0

@michaelson8, Ty gogusiu

0

@Lionel_Messi10, świetna wiadomość

0

@Luciano99, gdyby ktoś tak żartował na Twojej wulkanizacji to by dostał w łeb

1

@SirBobby, ohydna patola

1

@Encore, siedzi w wiezieniu

3

@jaras121, od dzisiaj również ja

0

@Trojanek23, tak jak mówię, nie oceniam sytuacji i nie obstaje za żadną ze stron, bo nie mam pojęcia co tam się wydarzyło. Polaków, których poznałem Holendrzy traktowali z należytym szacunkiem, tak samo jak Polacy Holendrów.

1

@LjakRoberciik, tak było, nie ściemniam

0

@Saviola88, no mam to w dupie i mnie to nie interesuje. Nie znam szczegółów sprawy, wiec nie zamierzam kogokolwiek oceniać :)

1

@Trojanek23, gówno mnie to interesuje, bo jak byłem dwa miesiące w Holandii to nikt mnie nie bił i każdy traktował z szacunkiem. Co mnie interesuje co z nimi zrobili? Skąd mam wiedzieć czy nie mieli powodu?

2

@Patrykl145, krążą pogłoski, że on tez brał w tym udział, dlatego siedzi cicho

0

@Rust_Cohle, hahahhha „komentarz usunięty”

1

@draxidox, tylko wariaci są coś warci

0

@FcPortoFan1999, ostry kat, nie ma się tam czym podniecać za bardzo

0

@FcPortoFan1999, tego spalonego to chyba tylko sędzia widział

6

Komentarz usunięty

0

@michal26, a wczoraj było prawie 500k

1

@Emhyr, może i tak, ale mają kasę i mogą zapłacić komu trzeba

0

Kibice Tottenhamu w Postaw na Milion, to będzie oczywista porażka

0

@Ojciec5tkidzieci, pozdrowienia dla was wszystkich

0

@Ojciec5tkidzieci, na awatarze to Ty?

0

@RomanHoffer, wiek nie zawsze jest wyznacznikiem :/ Ponad 20 letnie auta to już powoli klasyki, przynajmniej niektóre

4

@Dari0G, głupoty gadasz i nawet nie probuj w to dalej brnąc. Olej w silniku powinno się wymienić MINIMUM raz w roku niezależnie od przebiegu. Jak robisz 2k rocznie to masz go wymieniać co 5 lat?

0

@RomanHoffer, używam płukankę co wymianę oleju i silnik żyje i ma się dobrze

0

Oby ten Leo w końcu wrócił, tęsknie mistrzu

9

@Joe_Pesci, a co miał zrobić VAR w tym przypadku kiedy to nie był faul na czerwona kartkę?

5

Dzień dobry, ważne, że trzy punkty i uda się wyjść w końcu z tej grupy LM. Resztę na dzień dzisiejszy należy mieć w dupie

0

@HypeR, bo o Cancelo zapomnieli

1

@Whippedcream, bo z Benfici

1

@Medium, łączę się w bólu i liczę, że kiedyś uda się niektóre osoby spotkać tam gdzie moderacja jedyne co będzie mogła zrobić to zadzwonić pod 997

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?