1

@shahman, gdzie ujęcie kiedy go zjadł?

1

@AlexDark00, oby ta kobieta Cię nawróciła

0

@Lionel_Messi10, no, ale go zaorał, dziennikarz się chyba nie pozbiera. Gdyby wypowiedział się tak, że wybrzmiałoby to negatywnie w stosunku do Leo to inaczej byś tu śpiewał

1

@Medium, tak, pozdrawiam

0

@against_modern_football, i to jest najlepsza możliwa opcja cena/jakość

0

@Archie, o nic bym go nie zapytał, bo wszystko co potrzebuje znajdę na La Rambli

0

@Firestone, już szkoda w ogóle czytać co oni tam pieprzą. Każdy sezon to więcej kontrowersyjnych sytuacji w ich meczach, a oni wciąż mają czelność mówić coś o sędziowaniu. Nie dają rady na boisku to będą pieprzyć poza nim. Beznadziejny klub, a tfu

3

@Rust_Cohle, kibice Tottenhamu się jeszcze nie nauczyli, ze niezależnie jak się układa sezon to jest wielka szansa, ze to z nich się będą śmiać?

10

@tbas, i przegrał, a to dla nas najważniejsze

3

@Kessie, jak na prace u @Luciano99 w wulkanizacji całkiem sporo możesz podróżować. Bardzo dużo fotek z wielu miejsc na świecie wrzucasz

0

@Transu96, to musi jeszcze rozlozyc karty

2

@Transu96, dla Ciebie wersja z obrazkami hahahah

3

@s0nar11, mordo idź spać, bo rano do szkoły

1

@Khajio, przydałby się taki piłkarz w Barcelonie

35

Nie możemy wyciągać wniosków na temat gry Atletico, bo na tle Realu Madryt wiele drużyn prezentuje sie lepiej. Dostaną przeciwnika z wyższej półki, a nie ligowego średniaka to będzie można oceniać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real dzisiaj odklepie minimum pięć razy

0

@Transu96, jeszcze trzy dni i można kończyć grę :D

1

@Encore, on nie ma buntowniczego charakteru tylko na boisku zachowuje się jak pipa

0

@Encore, to żeś sobie znalazł idola XD

1

@Encore, a Ty nie jesteś za United?

Czy już Ci się znudziło kibicowanie tym nieudacznikom i wolisz Barcelonę?

5

@Antajbandaj, jak zwykle nieobecny kiedy go potrzebują

1

@Medium, oj byłoby pięknie gdyby Atletico chociaż zremisowało

0

@Kubsoleon, nie ma co wrzucać każdego do jednego wora, bo to głupie, ale takie pieprzenie jest tak irytujące, ze ciśnienie się automatycznie podnosi. Typ obserwuje mecz na Flashscore i udaje najmądrzejszego

1

@4drian0, oglądasz mecz czy tak tylko pieprzysz?

0

Arsenal dziś gra lipę

1

@Rust_Cohle, jadą tak mocno, ze już sami się pogubili

0

Arsenal top XD Cudowny klub

2

@Worny, w końcu ta drużyna ma trochę charakteru, którego jeszcze niedawno bardzo brakowało

0

@Transu96 jak tam składzik? Już jakieś nowości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?