FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków
0
@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli
1
@Bocheno1, Boże, kolejny
0
@MesQueUnClub96, a może Pedri?
0
Dzień dobry, teraz to już lecimy po tryplet i się nie zatrzymujemy
2
@LS, zdecydowanie siatkówka
1
@Encore, Fati dał ciała
0
@Joe_Barbaro, cena energetyka nie przekonałaby mnie do emigracji mimo wszystko
2
@Joe_Barbaro, 5-6zl
4
@gumaz, niezależnie od tego czy patrzyłem czy nie patrzyłem zawsze wychodziło ch*jowo
0
@barteq, co nie zmienia faktu, że Kanał Sportowy nie powinien się na tym opierać, a jeśli Stanowski woli się zająć takimi tematami to niech rzeczywiście stworzy sobie własną działalność
0
@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani
0
@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety
13
@Uukasz_93, na głupocie. Nie na tym powinien bazować kanał „sportowy”
0
@VamosGirl, powinieneś się dowiedzieć jakie opony zaleca producent do tego auta, wtedy będziesz wszystko wiedzieć
0
@FcPortoFan1999, lubie właśnie to sędziowanie, ogólnie temat kartek jest bardzo ciekawy. Ciekawe czy kiedyś uda się to ustandaryzować
2
I połowa meczu Górnik - Ruch ponad 20 fauli, zero kartek :D Sędzia zapomniał wziąć ze sobą czy o co chodzi?
0
@JimMorrisonFCB, w sumie racja, przez takich ludzi jeszcze bana dostać…
0
@JimMorrisonFCB, chyba użyłbym innego słowa, niż kiepskie :/
0
@marSON, 40zł miesięcznie to jeszcze w miarę normalna cena za wszystkie mecze Barcelony, zjadliwa
0
@fart, a La Rambla?
3
@FcPortoFan1999, podobno Santos jest wolny
0
@Herato, Hajto Tomasz
0
@Herato, Frankowski
0
Francja nie stawia oporu, zapowiada się szybkie 3:0
2
@jacobFCB, to jest tak wysoki poziom siatkówki, ze wygra ten kto będzie miał lepszy dzień. Obyśmy to byli my
0
@MesQueUnClub96, masz zbyt dużą łatwość w użalaniu się nad sobą
12
Messi byłby najlepszym siatkarzem na świecie gdyby mu pod siatką położyli trampolinę
0
No i jak zwykle mecz ze Słowenia i jedziemy do domu…
0
@Medium, nie no co Ty, po co wymieniać przegub kiedy jest sprawny? :D