FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@matirix20, No ale teraz masz informacje ode mnie to mi zaufaj
0
Żeby sobie obejrzeć jedząc rosołek miałem na myśli oczywiście
0
Najświeższe informacje są takie, że Konop wrzuci film jutro do niedzielnego rosołku
0
@BordowyPtak, No dobrze, ale sam przyznaj, ze takich sytuacji w meczach jest wiele i nogi nie pękają w każdym meczu
2
@bartoszplucinski, bardzo dziwne, że przy tak normalnej sytuacji bez kontaktu z przeciwnikiem doznał złamania. Szkoda bardzo
1
@Fantastyczny Chłopiec, Ty za to jesteś fantastyczny chłopiec
0
@FcPortoFan1999, nie lubie być porównywany do nikogo :/
3
@Szmulek, fanom* musisz nauczyć się prawidłowo pisać
0
@Dari0G, wiem o tym, Real jest w odwrocie
0
@FcPortoFan1999, szanuj starszych i mnie nie obrażaj
0
Real Madryt nie jest żadnym zagrożeniem dla Barcelony, nie należy się ich bać
2
@HighestInTheRoom i co oglądacie sobie wspólnie i kibicujecie Kogutom?
0
@HighestInTheRoom, usuń lepiej
0
@Koorsik, polecam Savicki, moja zadowolona
0
Polska 1:1 Holandia
Oby tylko udało się opuścić stadion
3
@Kamiloza91, oszczędzają go, bo podejrzewają, ze przyda się do tego żeby opuścić stadion
0
@Mezocyklon87, napisałem to po pierwszym secie, drugi na szczęście wygrany. Forma rzeczywiście nieco gorsza, ale na Holandię raczej wystarczy
4
Holandia nas bije już nie tylko po mordach…
2
@Bocheno1, zawsze są problemy jak sobota pracująca na wulkanizacji, a Ty chcesz sobie zrobić jakiś urlop
1
@Lionel_Messi10, cudowna wiadomość
0
Polska - Holandia dzisiaj rewanż za czwartkową noc
0
@gumaz łatwo przyszło, szybko poszło
0
@gumaz, Dodi właśnie szuka na jakim kanale jest mecz
1
@Striker, pytanie czy aktualny zespół jakoś go nie przekona do tego żeby u nich został, bo jakby nie patrzeć ich projekt również jest ciekawy
0
@Popitek12, pytanie czy wtedy nie byłoby tam zbyt dużo potencjału i umiejętności w jednej ekipie. Mogliby się nie pogodzić z tym, ze któryś jest numerem dwa
0
@Gwyn, jego ojciec tez ma coś z tym wspólnego?
0
@jeonek, a jak mężczyzna to tylko ten, który jest łobuzem, bo jak wiadomo - łobuz kocha najbardziej
2
Jak sobota to tylko do Lidla, a jak głosować to tylko na PiS
2
@xVENUMx, zazwyczaj odjeżdżam po tankowaniu żeby nikomu nie przeszkadzać jeśli coś będę jeszcze zamawiać na stacji
0
@agaFCB, czasem tak bywa jak się jeździ Rolls Roycem