FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shahman, gdzie ujęcie kiedy go zjadł?
1
@AlexDark00, oby ta kobieta Cię nawróciła
0
@Lionel_Messi10, no, ale go zaorał, dziennikarz się chyba nie pozbiera. Gdyby wypowiedział się tak, że wybrzmiałoby to negatywnie w stosunku do Leo to inaczej byś tu śpiewał
1
@Medium, tak, pozdrawiam
0
@against_modern_football, i to jest najlepsza możliwa opcja cena/jakość
0
@Archie, o nic bym go nie zapytał, bo wszystko co potrzebuje znajdę na La Rambli
0
@Firestone, już szkoda w ogóle czytać co oni tam pieprzą. Każdy sezon to więcej kontrowersyjnych sytuacji w ich meczach, a oni wciąż mają czelność mówić coś o sędziowaniu. Nie dają rady na boisku to będą pieprzyć poza nim. Beznadziejny klub, a tfu
3
@Rust_Cohle, kibice Tottenhamu się jeszcze nie nauczyli, ze niezależnie jak się układa sezon to jest wielka szansa, ze to z nich się będą śmiać?
10
@tbas, i przegrał, a to dla nas najważniejsze
3
@Kessie, jak na prace u @Luciano99 w wulkanizacji całkiem sporo możesz podróżować. Bardzo dużo fotek z wielu miejsc na świecie wrzucasz
0
@Transu96, to musi jeszcze rozlozyc karty
2
@Transu96, dla Ciebie wersja z obrazkami hahahah
3
@s0nar11, mordo idź spać, bo rano do szkoły
1
@Khajio, przydałby się taki piłkarz w Barcelonie
35
Nie możemy wyciągać wniosków na temat gry Atletico, bo na tle Realu Madryt wiele drużyn prezentuje sie lepiej. Dostaną przeciwnika z wyższej półki, a nie ligowego średniaka to będzie można oceniać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real dzisiaj odklepie minimum pięć razy
0
@Transu96, jeszcze trzy dni i można kończyć grę :D
1
@Encore, on nie ma buntowniczego charakteru tylko na boisku zachowuje się jak pipa
0
@Encore, to żeś sobie znalazł idola XD
1
@Encore, a Ty nie jesteś za United?
Czy już Ci się znudziło kibicowanie tym nieudacznikom i wolisz Barcelonę?
5
@Antajbandaj, jak zwykle nieobecny kiedy go potrzebują
1
@Medium, oj byłoby pięknie gdyby Atletico chociaż zremisowało
0
@Kubsoleon, nie ma co wrzucać każdego do jednego wora, bo to głupie, ale takie pieprzenie jest tak irytujące, ze ciśnienie się automatycznie podnosi. Typ obserwuje mecz na Flashscore i udaje najmądrzejszego
1
@4drian0, oglądasz mecz czy tak tylko pieprzysz?
0
Arsenal dziś gra lipę
1
@Rust_Cohle, jadą tak mocno, ze już sami się pogubili
0
Arsenal top XD Cudowny klub
2
@Worny, w końcu ta drużyna ma trochę charakteru, którego jeszcze niedawno bardzo brakowało
0
@Transu96 jak tam składzik? Już jakieś nowości?