ostatecznie udało się ogarnąć kolana?

0

@Quarhodron, dobrze kojarzę, że miałeś problemy z kolanami? Nadgarstek również kontuzjowany?

22

@pt9, zgadzam się, jedzenie zawsze trzeba sobie kupować z troszkę wyższej półki, dobrej jakości po prostu. Nie mówię o produktach, które są zarezerwowane dla bogaczy, ale idąc do sklepu kupić najtańszą wędlinę czy kiełbasę to lepiej nie kupować tego wcale.

1

@Kessie, ani nikt nikogo nie wyprzedził, ani nie było jakiejś kraksy. Zwykła sytuacja na drodze, w niezabudowanym nawet się czasem zdarza

1

@Emhyr, znam jednego ojca co tak uderza swojego syna

1

@AlexDark00, mogą grać bez obrony, a i tak Lewy nie trafi im bramki

1

Girona chyba dzisiaj czuje, ze oglądam ich pierwszy raz, chciałem się pozachwycać jak wszyscy, a oni chyba w stresie jakimś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polska dla Polaków

1

@Comentateiro czy Czawi do grudnia to wciąż aktualna sprawa?

0

@maroon, to następnym razem czytaj od dołu ;)

2

@prokofiew, Busquets w obronie nie dojeżdżał i to na pewno nie dzięki niemu w zeszłym sezonie było tak mało straconych bramek. Bardzo dobrze, ze odszedł, bo na to czas był już wcześniej

3

@prokofiew, chyba zartujesz?

0

Komentarz usunięty

0

@Ukasz, tylko, ze wczoraj traciliśmy bramki z drugiej strony boiska, a nie tam gdzie był Cancelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?