FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo, dobrze Ci napisali wyżej, uszkodzenia mogą być pod spodem.
2
@bartekvisca , żadna zmiana trenera nie pomoże, oni i tak cały czas będą się kopać po czole
0
@Herato, najlepszy piłkarz na świecie, Robert Lewandowski
3
@Hosh, 95 rocznik, aktualnie 28 lat. Wiek na pewno miał znaczenie, dlatego też jego wpis nie jest raczej na poważnie
7
@okiemtypera_lucaxx95, kocham PiS ponad wszystko
26
@TR3YWAY, znaczy to akurat pokazuje tylko poziom Twojego kolegi, bo to nie jest tak, ze nie gryzie się w język. Jest po prostu głupim prostakiem i kiedyś trafi na osobę, która obije mu łeb
1
@bartas97, miało być chyba MN, Marcin Najman
4
@_barti, a moderacja za Ciebie
7
@MNSbEstEver, ogólnie bardzo ciężko będzie pójść na wybory i oddać głos którego naprawdę jestem pewny. Ciężki wybór.
0
Trener przeciwników Portugalii poszedł do szatni na dobre 10min przed zakończeniem meczu XD
0
Portugalia na ME jedzie jako faworyt czy jednak Leo Messi i spółka są w stanie ich zatrzymać?
1
@FutbolFan, co ta Anka znowu odwala
0
@Firestone, bardziej bym się martwił o tego gościa na Twoim awatarze
2
@Firestone, oszczędza się na LM w Barcelonie
0
@Emhyr, hehe, Ty byś tylko o tych wargach
0
@BordowyPtak, Leo Messi
0
@Emhyr, zajebisty dialog, na pewno tak do siebie mówią piłkarze
1
@Pawci023x, już padły trzy
1
@marcin62, zarobił kasę, przyjechał rządzić i narządził hhahahah
0
Armenia w piłkę gra lepiej niż reprezentacja Polski, przerażajace
0
@KamQiX, No bo to subiektywna lista Dodiego?
2
@KamQiX, to nie jest porównanie ich ze sobą tylko najlepsi sportowcy biorąc pod uwagę różne dyscypliny :/
0
@Cule1234, ten to ich na pewno uratuje.
0
@TheNekro94, ucieczka z miejsca zdarzenia, spory będzie mandacik
29
@DLFCB, takich to się powinno w klatkach przewozić, a nie na fotelu. Buraki bez żadnej klasy przesiąknięci nienawiścią. Jestem czasem w stanie zrozumieć, że ktoś się unosi, ale co im zrobił ten człowiek, który przyjechał uczciwie pracować? Mam nadzieje, ze to się skończy źle dla tych dwóch buraków
0
@Popitek12, Hubert przynajmniej swoje podanie potrafił utrzymać, a Med jak przyszło co do czego nawet seta nie wyszarpał
1
@Damiano27psk, możesz się zarejestrować jako bezrobotny i będziesz mieć ubezpieczenie, przy okazji może Ci zaproponują jakąś robotę
0
@BordowyPtak, takie zasady odnośnie finansów są gdzieś wprowadzone w jakimś kraju gdzie sukcesy kadry są na wysokim poziomie?
0
Te gadki i tłumaczenia piłkarzy reprezentacji Polski to trochę tak jakbym słyszał zawodników i trenera Barcelony. To samo pieprzenie słyszymy na co dzień
0
@agaFCB, gdzie umiera, bo średnio to widać