FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaelson8, Ty gogusiu
0
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość
0
@Luciano99, gdyby ktoś tak żartował na Twojej wulkanizacji to by dostał w łeb
1
@SirBobby, ohydna patola
1
@Encore, siedzi w wiezieniu
3
@jaras121, od dzisiaj również ja
0
@Trojanek23, tak jak mówię, nie oceniam sytuacji i nie obstaje za żadną ze stron, bo nie mam pojęcia co tam się wydarzyło. Polaków, których poznałem Holendrzy traktowali z należytym szacunkiem, tak samo jak Polacy Holendrów.
1
@LjakRoberciik, tak było, nie ściemniam
0
@Saviola88, no mam to w dupie i mnie to nie interesuje. Nie znam szczegółów sprawy, wiec nie zamierzam kogokolwiek oceniać :)
1
@Trojanek23, gówno mnie to interesuje, bo jak byłem dwa miesiące w Holandii to nikt mnie nie bił i każdy traktował z szacunkiem. Co mnie interesuje co z nimi zrobili? Skąd mam wiedzieć czy nie mieli powodu?
2
@Patrykl145, krążą pogłoski, że on tez brał w tym udział, dlatego siedzi cicho
0
@Rust_Cohle, hahahhha „komentarz usunięty”
1
@draxidox, tylko wariaci są coś warci
0
@FcPortoFan1999, ostry kat, nie ma się tam czym podniecać za bardzo
0
@FcPortoFan1999, tego spalonego to chyba tylko sędzia widział
6
Komentarz usunięty
0
@michal26, a wczoraj było prawie 500k
1
@Emhyr, może i tak, ale mają kasę i mogą zapłacić komu trzeba
0
Kibice Tottenhamu w Postaw na Milion, to będzie oczywista porażka
0
@Ojciec5tkidzieci, pozdrowienia dla was wszystkich
0
@Ojciec5tkidzieci, na awatarze to Ty?
0
@RomanHoffer, wiek nie zawsze jest wyznacznikiem :/ Ponad 20 letnie auta to już powoli klasyki, przynajmniej niektóre
4
@Dari0G, głupoty gadasz i nawet nie probuj w to dalej brnąc. Olej w silniku powinno się wymienić MINIMUM raz w roku niezależnie od przebiegu. Jak robisz 2k rocznie to masz go wymieniać co 5 lat?
0
@RomanHoffer, używam płukankę co wymianę oleju i silnik żyje i ma się dobrze
0
Oby ten Leo w końcu wrócił, tęsknie mistrzu
9
@Joe_Pesci, a co miał zrobić VAR w tym przypadku kiedy to nie był faul na czerwona kartkę?
5
Dzień dobry, ważne, że trzy punkty i uda się wyjść w końcu z tej grupy LM. Resztę na dzień dzisiejszy należy mieć w dupie
0
@HypeR, bo o Cancelo zapomnieli
1
@Whippedcream, bo z Benfici
1
@Medium, łączę się w bólu i liczę, że kiedyś uda się niektóre osoby spotkać tam gdzie moderacja jedyne co będzie mogła zrobić to zadzwonić pod 997