4

@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków

0

@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli

1

@Bocheno1, Boże, kolejny

0

@MesQueUnClub96, a może Pedri?

0

Dzień dobry, teraz to już lecimy po tryplet i się nie zatrzymujemy

2

@LS, zdecydowanie siatkówka

1

@Encore, Fati dał ciała

0

@Joe_Barbaro, cena energetyka nie przekonałaby mnie do emigracji mimo wszystko

2

@Joe_Barbaro, 5-6zl

4

@gumaz, niezależnie od tego czy patrzyłem czy nie patrzyłem zawsze wychodziło ch*jowo

0

@barteq, co nie zmienia faktu, że Kanał Sportowy nie powinien się na tym opierać, a jeśli Stanowski woli się zająć takimi tematami to niech rzeczywiście stworzy sobie własną działalność

0

@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani

0

@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety

13

@Uukasz_93, na głupocie. Nie na tym powinien bazować kanał „sportowy”

0

@VamosGirl, powinieneś się dowiedzieć jakie opony zaleca producent do tego auta, wtedy będziesz wszystko wiedzieć

0

@FcPortoFan1999, lubie właśnie to sędziowanie, ogólnie temat kartek jest bardzo ciekawy. Ciekawe czy kiedyś uda się to ustandaryzować

2

I połowa meczu Górnik - Ruch ponad 20 fauli, zero kartek :D Sędzia zapomniał wziąć ze sobą czy o co chodzi?

0

@JimMorrisonFCB, w sumie racja, przez takich ludzi jeszcze bana dostać…

0

@JimMorrisonFCB, chyba użyłbym innego słowa, niż kiepskie :/

0

@marSON, 40zł miesięcznie to jeszcze w miarę normalna cena za wszystkie mecze Barcelony, zjadliwa

0

@fart, a La Rambla?

3

@FcPortoFan1999, podobno Santos jest wolny

0

@Herato, Hajto Tomasz

0

@Herato, Frankowski

0

Francja nie stawia oporu, zapowiada się szybkie 3:0

2

@jacobFCB, to jest tak wysoki poziom siatkówki, ze wygra ten kto będzie miał lepszy dzień. Obyśmy to byli my

0

@MesQueUnClub96, masz zbyt dużą łatwość w użalaniu się nad sobą

12

Messi byłby najlepszym siatkarzem na świecie gdyby mu pod siatką położyli trampolinę

0

No i jak zwykle mecz ze Słowenia i jedziemy do domu…

0

@Medium, nie no co Ty, po co wymieniać przegub kiedy jest sprawny? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?