FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney, w Niemczech taki jest mandat za tego typu wykroczenie?
4
@draxidox, przerażajace jak bardzo niektórzy nie myślą
12
@Rewolucja123, ale on jest kibicem Realu, to madrytciok
2
@tbas, a ja jeszcze przypomnę, że Real Madryt
1
@Blantozaur, przyjdź z walizkami do urn
0
@prokofiew, tak, bardzo ciekawa. Muszę przyznać, ze jestem zaskoczony tymi statystykami :/
0
@BorzyKrzys, no, a kto?
Kury już dawno poszły spać
1
@Compadre, włączyłem sobie na chwile tego Pasuta. Przerażajace, że ktokolwiek może mieć takich idoli
0
@BorzyKrzys, kim oni dla Ciebie są?
2
@Rust_Cohle, z Ciebie to widzę niezły popychacz
0
@kynio302, powinieneś napisać „nawąchałeś”. Musisz zwrócić uwagę jak piszesz.
2
@VegetaPolska, to jak jutro wolne to będziesz mógł dorobić u @Luciano99. Zawsze to jakiś dodatkowy grosz wpadnie, a nie będziesz się nudził i pisał głupot w internecie
2
@MesQueUnClub_87, nie myśl o tym co będzie po wyborach, żyj chwilą.
Jednak nie zapomnij zagłosować na PiS, oczywiście.
4
Piękne ceny benzyny na stacjach, kocham PiS ponad wszystko! Najlepsza partia! Już się nie mogę doczekać kolejnego wzrostu najniższej krajowej. Kocham PiS, ponad wszystko.
1
@MESSIah16, oby dostał jak najwyższy wymiary kary. Każdy, który tak jeździ powinien tak skończyć zanim zabije niewinnego człowieka.
0
@Quarhodron, w sprawie nadgarstka nie pomogę, bo się zupełnie nie znam, ale zdrowia życzę i oby ktoś Ci pomógł.
Jak ostatecznie udało się ogarnąć kolana?
0
@Quarhodron, dobrze kojarzę, że miałeś problemy z kolanami? Nadgarstek również kontuzjowany?
22
@pt9, zgadzam się, jedzenie zawsze trzeba sobie kupować z troszkę wyższej półki, dobrej jakości po prostu. Nie mówię o produktach, które są zarezerwowane dla bogaczy, ale idąc do sklepu kupić najtańszą wędlinę czy kiełbasę to lepiej nie kupować tego wcale.
1
@Kessie, ani nikt nikogo nie wyprzedził, ani nie było jakiejś kraksy. Zwykła sytuacja na drodze, w niezabudowanym nawet się czasem zdarza
1
@Emhyr, znam jednego ojca co tak uderza swojego syna
1
@AlexDark00, mogą grać bez obrony, a i tak Lewy nie trafi im bramki
1
Girona chyba dzisiaj czuje, ze oglądam ich pierwszy raz, chciałem się pozachwycać jak wszyscy, a oni chyba w stresie jakimś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polska dla Polaków
1
@Comentateiro czy Czawi do grudnia to wciąż aktualna sprawa?
0
@maroon, to następnym razem czytaj od dołu ;)
2
@prokofiew, Busquets w obronie nie dojeżdżał i to na pewno nie dzięki niemu w zeszłym sezonie było tak mało straconych bramek. Bardzo dobrze, ze odszedł, bo na to czas był już wcześniej
3
@prokofiew, chyba zartujesz?
0
Komentarz usunięty
0
@Ukasz, tylko, ze wczoraj traciliśmy bramki z drugiej strony boiska, a nie tam gdzie był Cancelo