0

@Roobo, dobrze Ci napisali wyżej, uszkodzenia mogą być pod spodem.

2

@bartekvisca , żadna zmiana trenera nie pomoże, oni i tak cały czas będą się kopać po czole

0

@Herato, najlepszy piłkarz na świecie, Robert Lewandowski

3

@Hosh, 95 rocznik, aktualnie 28 lat. Wiek na pewno miał znaczenie, dlatego też jego wpis nie jest raczej na poważnie

7

@okiemtypera_lucaxx95, kocham PiS ponad wszystko

26

@TR3YWAY, znaczy to akurat pokazuje tylko poziom Twojego kolegi, bo to nie jest tak, ze nie gryzie się w język. Jest po prostu głupim prostakiem i kiedyś trafi na osobę, która obije mu łeb

1

@bartas97, miało być chyba MN, Marcin Najman

4

@_barti, a moderacja za Ciebie

7

@MNSbEstEver, ogólnie bardzo ciężko będzie pójść na wybory i oddać głos którego naprawdę jestem pewny. Ciężki wybór.

0

Trener przeciwników Portugalii poszedł do szatni na dobre 10min przed zakończeniem meczu XD

0

Portugalia na ME jedzie jako faworyt czy jednak Leo Messi i spółka są w stanie ich zatrzymać?

1

@FutbolFan, co ta Anka znowu odwala

0

@Firestone, bardziej bym się martwił o tego gościa na Twoim awatarze

2

@Firestone, oszczędza się na LM w Barcelonie

0

@Emhyr, hehe, Ty byś tylko o tych wargach

0

@BordowyPtak, Leo Messi

0

@Emhyr, zajebisty dialog, na pewno tak do siebie mówią piłkarze

1

@Pawci023x, już padły trzy

1

@marcin62, zarobił kasę, przyjechał rządzić i narządził hhahahah

0

Armenia w piłkę gra lepiej niż reprezentacja Polski, przerażajace

0

@KamQiX, No bo to subiektywna lista Dodiego?

2

@KamQiX, to nie jest porównanie ich ze sobą tylko najlepsi sportowcy biorąc pod uwagę różne dyscypliny :/

0

@Cule1234, ten to ich na pewno uratuje.

0

@TheNekro94, ucieczka z miejsca zdarzenia, spory będzie mandacik

29

@DLFCB, takich to się powinno w klatkach przewozić, a nie na fotelu. Buraki bez żadnej klasy przesiąknięci nienawiścią. Jestem czasem w stanie zrozumieć, że ktoś się unosi, ale co im zrobił ten człowiek, który przyjechał uczciwie pracować? Mam nadzieje, ze to się skończy źle dla tych dwóch buraków

0

@Popitek12, Hubert przynajmniej swoje podanie potrafił utrzymać, a Med jak przyszło co do czego nawet seta nie wyszarpał

1

@Damiano27psk, możesz się zarejestrować jako bezrobotny i będziesz mieć ubezpieczenie, przy okazji może Ci zaproponują jakąś robotę

0

@BordowyPtak, takie zasady odnośnie finansów są gdzieś wprowadzone w jakimś kraju gdzie sukcesy kadry są na wysokim poziomie?

0

Te gadki i tłumaczenia piłkarzy reprezentacji Polski to trochę tak jakbym słyszał zawodników i trenera Barcelony. To samo pieprzenie słyszymy na co dzień

0

@agaFCB, gdzie umiera, bo średnio to widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?