3

@matirix20, No ale teraz masz informacje ode mnie to mi zaufaj

0

Żeby sobie obejrzeć jedząc rosołek miałem na myśli oczywiście

0

Najświeższe informacje są takie, że Konop wrzuci film jutro do niedzielnego rosołku

0

@BordowyPtak, No dobrze, ale sam przyznaj, ze takich sytuacji w meczach jest wiele i nogi nie pękają w każdym meczu

2

@bartoszplucinski, bardzo dziwne, że przy tak normalnej sytuacji bez kontaktu z przeciwnikiem doznał złamania. Szkoda bardzo

1

@Fantastyczny Chłopiec, Ty za to jesteś fantastyczny chłopiec

0

@FcPortoFan1999, nie lubie być porównywany do nikogo :/

3

@Szmulek, fanom* musisz nauczyć się prawidłowo pisać

0

@Dari0G, wiem o tym, Real jest w odwrocie

0

@FcPortoFan1999, szanuj starszych i mnie nie obrażaj

0

Real Madryt nie jest żadnym zagrożeniem dla Barcelony, nie należy się ich bać

2

@HighestInTheRoom i co oglądacie sobie wspólnie i kibicujecie Kogutom?

0

@HighestInTheRoom, usuń lepiej

0

@Koorsik, polecam Savicki, moja zadowolona

0

Polska 1:1 Holandia

Oby tylko udało się opuścić stadion

3

@Kamiloza91, oszczędzają go, bo podejrzewają, ze przyda się do tego żeby opuścić stadion

0

@Mezocyklon87, napisałem to po pierwszym secie, drugi na szczęście wygrany. Forma rzeczywiście nieco gorsza, ale na Holandię raczej wystarczy

4

Holandia nas bije już nie tylko po mordach…

2

@Bocheno1, zawsze są problemy jak sobota pracująca na wulkanizacji, a Ty chcesz sobie zrobić jakiś urlop

1

@Lionel_Messi10, cudowna wiadomość

0

Polska - Holandia dzisiaj rewanż za czwartkową noc

0

@gumaz łatwo przyszło, szybko poszło

0

@gumaz, Dodi właśnie szuka na jakim kanale jest mecz

1

@Striker, pytanie czy aktualny zespół jakoś go nie przekona do tego żeby u nich został, bo jakby nie patrzeć ich projekt również jest ciekawy

0

@Popitek12, pytanie czy wtedy nie byłoby tam zbyt dużo potencjału i umiejętności w jednej ekipie. Mogliby się nie pogodzić z tym, ze któryś jest numerem dwa

0

@Gwyn, jego ojciec tez ma coś z tym wspólnego?

0

@jeonek, a jak mężczyzna to tylko ten, który jest łobuzem, bo jak wiadomo - łobuz kocha najbardziej

2

Jak sobota to tylko do Lidla, a jak głosować to tylko na PiS

2

@xVENUMx, zazwyczaj odjeżdżam po tankowaniu żeby nikomu nie przeszkadzać jeśli coś będę jeszcze zamawiać na stacji

0

@agaFCB, czasem tak bywa jak się jeździ Rolls Roycem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?