FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY, Pan kapitan niech jak najrzadziej będzie na boisku. Oby Kounde, Araujo, Christensen, Balde i Cancelo byli zdrowi… Inigo również ma jakość i doświadczenie
0
@kiper09, masz artykuł na głównej przecież
0
@ROBSSSON, taka sama sprawiedliwość jak na La Rambli
1
@MesQueUnClub_87, kiedyś istniało takie forum, fifanet.PL z tego co kojarzę. Tam każdy mógł się zapisać jako zespół, była prowadzona liga, każdy zaczynał z tego samego budżetu i bardzo podobnego składu. Za to jakie osiągał wyniki w lidze mógł sobie potem robić transfery, które polegały na licytacjach. Grało się w to zdecydowanie lepiej niż to co aktualnie oferuje EA, przede wszystkim nie trzeba było poświęcać kilku godzin dziennie dla głupiej gry żeby mieć skład, którym możesz rywalizować. Aktualnie musisz rozegrać minimalną ilość meczów żeby dostać jakieś tam nagrody, spędzać czas na handlowaniu kartami lub kupować FP. W złą stronę poszła ta gra, ale na naiwniakach są w stanie swoje zarobić
0
@Transu96, niesamowite jest to jak EA znalazło sposób na to żeby przyciągać tłumy do niemalże tej samej gry żeby ze sobą rywalizować w kwestii zebranych kart :D
1
@Transu96, zajebiście XD
1
@hayek, w końcu zaczynasz pisać sensownie…
1
@KamQiX, jedyne co mi Barcelona dała za darmo to plakat pierwszej drużyny kiedy do nich napisałem na maila ;)
0
@AdiKingu96, Vamos PiS? Nie musisz tego zakrywać, za to nie banują
4
Tak jak w Polsce tylko PiS, tak w Hiszpanii tylko Barcelona. Vamos PiS, Vamos Barcelona!
1
@Kessie, przyjechałem zobaczyć jak fachowcy zmieniają opony
4
Dzień dobry, witamy w Japonii
1
@hayek, Leo może sobie kopać w piłkę tylko z dziećmi w ogrodzie, a i tak na dzień dzisiejszy nie ma wciąż lepszego piłkarza na świecie niż on
9
@_barti, może @Danny Gaucho ma w statystykach tango?
0
@hayek, najlepszy na świecie to jest Messi. Patrząc na grę Haalanda to poziomu Leo nigdy nie przeskoczy.
0
@mekston, moim zdaniem bardziej przeszkadzanie bramkarzowi, niż spalony. Ewentualnie jedno i drugie :D
0
@Kgorecki2500, tak, ja sam pisałem, ze Cancelo mu pozazdrościł
0
@KrychaFCB, No ale dzisiaj nie było żadnych liczb Raphinhi
1
Ależ pięknie Panowie w Barcelonie zamknęli buzie tym, którzy w trakcie meczu bardzo mocno na nich narzekali :D
Piękna końcówka, bardzo ważne zwycięstwo
0
Pozazdrościł Roberto hehe
0
Yamal na boisku jest przez cała druga polowe, a nie dotknął piłki więcej niż dwa razy :D
2
Balde obowiązkowo powinien pojawić się na boisku, Felix to nie jest żaden skrzydłowy i obecność Balde dawała mu więcej miejsca, bo przy Alonso to obrońcy Celty nawet nie muszą się za bardzo starać żeby go zatrzymać. Ferran również powinien zaliczyć zjazd do bazy, bo aktualnie atak nie istnieje.
1
@barcelonaLM, na ten moment to on zablokował dwa groźne strzały w polu karnym. Gdyby nie on mogło być zdecydowanie gorzej
3
@SinMistico, zaczyna się XD
0
W City był Rodri, oby w Barcelonie nie było Gaviego
2
@Ojciec5tkidzieci, Pan z Ranczo?
0
City - Forest, kartek jakby to była La Liga
1
@MesQueUnClub_87, poxipol
0
@Omoziu, napisałeś, że wprowadzają. To już pewne?
0
@Omoziu, w którym miejscu przekraczałeś granice, ze Cię kontrolowali?